Перейти до вмісту

ГРЕЦЬКА СІЄСТА (АРГОЛІДА, ПЕЛОПОННЕС)

Маршрут туру: Київ - Умань - Одеса - Метеори - Лутракі - Афіни - Арголіда: Мікени - Епідавр - огляд святилища Асклепія - Нафпліон - Коринфський канал - озеро Вуліагмені - мис Суніон - Лутракі - Салоніки - Одеса - Умань - Київ
0.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Київ - Умань - Одеса - Метеори - Лутракі - Афіни - Арголіда: Мікени - Епідавр - огляд святилища Асклепія - Нафпліон - Коринфський канал - озеро Вуліагмені - мис Суніон - Лутракі - Салоніки - Одеса - Умань - Київ
10 днів (9 ночей)

Калімера, друзі! Вітаємо вас У неповторній Греції – на батьківщині демократії і філософії! Якщо ви хочете покуштувати найсмачніші в світі оливки, ніжний сир фета, традиційну мусаку і дзадзики, навчитися танцювати сіртакі, побачити величний Акрополь, доторкнутися до частинки Античності і просто відпочити на березі Егейського моря – цей тур, безумовно, для вас! У нашому турі кожен відчує себе справжнім греком! Лазурне море, термальні води озера Вуліагмені і, звичайно ж, найкрасивіші і романтичні заходи біля храму Посейдона … Пориньте на кілька днів у світ Стародавньої Греції, відчуйте грецьку гостинність в екскурсійному турі ГРЕЦЬКА СЫЭСТА (АРГОЛЫДА, ПЕЛОПОННЕС)!

Переваги туру:

 • 5 ночей на курорті Лутракі !!!
 • Відпочинок на морі + цікава екскурсійна програма !!!

Калімера, друзі! Вітаємо вас У неповторній Греції – на батьківщині демократії і філософії! Якщо ви хочете покуштувати найсмачніші в світі оливки, ніжний сир фета, традиційну мусаку і дзадзики, навчитися танцювати сіртакі, побачити величний Акрополь, доторкнутися до частинки Античності і просто відпочити на березі Егейського моря – цей тур, безумовно, для вас! У нашому турі кожен відчує себе справжнім греком! Лазурне море, термальні води озера Вуліагмені і, звичайно ж, найкрасивіші і романтичні заходи біля храму Посейдона … Пориньте на кілька днів у світ Стародавньої Греції, відчуйте грецьку гостинність в екскурсійному турі ГРЕЦЬКА СЫЭСТА (АРГОЛЫДА, ПЕЛОПОННЕС)!

Переваги туру:

 • 5 ночей на курорті Лутракі !!!
 • Відпочинок на морі + цікава екскурсійна програма !!!
Програма туру
 • 1 День. Київ - Умань - Одеса

  О 07:00 – збір групи, зустріч з представником компанії. Виїзд з Києва 07:15 – Південний термінал зд вокзалу. Виїзд з Умані ~ 10:30-10:45 – (заправка ОККО на виїзді з міста по трасі Київ- Одеса); Виїзд з Одеси ~ 13:45-14:15 – (заправка ОККО, “2 стовпа” на виїзді з Одеси (адреса: обїзна дорога, 20) Від Привокзальної площі автобус №72) Переїзд по території України-Молдови-Румунії-Болгарії .

 • 2 День. Олімпійська Рівьєра

  Прибуття в Грецію, курорт Олімпійська Рівьєра. Розміщення в готелі. Вільний час. Відпочинок на морі. Ночівля.

 • 3 День. Метеори - Лутракі

  Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Поїздка на Метеори (від грец. – «ширяють у повітрі»), (20 € / дор, 15 € / діти до 12 років). Відвідування монастиря (вх. Квитки оплачуються додатково ~ 2-3 €). Цей унікальний природний феномен, що знаходиться на відстані 250 км від Паралии, по праву вважається 8-м Дивом Світу. Метеора по-грецьки означає «ширяє в повітрі». Цим словом позначається комплекс відкритих до відвідування монастирів і скитів, заснованих православним святим ченцем Опанасом Метеорських, які і справді майже витають в небесах. Споруджені на висоті від 300 до 400 метрів, на скелястих вершинах вражаючої крутості, монастирі немов дивляться через долину Піньоса на простори древньої Еллади. Неприступні кам’яні стовпи, що утворилися мільйони років тому, повністю відрізані від світу, стали притулком ченців-самітників ще з XI століття. До 1920 р бажаючим потрапити в монастир доводилося або дертися сюди хиткими приставними сходами висотою 30 м і більше (сходи за щонайменшої небезпеки затягували нагору), або підніматися на мотузці в плетених сітці. Сьогодні до монастирів прокладені дороги і мости. Однак постачання деяких монастирів і по сьогодення здійснюється за допомогою таких сіток. Сьогодні Ви зможете відвідати колиску православ’я (монастир) і отримати насолоду від прекрасних пейзажів. Після відвідин Метеор пропонуємо відпочити і пообідати в національній грецькій таверні. Переїзд на курорт Лутракі. Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля.

 • 4 День. Лутракі

  Сніданок в готелі. Вільний час. Відпочинок на морі. Ночівля.

 • 5 День. Афіни - Лутракі

  Сніданок в готелі. Екскурсія до Афін (25 €). Афіни – це не тільки історія Греції, а історія всього людства. Місто великих поетів і філософів. Вся грецька культура народилася тут, в Афінах. Прогулюючись по вузьких вуличках столиці Греції, ви відразу відчуєте неповторну атмосферу, що панує на цих благословенних землях. Знайомство з основними пам’ятками давньої і сучасної столиці Греції: Президентський палац, Олімпійський стадіон, Афінський університет, будівля Парламенту, а також відвідування Акрополя (вх. Квиток оплачується додатково ~ 20 €) із знаменитими храмами Парфенон і Ерейхтеон. Повернення в Лутракі. Вільний час. Відпочинок на морі. Ночівля.

 • 6 День. АРГОЛІДА: Мікени - Епідавр - огляд святилища Асклепія - Нафпліон - Коринфський канал - Лутракі

  Сніданок в готелі. Екскурсійна програма по Пелопоннесу «5в1» (55 €). Виїзд на екскурсію в Мікени – археологічні пам’ятки архітектури ХVII-ХIII ст до н.е .: Левові ворота, гробниці микенских царів, шахтний могильник, в якому Генріх Шліман виявив «похоронне золото». Епідавр – мекка медиків європейської цивілізації. Театр, побудований в IV ст до н.е., з велііколепной акустика і гармонійними пропорціями – діюча сценічний майданчик. Огляд святилища Асклепія. Багатовікове функціонування і характер культу зробили його відомим світовим центром. Від святилища Епідавра залежали всі святилища Асклепія не тільки в Греції, але і в усьому Середземномор’ї, від Риму і до Сходу. У зв’язку з тим, що святилище розвивалося в різні періоди античності, особливо в IV і III ст. до н. е., будівлі, побудовані в ньому, вважаються шедеврами архітектури і не перестають дивувати людство. Сучасні відвідувачі Святого місця Святині Асклепія в Епідаврі, з одного боку, можуть побачити прекрасні зразки грецької архітектури, а з іншого – ознайомитися з цілющими церемоніями стародавнього світу, про які свідчить характер цих будівель, а також написи, що зберігаються в місцевому музеї. Нафпліон – перша столиця незалежної Греції – вміщує в себе венеціанські фортеці, турецькі мечеті, християнські церкви, неокласичні зданія. Корінфський канал – канал в Греції з’єднує Саронічна затока Егейського і Коринфський затоку Іонічного морів. Проритий через Коринфський перешийок сполучає півострів Пелопоннес з материком. Назву отримав на честь міста Коринфа, розташованого у західній частині каналу. Довжина каналу становить 6 кілометрів, глибина 8 метрів. Стіни каналу природного походження, головним чином з вапняку, висота стін сягає 76 метрів. Ширина каналу на рівні моря становить 25 метрів, а на дні моря – 21 метр. Через канал перекинуто один залізничний і три автомобільні мости. Додатково по обидва боки каналу функціонують заглибні мости. Повернення в Лутракі. Вільний час. Відпочинок на морі. Ночівля.

 • 7 День. Озеро Вуліагмені - Мис Суніон - Лутракі

  Сніданок в готелі. Пропонуємо екскурсійну програму «2в1» в супроводі гіда (20 €, вх. Квитки оплачуються додатково). Виїзд на термальне Озеро Вуліагмені, яке знаходиться на південному узбережжі Аттики приблизно в 21 км від центру Афін поруч з Егейським морем в дуже красивою і мальовничій місцевості. Від моря озеро відокремлюють всього 100 метрів. Згідно з легендою саме тут мешкає русалка. Завдяки підземних джерел, температура води в унікальному теплом озері не опускається нижче + 25-27С навіть взимку. Насичена сірої вода має унікальні цілющі властивості. Крім своїх цілющих якостей, в озері водяться рибки гуппі «Gara Rufa», які безкоштовно зроблять масаж ніг як в СПА салонах. Довжина їх всього 2-3 см. Ці рибки відкушують хвору мертву тканину на шкірі людини і можуть вижити при температурі води до +40 градусів за Цельсієм. Відвідування храму Посейдона на мисі Суніон. Мис Суніон – це одна з найпоетичніших точок, найпівденніша околиця Аттики, що є справжнім скарбом. Саме сюди, на «край світу» прагнуть потрапити любителі міфів і загадок минулого, а також романтики, мріють побачити заходи невимовної краси. Саме тут знаходиться знаменитий храм Посейдона. Після відвідин храму Посейдона у нас буде унікальна можливість позасмагати і купуватися в бухті цього сакрального стародавнього місця. Повернення в Лутракі. Вільний час. Відпочинок на морі. Ночівля.

 • 8 День. Салонікі

  Сніданок в готелі. Звільнення номеров.Переезд в Салоніки. Екскурсія по місту (15 € / дор, 10 € / діти до 12 років) – другий за значимістю місто Греції. Це дивовижний курорт і колиска національної культури одночасно. Колоритні ландшафти, розвинена туристична інфраструктура, приємний клімат – все це забезпечило Салонікам репутацію ідеального місця для відпочинку. Це місто любимо мандрівниками, і греки ставляться до нього з особливим благоговінням. Крім другої назви – Салоніки – він відомий у світі під різними поетичними епітетами. Його називають «Святим містом», «Місто, якого співають хвалу», «Благословенна столиця». Насправді Салоніки поступаються Афінам лише за розмірами і чисельністю населення. Історичну роль цього міста переоцінити трудно. Вільний час. Переїзд в готель в районі Салонік. Ночівля.

 • 9 День. Виїзд в Україну

  Сніданок в готелі. 8:00 звільнення номеров.Сбор групи. Переїзд в Україну, по території Болгарії-Румунії-Молдавії.

 • 10 День. Одеса - Умань - Київ

  Орієнтовне прибуття в м.Одеса 14: 00-14: 30 (заправка ОККО, “2 стовпа” на виїзді з Одеси (адреса: обїзна дорога, 20)). Орієнтовне прибуття в м.Умань 17: 30-18: 00 (заправка «ОККО»). Орієнтовне прибуття в м.Київ після 21-00.

Ціна туру

Вартість на 1 чол: 249 EUR 

Знижки/Доплати:

 • При відсутності біометричного паспорта обробка документів – 306 грн
 • Доплата за 3 ряд в автобусі – 336 грн
 • Доплата за 2 ряд в автобусі – 458 грн
 • Доплата за 1-місне розміщення – 4279 грн

До вартості туру включено:

 • Проживання в готелях 3*-3+*, 2-3х місцеве розміщення;
 • Харчування – сніданки в готелях;
 • Проїзд автобусом туристичного класу;
 • Групова страховка;
 • Супровід керівником фірми.

До вартості туру НЕ включено:

 • При відсутності біометричного паспорта обробка документів – 10 € (консульський збір 35 € + 25 € – дорослі, 25 € -Студенти / пенсіонери оплата ОСОБИСТО туристами при подачі документів);
 • Рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д .;
 • Послуга “кондиціонер в номері” оплачується за бажанням на місці додатково ~ 3-5 € / добу за номер;
 • Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур