Перейти до вмісту

Полтавський колорит + Сорочинський ярмарок

Маршрут туру: Полтава

Екскурсійний автобусний тур з відвідуванням Сорочинському ярмарку!

 

 

У програмі туру:

 • Полтава – одне з найдавніших міст України;
 • Музей “Поле Полтавської битви”;
 • Диканька – легендарні місця прославлені Н.В. Гоголем;
 • “Гончарна столиця України” – м Опішня;
 • Сорочинці – батьківщина письменника-містика Н.В. Гоголя;
 • Сорочинський ярмарок – майстер-класи, сувеніри, народні гуляння …

Екскурсійний автобусний тур з відвідуванням Сорочинському ярмарку!

 

 

У програмі туру:

 • Полтава – одне з найдавніших міст України;
 • Музей “Поле Полтавської битви”;
 • Диканька – легендарні місця прославлені Н.В. Гоголем;
 • “Гончарна столиця України” – м Опішня;
 • Сорочинці – батьківщина письменника-містика Н.В. Гоголя;
 • Сорочинський ярмарок – майстер-класи, сувеніри, народні гуляння …
Програма туру
 • 1 День.

  Збір групи в м Київ.

  Виезд на комфортабельному автобусі туристичного класу в м Полтава.

  Полтава – чарівне старовинне місто – важливий культурний центр з неординарною долею, розсипом найцінніших пам’яток історії та архітектури світового значення, а також дивовижними природними багатствами і невичерпною привітністю.

  Поселення в готель. Обід (самостійно)

  Виїзд на оглядову екскурсію по Полтаві. Полтава – місто з багатою 11-віковою історією, що притягає величезну кількість мандрівників з усього світу. Місту дісталася непроста доля: на протязі століть воно було залучене в військові конфлікти і протистояння. Ключовою подією, не лише докорінно змінив долю Полтави, а й значною мірою вплинув на хід європейської історії, стала знаменита Полтавська битва. Під час екскурсії Ви відвідаєте національний заповідник «Поле Полтавської битви». Це єдиний в країні історико-культурний заповідник, який входить в міжнародну організацію військово-історичних музеїв під егідою ЮНЕСКО. На його території працює Музей історії Полтавської битви, чия значна колекція налічує понад 8 тисяч унікальних експонатів, а також невелику діораму Полтавського бою. Після відвідин музею, на шляху до Полтави, Ви зможете побачити редути російської армії, один з них відновлено в натуральну величину. Всього на полі Полтавської битви було 10 таких редутів.

  Переїзд в історичний центр Полтави на пішохідну екскурсію. Крокуючи по полтавської бруківці, цілком і повністю віддаєшся атмосфері старовини і легкої таємничості, яка тут панує. Основною визначною пам’яткою центральної частини Полтави – пам’ятник Слави.

  Ви побуваєте на Круглій площі (Корпусний сад) – це найвідоміший в Україні архітектурний комплекс в стилі російського класицизму, який вже давно став візитною карткою Полтави.

  Відвідаєте місце перших поселень Полтави – “Соборна площа”, так звана Іванова гора. Тут знаходиться ще один символ Полтави – “Біла альтанка”. Звідси відкривається чудовий вид на долину річки Ворскла і частину міста: полтавський Поділ, ВОРСКЛЯНСЬКУ Леваду і Хресто-Воздвиженський монастир. На ротонді написані слова-напуття І. Котляревського. У Полтаві існує легенда в якій мовиться про те, що в цьому місці Петро Перший втратив свою підкову, а місцевий коваль настільки швидко і добре її зробив, що цар щедро винагородив його. Також тут є молодий, але дуже улюблений жартівливий пам’ятник “Полтавській галушці”. Він існує всього кілька років, а знають про нього вже в багатьох куточках землі. Прикрашає площу чудовий Свято – Успенський собор, що був колись головним храмом полтавської фортеці. Прямо за собором – садиба-музей українського письменника Івана Котляревського, де була створена знаменита «Енеїда». Огляд архітектури Краєзнавчого музею – одного з найстаріших музеїв України, фасад якого виконаний в стилі українського модерну. (Відвідування за бажанням, у вільний час). У центрі міста Ви побачите пам’ятники Марусі Чурай, пам’ятника І.П. Котляревському, зможете прогулятися по алеї гоголівських героїв (включає в себе 8 скульптур: «Вакула», «Солоха-відьма», «Крадіжка місяці», «Ніс», «Тарас Бульба», «Панночка», «Сорочинський ярмарок», «Н .В. Гоголь »)

  Вільний час по місту. Радимо прогулятися по вечірньому місту, відвідати кафе-ресторани м.Полтави і спробувати Полтавські галушки. Біла альтанка ввечері підсвічується, грає красива музика, а з оглядового майданчика відкривається неймовірний вид на романтичну Полтаву.

  Повернення в готель. По бажанням – відвідування та дегустація пива (5 видів) в пивоварні “BEER HOUSE” при готелі. Пиво вариться в залі перед відвідувачами з натуральної сировини. Також до Ваших послуг італійська піцерія Prima Pizza.

 • 2 День.

  Сніданок. Звільнення номерів і виїзд на екскурсійну програму: Диканька + Опішня з відвідуванням Сорочинському ярмарку. Приїзд в Диканьку, де Ви зможете зануритися в фантастичну атмосферу цього мальовничого куточка України. Її казкові пейзажі, заповідні ліси, найцікавіші історичні пам’ятники на протязі століть захоплювали і служили натхненням для величезного числа поетів, письменників і художників. Оповита легендами і таємницями Диканька була оспівана в своєму Безсмертному творі «Вечори на хуторі біля Диканьки» М. Гоголем. При в’їзді в Диканьку Вас зустрічає Тріумфальна арка, побудована на честь приїзду царя Олександра І. Вона служила парадним в’їздом до садиби Кочубеїв. Ви прогуляєтеся до Кобучейскім дубів, яким близько 800 років. Відвідайте Миколаївську церкву, де за легендою, знаходився пень, на якому з’явилася ікона Миколи Чудотворця. Перед цим образом молилася про здоров’я майбутнього сина мати Миколи Гоголя.

  Переїзд в «Столицю українського гончарства» в с. Опішня. Опішня – національний музей-заповідник, створений в 1989 році. Місцеві керамічні вироби вважаються шедеврами народного мистецтва і навіть експонуються на багатьох всесвітніх виставках. Місцеві майстри славляться своїм талантом на весь світ. Кращі музеї світу мають в своїй колекції вироби українських гончарів. На території музею, який займає площу 7 га розташований ландшафтний парк, де розсипом встановлені ексклюзивні роботи майстрів-гончарів. Вас чекає екскурсія по різних відділеннях даного заповідника, подарунки та можливість спробувати свої сили в гончарному мистецтві. Переїзд в с. Великі Сорочинці і відвідування Сорочинського ярмарку. Великі Сорочинці – місце зборів багатьох всеукраїнських та міжнародних майстрів. Ви опинитеся за часів однойменного твору М. Гоголя. На фольклорно-етнографічній частини площі Вас чекає захоплююче дійство. Ви зможете насолодитися феєричними театралізованими постановками, в яких беруть участь колоритні персонажі повістей Гоголя. Вас чекає оглядова екскурсія по території Сорочинського ярмарку. Екскурсія в Національний музей-заповідник М.В.Гоголя. Також будуть проходити майстер-класи з українського гопака, приготування національних страв, виготовлення ляльки-мотанки, оберегів, писанок, лозоплетіння, виготовлення гончарних виробів, ліплення з глини. На Сорочинському ярмарку Ви зможете придбати унікальні виробів і продуктів українських майстрів і виробників.

  Збір групи. Виїзд до Києва. Приїзд в 23-00 орієнтовно.

Корпоративний автобусний тур по Україні
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур

  Додати коментар