Перейти до вмісту

Греція. Земля Богів NEW

Маршрут туру: Чернівці - Бухарест - Скопье - Катеріні - Салонікі - Велико-Тирново - Сібіу - Сігішоара - Чернівці
0.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Румунія, Македонія (БЮРМ), Греція та Болгарія
12 днів (11 ночей)

ТУР  БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

У вартості оглядові екскурсії: Бухарест і Сібіу

Можливість відвідати: Палац Парламенту в Бухаресті, Скоп’є, каньйон Матка, Салоніки, Велико-Тирново, Сігішоара.

Нескінченні пляжі із золотим піском, бірюзова гладь моря і невичерпне кількість оливкових дерев, легендарний Олімп і восьме чудо світу – Монастирі Метеори – все це Північна Греція. На Вас чекає незабутній відпочинок на Олімпійській Рів’єрі в Паралія Катерини. Адже недарма тисячі років тому грецькі Боги оселилися саме тут.

ТУР  БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

У вартості оглядові екскурсії: Бухарест і Сібіу

Можливість відвідати: Палац Парламенту в Бухаресті, Скоп’є, каньйон Матка, Салоніки, Велико-Тирново, Сігішоара.

Нескінченні пляжі із золотим піском, бірюзова гладь моря і невичерпне кількість оливкових дерев, легендарний Олімп і восьме чудо світу – Монастирі Метеори – все це Північна Греція. На Вас чекає незабутній відпочинок на Олімпійській Рів’єрі в Паралія Катерини. Адже недарма тисячі років тому грецькі Боги оселилися саме тут.

Програма туру
 • 1 День. Чернівці та Бухарест

  Прибуття в Чернівці поїздом №118 в 7:57. Пересадка в комфортабельний автобус, виїзд о 8:00 в сторону українсько-румунського кордону. Переїзд в Бухарест.

  Терми Бухареста (10 євро трансфер + вх. Квиток близько 15 євро) – таємна пам’ятка Румунії, так як це найбільший європейський спа-центр, площею в 25 га. Більше 500 пальм і 800 тис. Різних рослин, привезених зі всього світу, утворюють цілий ботанічний сад. Тут можна поєднувати купання в 8 термальних басейнах і насолодитися пахощами рослин, попиваючи коктейль. Вам надається можливість налаштувати себе на майбутній отдих.

  Розміщення в готелі. Ночівля

 • 2 День. Бухарест

  Сніданок. Виселення з отеля.

  Оглядова екскурсія «Легендарний Бухарест»: це квітуче місто з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. У минулому носив ім’я «маленького Парижа», сьогодні він є дуже цікавий мікс старого і нового. Ви побачите Площу Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей Мистецтва.

  Вільний час в Бухаресті. Ви можете подивитись:

  Палац Парламенту (20 євро дор. / 15 євро діти), який занесений в книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля в світі після Пентагону. Палац Парламенту Вас шокує своєю грандіозністю і помпезністю.

  Переїзд на територію Македонії, батьківщина античної македонської цивілізації і гордого народу, місце зародження православної писемності і одна з найчистіших країн Європи. А між тим, це одна з найцікавіших країн Балкан і одна з наймолодших держав континенту. У всіх македонських містах бережно зберігається безліч архітектурних пам’ятників середньовіччя і античності, а унікальна природне середовище дозволяє вважати країну одним з кращих європейських центрів активних видів відпочинку – пішого та гірського туризму, спелеології, рафтингу.

  Поселення в готелі. Ночівля.

 • 3 День. Скоп'є і Катерини

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Усіх бажаючих запрошуємо познайомитися з природною перлиною Македонії каньйоном Матка (35 євро дор. / 25 євро діти). Каньйон Матка – це музей під відкритим небом. Сама назва каньйону підкреслює, що саме тут зародилося життя. Тут витає дух містики і таємниці, а повітря наповнене творчою енергією космосу. Цей мальовничий каньйон був створений річкою тріски, що проклала свій шлях через гірський масив. Тут зберігаються скарби, заховані серед печер. Найвідоміша з них – печера Врело, яку ми відвідаємо на човні. Мільйони років ерозії створили це геологічне диво, багато прикрашений всередині сталактитами і сталагмітами. Експерти вважають, що печера може бути однією з найглибших підводних печер у світі.

  Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по столиці Македонії міста Скоп’є (20 євро дор. / 10 євро діти). Скоп’є – це головне місто країни, повний історичних пам’яток старовини. Прогулюючись по місту Ви познайомитеся з соборним храмом Святого Климента Охридського, освяченим в 1990 році, кам’яним мостом через річку Вардар побудови в XV столітті. А також побачимо площа Македонії і православну церкву Святого Спаса, зведену в XIX столітті, де можна розглянути прекрасні зразки різьблення. У програмі екскурсії не залишаться непоміченими стародавні лазні Даут-паші, зведені в XV столітті, масивна фортеця Скопско калі, мечеть Султан-Мурат і безліч унікальних пам’яток. Скоп’є неймовірно різноманітний місто, на кожному кроці тут відчувається особлива культура і колорит. Вільний час.

  Переїзд до Греції на узбережжі Егейського моря.

  Розміщення в готелі. Ночівля

 • 4 День. 4-9 день Катерини

  Сніданок. Відпочинок на курорті Паралія Катерини.

  Паралія Катерини – (з грецького – набережна р Катерини) – невеликий сучасний містечко, що перетворився за останні роки в дуже популярний курорт. Прозора морська вода, просторі піщані пляжі і незвичайно м’який клімат створили всі умови для прекрасного відпочинку. Тут зосереджені невеликі сімейні гостинці, величезна кількість кафе, барів, таверн і ресторанчиків, сувенірних крамниць і хутряних магазинів, нічних клубів, дискотек та інших розважальних закладів.

  Під час перебування в Греції рекомендуємо факультативні екскурсії:

  • “Погляд на Грецію з Олімпу” (дор. 20 євро / діти 15 євро). З давніх міфів ми пам’ятаємо, що 12 грецьких богів живуть на Олімпі. В такому недоступному місці боги поселились, щоб люди не мучили їх своїми проханнями. І сьогодні є можливість поглянути на справжнє житло богів. Спочатку нас чекає древнє місто Діон (вхідний квиток 8 євро). Археологічний комплекс, де ми побачимо святилище Деметри і Великої Ісіди, античний Одеон, римські лазні і «палац Діоніса» – покровителя виноградної лози, веселощів і танців. Далі – легендарна гора Олімп. Автобус підніметься до висоти 1000 м над рівнем моря, де перед нами відкриється зачаровує магічна краса Олімпійської гірської гряди і чудовий вид на Егейське море.
  • – «Грецький вечір» (25 євро) – прекрасна можливість упевнитися в гостинності греків – це відвідати Грецький вечір. Відпочиваючим нададуть традиційна вечеря в грецькій таверні, який буде супроводжуватися фольклорною музикою, піснями і танцями. Для цього вечора підібрано типове грецьке меню з різноманітними закусками і стравами. А також всім бажаючим буде запропоновано прекрасне місцеве вино (червоне і біле). На сцені в національних костюмах виконають традиційні грецькі танці.
  • “Грецькі Альпи” (дорослі. 30 євро / діти 20 євро). Сьогодні нас чекають казкові місця. Ми відвідаємо першу столицю Македонського царства – Вергіни (вхідний квиток – 8 євро), курган батька Олександра Македонського, Філліпа II, де познайомимося з цією царської скарбницею, багатства якої справлять враження навіть на самих стриманих мандрівників. Тут знаходиться унікальний музей, який розташований в природному середовищі. Потрапити в музей можна, тільки зайшовши в курган. Цінні експонати македонської царської династії, стародавні артефакти, золоті прикраси, обмундирування, знаменита Вергинские золота зірка – представлені в музеї в оригіналі. Потім ми відправимося вище в гори Пайкос і Воррас, де розташувався місто Лутра Арідея. Краса гір, чисте повітря, кришталева водичка гірських потічків, – саме ті пейзажі, які захоплюють дух. В горах побачимо гірську річку, біля берегів якої на поверхню виходять гарячі джерела. Ми зможемо поніжитись у природних басейнах під відкритим небом (вхідний квиток). Лікувальна вода протягом багатьох століть впливала на здоров’я людини. Ми зможемо відпочити і розслабитися.
  • “Унікальні Метеори” (дор. 35 євро / діти 25 євро + вхідний квиток 6 євро) .. Це унікальний пам’ятник Візантійської епохи – Святі Метеори. Найбільший монастирський комплекс Греції, що складається з шести православних монастирів (4 чоловічих, 2 жіночих), був утворений на вершинах шестисотметрова скель в десятому столітті. Метеори, тобто «ширяють у повітрі» – серце і душа Греції, внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Ми відвідаємо два з шести збережених монастирів, де ми побачимо чудові фрески, придбаємо старовинні ікони і святі реліквії, пройдемося по крутих стежинах до монастирів, зупинимося на фотопауза, де відкриється неймовірно красивий вид на скелі і місто Каламбака, розташований біля підніжжя Метеор. По закінченню екскурсії пропонуємо пообідати (дод.оплату).
  • круїз на “Діамант Егейського моря”, острів богів – Скіафос (дор. 45 євро / діти 35 євро). Природні краси острова, архітектура, яка поєднує в собі характерні риси прибережних і гірських сіл, сучасна інфраструктура та легка досяжність зробили Скіафос улюбленим місцем відпочинку греків і туристів з усіх країн світу. Голлівудські продюсери не даремно вибрали Скіафос з його мальовничими бухтами і пляжами, з кристально-чистими водами в якості місця зйомок для одного з найуспішніших фільмів десятиліття – Mamma Mia. Під час круїзу у вас буде можливість, піднявшись на палубу, відчути солоний вітер моря, навчиться танцювати відомий грецький танець – сіртакі, опинитися в цьому грецькому раю, позасмагати на пляжі Кукунаріс– самому знаменитому пляжі острова і кращому на Егейському морі.
  • пропонуємо екскурсію “Казкові Афіни” (дорослі. 65 євро / діти 50 євро + вхідний квиток 20 євро). Нічний виїзд 00-00 на факультативну екскурсію 7:00 – 08:00 – прибуття в Афіни. Оглядова екскурсія по місту. Дивовижний місто, з яким пов’язана доля Греції. Країна переживала періоди розквіту і занепаду, величі і приниження, але святі гори і круті схили, древні храми і амфітеатри зберегли ту первозданну красу, яка залишилась недоторканою багато століть. Напевно, грецька богиня Афіна все ще зберігає своє місто. Продовжиться наше знайомство з Афінами оглядом древнього Акрополя. Це один з видатних пам’яток мистецтва, який готовий представити нашому погляду такі шедеври, як Парфенон, колонада Пропилей, храм богині Ніки і Ерехтейон. Вільний час.

  Повернення в готель. Ночівля

 • 5 День. Салоніки і Велико-Тирново

  Виселення з готелю. Сніданок. Виїзд в Болгарію.

  По дорозі за бажанням групи трансфер в Салоніки – 5 євро. Для бажаючих оглядова екскурсія по місту “Казка Півночі – Салоніки” (дор. 15 євро / діти 10 євро). Запрошуємо познайомитися з містом, де життя б’є ключем протягом усього року. Салоніки – місто трьох цивілізацій – Елліністичної, Римської та Візантійської, перехрестя епох і торгових шляхів. Нас чекають основні визначні пам’ятки: «Біла вежа», що стала символом міста, Ротонда і Тріумфальна арка, Храм Святого Димитрія, покровителя міста, пам’ятник Олександра Македонського. Ми побуваємо в мальовничому районі старого міста, побачимо візантійські кріпосні стіни. А для любителів шопінгу прекрасна можливість прикупити, що – щось новеньке і порадувати своїх близьких сувенірами з Греції.

  Переїзд в Велико-Тирново.

  Вечір з національним колоритом (дод.оплату): Приємна вечеря з дегустацією болгарських вин і ракії.

  Поселення в готель. Ночівля.

 • 6 День. Велико-Тирново, Сібіу та Сігішоара

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Запрошуємо на прогулянку по першій столиці Болгарії Велико-Тирново (дор. 15 євро / діти 10 євро) -найбільш мальовничому місту Болгарії, розташованих у межах петляє ущелини річки Янтри, одне з найстаріших поселень країни. Місто було побудоване на трьох пагорбах: трапезниці, Царевец і Світу Горе. На Царевец збереглася стародавня фортеця. Під пагорбом розкинувся древній квартал ремісників. Біля трапезниці розмістився Старе місто, який складається з безлічі красивих будівель і архітектурних шедеврів, саме тут був розроблений перший варіант Конституції вільної Болгарії.

  Переїзд на територію Румунії.

  Ми познайомимо Вас з культурними пам’ятками Румунії. Екскурсія в Сібіу. Це місто купців і ремісників був столицею краю. В Сібіу живе солідна громада етнічних німців, і тому виглядає місто належно. Вимощені бруківкою вулички, гострі шпилі старовинних кирх, світлі будинку під червоною черепицею. В Сібіу збереглися кріпосні стіни і сторожові вежі.

  Для бажаючих продовжити знайомство з Трансільванією: екскурсія “Батьківщина Дракули – Сігішоара” (15 євро) – місто (під охороною ЮНЕСКО), де народився і провів дитинство Влад Дракула. Ми прогуляємося по вуличках стародавньої фортеці, де здається, що нічого не змінилося з тих часів, коли тут жив граф Дракула. Ті ж кріпосні стіни, та ж масивна Готична Церква, в якій Дракула стояв заутреню, ті ж години на 64-метровій вежі, які б’ють кожні п’ятнадцять хвилин, ті ж криві вулички і похмурі дворики Пішохідна екскурсія по фортеці. Огляд кріпосних стін, веж, а також Католицької та Лютеранської церкви.

  Поселення в готель. Ночівля.

 • 7 День. Чернівці

  Сніданок. Виселення з готелю. Проходження прикордонного контролю. Посадка на поїзд в Чернівцях. Для виїжджають до Києва пропонуємо бронювання квитків на поїзд №114 о 19:46.

Ціна туру
 Дати туру Стандартна
вартість туру
Hotel Viktoria 3* Hotel Strass 3*+
17.08.19 – 28.08.19 385 євро
SPO від 29.07.19
355 євро
515 євро
07.09.19 – 18.09.19 385 євро
SPO від 29.07.19
355 євро

Доплата за одномісне розміщення (готель на узбережжі Viktoria) = 140 євро

Доплата за одномісне розміщення (готель на узбережжі Strass) = 230 євро

«Комфорт – меню»

«Повнота вражень», замовте видові місця в 2-4 ряду автобуса всього за 20 євро.

«Свобода вражень», забронюйте сусіднє місце біля себе в автобусі за 40 євро.

«Для 5 – мінус 10 в дорозі!», Бронюйте останні 5 місць в автобусі і отримаєте знижку 25 євро.

«Більше вражень в День Народження!»

«В особливий день-особливі переваги!» – отримаєте депозит 20 євро на екскурсійну програму.

«Один за всіх, всі за одного»

«Чудова десятка» дозволяє при бронюванні десяти місць на одну дату отримати 11-е на цю ж дату абсолютно безкоштовно!

«П’ятеро одного не чекають, а тур за півціни беруть!» – при бронюванні п’яти туристів на одну дату – 50% для шостого туриста!

«Сімейні переваги»

“Сімейне тріо” Діти 2-12 років при розміщенні з 2 дорослими – знижка 80 євро

Дитина старше 12 років або дорослий, при розміщенні на додатковому ліжку – знижка 35 євро.

«2 дитини – 1 ціна!», При покупці батьками сімейного туру з двома дітьми до 12 років, плата стягується тільки за одне чадо! 🙂

* Акції, знижки, раннє бронювання не сумуються між собою.

До вартості туру включено:

 • Проїзд по маршруту комфортабельним автобусом;
 • Проживання в транзитних готелях 3 * на базі сніданків (4 ночі);
 • Проживання в готелі (на базі сніданків) на узбережжі Егейського моря (7 ночей);
 • Супровід керівника групи по всьому маршруту.
 • Екскурсія по Бухаресту і Сібіу

До вартості туру НЕ включено:

 • Курортний збір при проживанні в готелі Греції, оплачується при бронюванні туру – 15 євро;
 • Медична страховка – 5 євро, для пенсіонерів з 60 ло 70 років – 10 євро, з 70 дет і старше – 15 євро;
 • Для володарів біометричного паспорта віза НЕ ПОТРІБНА! Для власників закордонних паспортів старого зразка оплата консульський + сервісний збір 60 євро (крім пенсіонерів, дітей до 18 років та студентів до 21 року стаціонару – 25 євро);
 • 7 вечерь на курорті = 56 євро (за бажанням)
 • Факультативні екскурсії;Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, збори, музеї і т.д.);
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати;
 • Туристам з Києва туроператор може надати послуги з купівлі ж / д квитків Київ-Чернівці-Київ (від 1250 грн. купе). Жд квитки можна придбати самостійно. Завчасно уточніть у менеджера напрямку на який потяг брати квиток.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур