Перейти до вмісту

7 СТОЛИЦЬ ПІВНІЧНОЇ ЄВРОПИ

Маршрут туру: Київ - Вільнюс - Рига - Таллін - Стокгольм - Осло - Копенгаген - Берлін - Кракоі - Львів - Київ
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Литва, Латвія, Естонія, Швецція, Норвегія, Данія, Німеччина і Польща
8 днів (7 ночей)

NEW! ХІТ ПРОДАЖ! 

У вартості туру: екскурсії по Ризі, Стокгольму, Осло.

Можливість відвідати: Вільнюс, Ригу, Таллін, Стокгольм, Осло, Копенгаген, Берлін, Краків.​

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ! 

NEW! ХІТ ПРОДАЖ! 

У вартості туру: екскурсії по Ризі, Стокгольму, Осло.

Можливість відвідати: Вільнюс, Ригу, Таллін, Стокгольм, Осло, Копенгаген, Берлін, Краків.​

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ! 

Програма туру
 • 1 День. Київ

  Виїзд з Києва на комфортабельному автобусі 07:00. Південний ж / д вокзал. Переїзд по території Білорусії. Проходження кордонів.

  Розміщення в готелі на території Литви. Ночівля.

 • 2 День. Вільнюс і Рига

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Рекомендуємо пішохідну екскурсію по Старому місту «Магія неповторного Вільнюса» (15 євро дорослі / 10 євро діти) .Вільнюс – велике і красиве місто, один з центрів Прибалтики. Про багатство культури Вільнюса свідчить розмаїтість його архітектури: церкви і башти, відокремлені середньовічні двори і вузькі вулички. Огляд основних визначних пам’яток – Кафедральний собор, Кафедральний майдан, ансамбль костелів св. Анни і Бернардинців, Святі Ворота, костел Св. Терези, церква і монастир Св. Духа, костел Св. Казимира, Ратушна площа, Вільнюський університет.

  Переїзд в Латвію, місто Ригу. Запрошуємо відвідати пішохідну екскурсію «Неповторна столиця Латвії – Рига». Рига – це одне з найкрасивіших міст Європи. На обличчі міста позначилася німецька, шведська, польська та російська культури, тут дуже багато історичних пам’яток, тому Рига була включена в список архітектурної спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії почуємо легенди про Ризьких півнях, про чорних котів, а також побуваємо на площі Альберта – монах засновник міста. Побачимо будинок ратмани (міра) 17 століття, площі Яна, лицарський Конвент, церква Петра, винні погреби, будинок Чорноголових, Порохова вежа, Домський собор, казарми Екаба, Шведські ворота, будинок з кішкою, будинок ката, Саем – парламент Латвії, церква Екоба , «Три брата» – вдома 15,16,17 століть стоять поруч. Вільний час в Ризі.

  Переїзд в Таллін. Розміщення в готелі. Ночівля.

 • 3 День. Таллін

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Сьогодні рекомендуємо екскурсію «Середньовічна столиця Естонії – Таллінн» (15 євро дорослі / 10 євро діти). Дух казок оточує нас, коли ми блукаємо по звивистих вуличках з високими середньовічними будинками, з флюгерами на червоних цегляних дахах Верхнього і Нижнього міста. Домський собор, парламент, вежа Довгий Герман, церква Святої Трійці, Домініканський монастир, Ратушна площа, Великі Морські ворота, Товста Маргарита, церкву Олівісте (ХIII століття), церква Святого Духа (ХIV століття), собор Олександра Невського.

  Рекомендуємо: – автобусну екскурсію «Незвіданий Таллінн» (15 євро дорослі / 10 євро діти). Під час автобусно-пішохідної екскурсії ми познайомимося з найцікавішими районами міста: кварталом – Ротерманн, районом сучасних хмарочосів. Захопимося дерев’яною архітектурою Таллінна 19 – початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, з чудовим бароковим палацом і лебединим ставком, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знакове місце всієї Прибалтики – Співоче поле, де нас чекає прекрасний вид на затоку Балтійського моря. Проїдемо в район Піриту з руїнами середньовічного монастиря св. Бригіти і колишньою олімпійською селом, де проходила вітрильна олімпійська регата. І на завершення нас чекає зупинка біля пам’ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка.- незабутню екскурсію в морський музей «Льотна гавань» (25 євро дорослий / 20 євро діти). Найцікавіший морський музей в Європі знаходиться в Льотної гавані! В історичних ангарах гідролітаків виставлено близько 200 справжніх експонатів: справжній підводний човен «Лембіт», столітній криголам «Суур Тилль», гідролітак Short 184, остов найстарішого естонського корабля і багато іншого. Ви опинитеся всередині підводного човна, сфотографуєтеся в морських костюмах, а також відвідайте: акваріум і безліч морських сімуляторов..Свободное час в Талліні.

  16:30 Трансфер в порт. Посадка на паром TALLINK. Розміщення в каютах. Відправлення в круїз в Стокгольм. Ви побачите, що пороми TALLINK – це не просто кораблі, це цілі міста на воді. До Ваших послуг розважальна програма на борту, бари, ресторани, магазин безмитної торгівлі, дитячий клуб і відкрита палуба, з якої так приємно спостерігати за віддаляється берегом … Ми рекомендуємо почати з келиха пива на верхній палубі, щоб прощатися з Таллінном під крики нахабних чаек- жебраків. Продовжити розкішним (але, правда, дорогим!) Вечерею з морськими делікатесами в центральному ресторані. Після можна випити келих вина в будь-якому з численних барів і ресторанів, милуюся безкрайніми просторами Балтійського моря за бортом. А ввечері треба танцювати, дивитися шоу, брати участь в лотереї, і насолоджуватися життям по повній! (Вечеря оплачується додатково).

  Ночівля на поромі.

 • 4 День. Стокгольм

  Сніданок на борту порома (оплачується додатково – за Вашим бажанням і вибором).

  10:15 – прибуття в Стокгольм.Пріглашаем на оглядову екскурсію по Стокгольму «Gamla Stan – серце Стокгольма». Під час якої Ви пройдетеся по середньовічних вуличках серця Стокгольма – острова Гамла Стан, побуваєте на самій вузькій вуличці міста і дізнаєтеся на даху якого будинку жив Карлсон, побачите найменшу статую Стокгольма – «Йернпойкен» або «Хто сидить дитини», Площа де сталася найбільша кривава баня Європи, побачите Нобелівський Музей, Колодязь, 2 «Довгих Вулиці», Залізну Площа і німецьку церкву, і звичайно ж вам відкриються деякі таємниці Старого міста.

  Рекомендуємо автобусну екскурсію «Імперський Стокгольм» (25 євро дорослі / 15 євро діти). Місто розташувався на 14 островах, що входять до складу великого архіпелагу Балтійського моря і з’єднаних більш ніж 50 мостами. Ми відвідаємо острова Седермальм, Кунгсхольмен. Нас чекають набережна озера Мелером, Ратуша Стокгольма, де проходять нобелівські банкети. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт. Острів Юргорден на якому розташувалися найцікавіші музеї Стокгольма: Скансен, Юнибакен, Музей північних країн, інтерактивний музей групи Абба і звичайно ж музей фрегата Vasa, Луна-парк Грена-Лунд. Заїдемо помилуватися особняками в посольському кварталі. Вільний час.

  Можливість відвідати екскурсії: – «Таємний Фрегат Vasa» (15 євро дорослі + вх. Квиток / 15 євро діти). Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Це символ людської гордості, марнославства, самовпевненості. На корабель на ті часи витратили величезні гроші. Він уособлював гордість королівського флоту. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотням різних скульптур, Vasa є унікальною художньою цінністю і однією з найважливіших туристичних визначних пам’яток світового масштаба.- «Стокгольмський королівський палац» (15 євро дорослі + вх. Квиток / 15 євро діти + вх. квиток) .Офіціальная резиденція шведських монархів. Найбільший діючий Королівський палац Європи. Парадні палати, внутрішнє оздоблення яких відображає інтер’єр і мистецтво останніх 4-х століть. Королівська скарбниця, яка зберігає розкішні королівські регалії: корони, скіпетри, мантії, трон, жезли і інші символи влади.

  Переїзд по території Швеції. Розміщення в транзитному готелі. Ночівля.

 • 5 День. Осло

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Норвегії, місто Осло.

  Сили природи зуміли створити в Норвегії дивовижний край – край льодовиків і водоспадів, гранітних острівців, заток і припливів, рівного якому по красі і величі немає більше ніде на Землі.

  Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Столиця Норвегії – Осло». Осло – столиця Норвегії, розташована на берегах Осло-фіорду. До міста-музею Осло відносяться 40 островів. У межах міста розташовані 343 озера, які є найважливішим джерелом питної води. Ми відвідаємо Ратушу, отримаємо задоволення красою гавані на березі Осло-фьорда, побачимо Королівський палац і фортеця Акерсхус, прогуляємося по головній вулиці Карл Йохан, де знаходяться Парламент, Національний театр і Університет.

  Рекомендуємо автобусну екскурсію по найдавнішою столиці північної Європи «Північне чарівність Осло» (25 євро дорослі / 15 євро діти). Нас чекають найкрасивіші квартали і особняки столиці, сучасний квартал хмарочосів «Штрих-код», незвичайний Оперний театр, побачимо перші поселення вікінгів в гирлі Ло. Прогуляємося по Парку скульптур Густава Вігеланда. «Я став скульптором до того, як з’явився на світло». Тут ви знайдете близько 200 скульптур з граніту і бронзи в натуральну величину. Густав Вігеланд створював всі свої скульптури без допомоги учнів або інших художників. І тільки різьблення по каменю і лиття фігур з бронзи він доручав талановитим скульпторам. Вігаланда також визначив місце розташування парку та спроектував його план, його галявини і довгі прямі кленові алеї з кленовим деревами. Прямо по центру цього дивовижного парку, який ще називають “Фрогнерпаркен”, знаходиться найбільша, чотирнадцятиметрової скульптура. Це – Моноліт. Відвідаємо перший і найвідоміший у світі лижний трамплін Холменколлен на якому проходить один з етапів «Турне 4-х трамплінів» та біатлонні змагання, а також відкриваються приголомшливі види на Осло-фіорд. Вільний час.

  Переїзд в Швецію. Поселення в готель. Ночівля.

 • 6 День. Копенгаген

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Ересуннський міст (доп. Оплата). При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту між Данією і Швецією, що не має аналогів в світі. Поєднаний міст-тунель, що включає двухпутну залізницю і чотириполосу автомагістраль через протоку Ересунн. Це найдовша поєднана дорога і залізничний міст в Європі, що з’єднують столицю Данії Копенгаген і шведське місто Мальме.

  Рекомендуємо 3-х годинну автобусно-пішохідну екскурсію по Копенгагену (25 євро дорослі / 15 євро діти). Для тих, хто хоче детальніше дізнатися Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішої гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглої вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена. Відвідаємо один з найелегантніших районів Копенгагена – Нюхавн. Це мальовничий канал довжиною з кілометр, шириною 15 метрів приваблює своїм особливим настроєм. Будинки на цій набережній фарбують у всі барви веселки, в кожному з них є маленьке або велике кафе. Вийдемо до красивої Королівській резиденції Amalienborg (саме звідси почав свій хід голий король). Цей район Копенгагена знаменитий не тільки палацами, але і Мармуровим собором. Ми також побачимо знамениту скульптуру «Русалоньку», найбільший фонтан Копенгагена “Гефіон”, названий по імені скандинавської богині, фортеця Кастеллет (Цитадель). Вона виступала як захисна споруда порту, а в даний час функціонує як військовий об’єкт, але для місцевих жителів і туристів це перш за все суспільний парк, де люди відпочивають на траві, займаються бігом, діти годують лебедів і блакитних сойок і все просто милуються красивими видами. Вільний час.

  Рекомендуємо екскурсію в замок Розенборг (20 євро дорослі + вх. Квиток / 10 євро діти + вх. Квиток). Замок витончений, ніжний, повітряний, схожий на казковий палац. Сьогодні це музей, експонати якого пов’язані з данськими монархами вже 400 років! Цей замок – найбільша скарбниця Данії. Колишня резиденція данських королів замок Розенборг був побудований в 1606-1624 рр. за наказом короля Крістіана IV на околиці Копенгагена. З 1838 р Розенборг був відкритий для перших відвідувачів і в даний час тут виставлені королівські колекції і артефакти, що охоплюють період з середини 16 століття аж до 19 століття. Особливий інтерес для туристів представляє виставка королівських коштовностей і регалії данських королів. Замок розташований на території Королівського саду – найстарішого в країні і популярного серед туристів, які щороку залучає близько 2,5 млн. Відвідувачів в год.

  16: 15 Виїзд з Копенгагена. Переїзд по території Данії. Поромна переправа до Німеччини.

  Переїзд в готель на території Німеччини. Поселення. Ночівля.

 • 7 День. Берлін

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берлін.

  Оглядова екскурсія «Імперське велич Берліна» (20 євро дорослі / 15 євро діти). Берлін проявляє себе у всіх сферах, він дбайливо зберігає подарунки століть і з надзвичайним смаком вписує їх в сьогоднішній день. Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, витончений палац Шарлоттенбург, величний Берлінський собор, колона Перемоги, увінчана статуєю богині Вікторії, вулиця Унтер-ден-Лінден, і візитна картка Берліна – Бранденбурзькі ворота.

  Рекомендуємо екскурсію «Вогні вечірнього Берліна» (15 євро дорослі / 10 євро діти). Найкраще атмосфера і дух Берліна відчуваються ввечері, саме в цей час місто розквітає і наповнюється життям. Екскурсія по затишним двориках, де мова піде про Берліні 20-го століття, незвичайної архітектури, яка вціліла під час війни, стріт-арт. По дорозі ви дізнаєтеся безліч цікавих і свіжих фактів про культурне життя Берліна його галереях, сучасне мистецтво і театр і про особливості берлінської публіки. Відвідаємо зберігся ділянку Берлінської стіни. Потсдамскую площа з її хмарочосами. Берлінську алею зірок і кінотеатр, в якому проходить знаменитий кінофестиваль Берлінале. Перший світлофор Європи. І обов’язково спробуємо найсмачніше морозиво в відомої джелатерії.

  «Екскурсія для любителів пива і смачно поїсти» (30 євро дорослі / 21евро діти). В атмосфері знаменитого Октоуберфеста ми познайомимося з історією і процесом приготування пива, дізнаємося, що таке «метр пива» і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, ніж берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачний вечерю в кращих німецьких традиціях !!!

  Переїзд в готель на території Польщі. Розміщення в транзитному готелі. Ночівля.

 • 8 День. Краків, Львів і Київ

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Кракова.

  Рекомендуємо екскурсію по Кракову «Дорогий Королів» (15 євро дорослі / 10 євро діти). Ви відвідаєте чудовий Вавельський Замок з Королівським палацом, познайомитеся зі старовинним Королівським Собором, в якому поховані королі і видатні діячі Польської держави. А також прогуляєтеся Королівської Дорогий, побачите один з найстаріших у Центральній Європі – Ягелонський університет, пройдетеся по площі Ринок з вежею Ратуші, побачите Маріацький костел, з його дивовижною дерев’яним різьбленням. І обов’язково почуєте трубача, без якого Краків немислимий. Вільний час.

  Переїзд в Україну. Орієнтовний час прибуття до Львова 24:00 (залежить від проходження кордонів). Київ на Південний ж / д вокзал орієнтовно о 09:00.

Ціна туру
Вартість Дорослі/діти до 12 років Пакети доп.екскурсій Доплата за
одномісне розміщення
(окрім паромів)
Базова вартість 450 євро Без попередньої покупки факультативних екскурсій +250 євро
SPO: При покупці пакету А 435 євро Пакет А: Факультативні екскурсії на суму 150 євро дор/90 євро діти +250 євро
SPO: При покупці пакету В 400 євро Пакет В: Факультативні екскурсії на суму 250 євро дор/150 євро діти +250 євро

 

 

Можливі опції:

Гарантовані місця в 2 або 4 ряду в автобусі: доплата 20 євро

Місця в останньому ряду в автобусі: знижка 10 євро

Гарантоване вільне місце біля себе в автобусі: доплата 150 євро

Щоб отримати ціну SPO (спецпропозиція) – пакети з факультативними екскурсіями потрібно замовляти і оплачувати при броні туру. Факультативні екскурсії, які не ввійшли в пакет спецпропозиції можна буде замовити і оплатити в ході поїздки.

До вартості туру включено:

 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Проживання в готелях категорії 2-3 *;Харчування – сніданки за програмою;
 • Медична страховка;
 • Оглядові екскурсії по програмі: Рига, Стокгольм, Осло;
 • Супровід керівником групи;
 • Внутрішні пороми;
 • Місце в 4-х місцевій каюті (1 паром) без вікна;
 • Поромна переправа: Данія – Німеччина.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні програми, вхідні квитки;
 • За бажанням: + 1 сніданок шведський стіл на поромі 15 євро – замовлення і оплата при броні туру, +1 вечеря шведський стіл на поромі 40 євро – замовлення і оплата при бронюванні туру / Для дітей від 12 до 17 років сніданок 12 євро, вечеря 22 євро / Для дітей від 6 до 11 років сніданок 10 євро, вечеря 17 євро.
 • За бажанням можна добронювати категорію каюти вище:
 • Місце в 4-х місцевій каюті з вікном (1 паром) + 40 €;
 • Місце в 2-х місній каюті (1 паром) без вікна / с вікном -50Є / 86Є
 • ;Місце в 1-но місній каюті без вікна / с вікном – 120Є / 218Є;
 • Проїзд на громадському транспорті;
 • Туристам з біометричними паспортами віза не потрібна. Туристам зі старими паспортами: консульський та візовий збір + страховка – 60 євро працюючі дорослі, діти, студенти до 21 року, пенсіонери – 35 євро;
 • страховка для туристів віком від 60-74 років +5 євро до вартості туру;
 • страховка для туристів віком від 75 років і старше – уточнюйте розмір доплати у менеджера;
 • Особисті витрати.
 • Вхідний квиток в музей Vasa: 15 євро дорослий / діти від 0 до 18 років безкоштовно;
 • Вхідний квиток до Стокгольмського королівський палац:

– Без скарбниці: 18 євро дорослий / 9 євро діти від 7 до 17 років / діти від 0 до 7 років безкоштовно; – З скарбницею: 20 євро дорослий / 10 євро діти від 7 до 17 років / діти від 0 до 7 років безкоштовно;

 • Вхідний квиток в замок Розенборг: 16 євро дорослий / діти від 0 до 17 років безкоштовно.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур