Перейти до вмісту

Балтійське тріо

Маршрут туру: КИЇВ - ВІЛЬНЮС - РИГА - ЮРМАЛА - ТАЛЛІНН - РУНДАЛЬСЬКИЙ ПАЛАЦ - КИЇВ
0.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Латвія, Литва, Естонія
5 днів (4 ночі)

Автобусний тур по країнах Балтії

ПОДОРОЖ СТОЛИЦЯМИ БАЛТІЙСЬКИХ ДЕРЖАВ!

Автобусний тур по країнах Балтії

ПОДОРОЖ СТОЛИЦЯМИ БАЛТІЙСЬКИХ ДЕРЖАВ!

Програма туру
 • 1 День.

  Виїзд з Києва автобусом в РИГУ з Південного терміналу ж \ д вокзалу о 12:00. Прямуємо по території України і Білорусії. Перша країна в’їзду на територію країн Шенгенської Угоди – Литва. Потім слідуємо по території Литви до Латвії.

 • 2 День.

  Прибуття в Латвію. Оглядово – пішохідна екскурсія по РИЗІ: Домський Собор, Шведські ворота, архітектурний ансамбль “Три брата”, площа Альберта, лицарський Конвент, Будинок Чорноголових, будівля Парламенту Латвії, церква Св. Петра, вулиця кінематографа, Ризький Замок, Ратушна площа, Конвенту Сета, церкви Старої Риги і т. д. Вільний час в Старому місті. Для бажаючих екскурсія в ЮРМАЛІ (доплата 15 євро / 10 євро): найбільше місто-курорт Латвії, знаходиться в 25 км від Риги. Це територія (32 км в довжину і 3 км в ширину) між Ризьким затокою і річкою Лієлупе. Пляжі Юрмали славляться білим кварцовим піском. Юрмала – це місто-парк, забудований, в основному, двоповерховими особняками оригінальної архітектури, дерев’яного зодчества і сучасними котеджами в оточенні сосен. Все тут тихо, неквапом і спокійно, чисті бруковані плиткою доріжки, неширокі вулиці, будинки, що потопають у зелені, підстрижені газони і квітники .. Вільний час для прогулянок і шопінгу. ПОДАРУНОК: дегустація ризького бальзаму. Розміщення в готелі.

 • 3 День.

  Сніданок у готелі. Виїзд на цілий день в ЕСТОНІЮ – ТАЛЛІНН (вартість екскурсії з проїздом 35 євро обов’язково). По прибуттю пішохідна екскурсія по стародавній столиці Естонії: вулиця Віру, Ратушна площа, Верхній Місто, Аптека, старовинна церква Нигулисте і Собор Олександра Невського, Будинки Гладій, Домський Собор, Данська Сад, Вежа Товста Маргарита, Церква Олевисте, Прохід Катаріни, вулиці Коротка і довга Нога, Православні храми Таллінна. Вільне временя для покупок сувенірів і прогулянок. Обов’язково спробуйте лікер 40 градусів VANA TALLINN в одному з численних кафе Старого міста. Повернення в Ригу. Ночівля.

 • 4 День.

  Сніданок у готелі. 10:45 Додаткова екскурсія Рундальський палац та ФРАНЦУЗЬКИЙ ПАРК (по дорозі додому 60 км від Риги (доплата 25 євро / 20 євро, включаючи вхідний квиток): літню резиденцію Курляндського герцога Бірона – фаворита російської імператриці Анни Іоанівни. Палац розташований на півдні Латвії посеред просторої земгальской рівнини. Рундальский палацово-парковий ансамбль – видатний пам’ятник архітектури бароко і рококо в Латвії, побудований придворним архітектором Франческо Бартоломео Растреллі. Будівництво проходило в 2 етапи, а перший камінь фундамент палацу був закладений в травні 1736 року. Історія палацу і доля його власників тісно пов’язана з найвідомішими історичними особистостями, які вплинули на хід історії не тільки Курляндського герцогства, а й усієї Європи: Петро I і Анна Іонновна, Єлизавета Петрівна і Катерина II і багато інших. Оглядова вечірня екскурсія по Вільнюсу (доплата 10 євро): Столиця Литовської Республіки розташована в мальовничій долині на злитті річок Неріс і Вільно. Ви побачите Гору Трьох Хрестів, Кафедральний собор, зведений на легендарному місці, де оспівували язичницьких б гов і де був заснований Вільнюс в 1323, що прилягає до нього Замок і вежу Гедімінаса, перлину готичної архітектури – елегантну церква Св.Анни (16 століття), Бернардинський собор і монастир францисканців, Університет – найстаріший в Прибалтиці і Східній Європі, заснований в 1579 році , палац Президента, ворота Зорі (Гостра брама) з чудотворною іконою Діви Марії (14 століття) і безліч інших об’єктів. Під час екскурсії по вузьких, пішохідних вуличках Старого міста Ви оглянете міську Ратушу, фрагменти кріпосної стіни (16 століття), а також будівлі в стилі бароко, домінуючі в Старому Вільнюсі. Відправлення додому.

 • 5 День.

  Прибуття до Києва на ж / д вокзал після 14:00.

Ціна туру

ОСНОВНІ ТАРИФИ:  (ціна на 1 особу в зазначеному типі номера в готелі)

РОЗМІЩЕННЯ ½ DBL 3-й в номері SNGL
ГОТЕЛЬ 3* 108 98 148

До вартості туру включено:

 • розміщення в номері зі сніданком;
 • екскурсійне і автобусне обслуговування по програмі;
 • проїзд в комфортабельному автобусі;

До вартості туру НЕ включено:

 • мед страховка 30 000 євро;
 • обов’язковий платіж – 35 євро поїздка в Таллінн
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур