Перейти до вмісту

АВСТРІЙСЬКІ МУЗИ: Зальцбург, Інсбрук і Відень

Маршрут туру: Чоп - Зальцбург - Інсбрук - Відень - Будапешт - Мішкольц
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Австрія та Угорщина
6 днів (5 ночей)

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

Австрія – батьківщина віденського вальсу і тірольських наспівів, мальовничих гір і кришталевих озер, яблучного штруделя і віденської кави. Ми зробимо музичну подорож в Зальцбург – місто музичних фестивалів, в якому народився і складав свої перші твори Моцарт. Потім ми заглянемо в столицю Тіроля – Інсбрук, який є не тільки серцем австрійських Альп, але і місцем тяжіння музикантів протягом сотні століть. По дорозі до Відня відчутний чарівність озер в долині Зальцкаммергут. А прекрасний Відень воістину вважається музичною столицею світу. Свій слід тут залишило безліч композиторів, серед яких Моцарт, Штраус, Шуберт, Гайдн і інші …

Музика – частина австрійської душі.

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

Австрія – батьківщина віденського вальсу і тірольських наспівів, мальовничих гір і кришталевих озер, яблучного штруделя і віденської кави. Ми зробимо музичну подорож в Зальцбург – місто музичних фестивалів, в якому народився і складав свої перші твори Моцарт. Потім ми заглянемо в столицю Тіроля – Інсбрук, який є не тільки серцем австрійських Альп, але і місцем тяжіння музикантів протягом сотні століть. По дорозі до Відня відчутний чарівність озер в долині Зальцкаммергут. А прекрасний Відень воістину вважається музичною столицею світу. Свій слід тут залишило безліч композиторів, серед яких Моцарт, Штраус, Шуберт, Гайдн і інші …

Музика – частина австрійської душі.

Програма туру
 • 1 День.

  Прибуття в Чоп.

  Посадка в комфортабельний автобус, перетин українсько-угорського кордону. Перше знайомство – термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» – місто Егерсалок! Відвідування Велнес-Комплексу (18 євро дор / 15 євро діти до 14 років)! До Ваших послуг розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни. Тут можна по-справжньому відпочити.

  Відвідування Долини Красунь (15 євро дор. / 10 євро діти), де вас чекає справжній угорський гуляш та дегустацією вина (для дорослих) Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

 • 2 День. Зальцбург

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Зальцбург.

  Запрошуємо на екскурсію «Зальцбург – захоплююча гармонія музики і архітектури». Почнемо знайомство з саду Мірабель. У 12 столітті архієпископ побудував для своєї коханої палац і сад з терасами і скульптурами. На площі Альтмаркт ми побачимо самий маленький будиночок Зальцбурга, шириною трохи більше метра. У самому серці міста знаходиться будинок, в якому 250 років тому народився відомий композитор – Вольфганг Амадей Моцарт. Прогуляємося по купецької середньовічної вуличкою Гетрайдегассе, де назва магазинів ховаються в кованих вивісках. Ще трохи і ми опинимося в старому місті на розкішній площі Резиденції, яка називається так тому, що знаходиться між двома архієпископського резиденціями, Нової та Старої. Центр площі прикрашає фонтан у стилі італійського бароко. Також заглянемо в Кафедральний Собор, який відомий своїм органом з чотирма тисячами труб. Зальцбург – місто, де хочеться зупинити момент, пити каву в затишній кав’ярні і слухати прекрасну музику.

  Вільний час в Зальцбурзі.

  Поселення в готель. Ночівля.

 • 3 День. Інсбрук

  Сніданок. Вільний час в Зальцбурзі.

  Для бажаючих поїздка в «Інсбрук – легенда Альп» (35 євро дорослі / 25 євро діти). Цей невеликий австрійське місто два рази був столицею зимових Олімпійських Ігор. Багатовікові традиції відчуваються в кожному будинку, в багатьох старовинних соборах і музеях. Це центр художніх промислів і годинникової справи, крім того, це один з легендарних гірських курортів країни. В Інсбруці приємно посидіти в кафе на міській площі і уявити, як тут в ХІІ столітті під дзвін лицарських турнірів зароджувався цей містечко і як спостерігав за життям підданих король, сидячи на “Золотому даху” …

  Відвідування музею Сваровскі (20 євро). Поїздка, яка не залишить Вас байдужим, в знаменитий музей Сваровскі в Ваттенсе, де розквітають казки Кришталевої планети. Коли в 1995 році знаменита австрійська фірма «Svarovski» ( «Сваровські») готувалася відзначити свій столітній ювілей, було вирішено створити музей, який допоміг би людям побачити чарівну красу кришталю, відчути чаклунську силу цих кристалів, що ввібрав в себе і нічне сяйво зірок, і перший світло народжується дня. Творець музею австрійський художник Андре Хеллер запропонував розмістити музей під землею. Ну а де ж ще, перебувати скарбів фірми «Svarovski», яке можна порівняти за своєю чистотою і пишності з алмазами?

  Повернення в Зальцбург. Ночівля.

 • 4 День. Відень

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд до Відня. По дорозі «Подорож в долину Зальцкаммергут» (35 євро дор. / 25 євро діти-обов’язково ЕКСКУРСІЯ до відвідування). Під час екскурсії ми відвідаємо захоплюючу область альпійських і подальпійскіх озер, мальовничих долин, що піднімаються до висоти 3000 м, серед яких льодовик Дахштейн. Земля Зальцкаммергут має 76 малих і великих озер. Це один з найбільш відвідуваних регіонів Австрії. М’який клімат, неповторний ландшафт, казкові містечка з давньою історією. Це прекрасне місце для відпочинку. Нас чекають чарівні місця як Санкт-Гільген і Санкт-Вольфганг. По дорозі ми побачимо чотири прекрасних озера – Фушльзее, Вольфганзеє, Кроттензее і Мондзеє. І звичайно ж панорамні майданчики, де ми зможемо зробити самі приголомшливі фотографії! А іакже ми відвідаємо візитну картка Австрії і пам’ятник всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – «Найкрасивіше приозерне місто світу – Хальштат». Прогулянка по місту. Це саме те місце, яке повинен відвідати кожен, так як ні одна картинка або фотографія ніколи не зможуть передати унікальну атмосферу і характер міста. Городок затиснутий між горами і найглибшим озером, в якому, як у дзеркалі, відбивається історія найдавнішого в Європі поселення по родовищу і видобутку солі. Це місто, що є альпійської туристичною меккою, славиться насамперед тим, що всім нам так не вистачає: спокоєм і неспішної розміреністю життя.

  Прибуття до Відня. Запрошуємо на екскурсію «Величний Відень» (20 євро дор. / 10 євро діти). Екскурсія по неповторному місту, де у всьому відчувається небувалий розмах імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, оточений садами і парками. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого сп’яніння містом. Починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів, прогулянкою по Віденській Рінгштрассе, оглядом пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору Св. Стефана.

  Вільне время.Поселеніе в готель. Ночівля.

 • 5 День. Відень і Будапешт

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Вільний час в Відні. пропонуємо:

  Скарбницю Габсбургів (25 євро дор. / 15 євро діти). Саме тут зберігаються безцінні предмети найвищого рангу … Священна Чаша Грааля, Спис Долі … Вони існують і знаходяться саме тут – в Скарбниці!

  палац Шенбрунн (15 євро дор. / 10 євро діти + вхідний квиток в палац). Ця літня резиденція династії Габсбургів зачарує вас своїм багатством з одного боку, і своєю витонченістю поєднання природи та архітектури з іншого.

  «Легенди та історії Відня» (15 євро дор. / 10 євро діти). Під час екскурсії мова піде про історію і історіях: ви почуєте про перші правителях Австрії Бабенберг, про легенди і таємниці собору Св.Штефана, про лицарські та чернечі ордени, гильдиях і ремеслах.Ви дізнаєтеся історію походження назви багатьох вулиць і площ, легенду про появу пісеньки «Ах, мій милий Августин»; відвідайте старий університетський квартал, місця, де жив Моцарт, де бешкетував і був переможений Василіск, побачите весільний фонтан і знаменитий годинник «АНКЕР», а також квартал, де знаходиться найстаріша церква Відня – Рупрехтскірхе.

  Переїзд в Будапешт. Рекомендуємо «Будапешт в ілюмінації» (20 євро дор. / 15 євро діти). Прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського або солодкого напою для дітей. Дев’ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

  Поселення в готель. Ночівля.

 • 6 День. Мішкольц

  Сніданок. Виселення з готелю.

  А далі наш шлях лежить в купальні Мішкольц-Тапольца (15 євро). Знаменитий курорт Мішкольц-Тапольца має єдині в Європі термальні купальні в природній, створеної природою печері. Джерела місцевих термальних вод виходять на поверхню просто в печерах посеред скель, в купальнях кришталево чисте повітря, світлові ефекти, підземна річка в сталактитових печерах зі світловими ефектами, водоспадами, джакузі, “перлова ванна”.

  Виїзд в сторону угорсько – українського кордону. Проходження кордону. Посадка в Чопі на потяг №13.

Ціна туру
Вартість Дорослі Пакети доп.екскурсій
SPО №1  230 євро При бронюванні за 8 тижнів до початку туру
SPO №2 240 євро При покупці факультативних екскурсій до початку туру на суму 100 євро дор/80 євро діти
Базова вартість 265 євро Без попередньої покупки факультативних екскурсій

До вартості туру включено:

 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • Проживання по маршруту в готелях категорії 3 * в номерах зі всіма зручностями на базі сніданків;
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • Оглядові екскурсії, вказані в програмі: Зальцбург

До вартості туру НЕ включено:

 • Туристам з біометричними паспортами віза не потрібна;
 • Для володарів закордонний паспорт старого зразка, додатково оплачується консульський збір – 35 євро + 25 гривень (крім дітей до 18 років, студентів денної форми навчання до 21 року, пенсіонерів – безкоштовно);
 • Медичне страхування 3 євро;
 • Курортний збір 8 євро
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, збори, музеї і т.д.);
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати;
 • Туристам з Києва туроператор «Сакумс» може надати послуги з купівлі ж / д квитків Київ-Чоп-Київ (1150 грн.купе / 650 грн плацкарт). Жд квитки можна придбати самостійно. Завчасно уточніть у менеджера напрямку на який потяг брати квиток.

УВАГА!

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на території об’єкта.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено;
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Проживання в готелях категорії 3 *, в деяких випадках можливо 2 *, якщо готель за якістю на рівні 3 *;
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо делатьостановкі, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур