Перейти до вмісту

ГРЕЦЬКІ КАНІКУЛИ (ОЛІМПІЙСЬКА РІВЬЄРА)

Маршрут туру: Київ - Умань - Одеса - Паралія Катерини - Салоніки - Метеори - Лутра Арідея - Афіни - Олімп - Одеса - Умань - Київ
0.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Київ - Умань - Одеса - Паралія Катерини - Салоніки - Метеори - Лутра Арідея - Афіни - Олімп - Одеса - Умань - Київ
9 днів (8 ночей)

Ласкаво просимо в Грецію. Країну історії, культури та демократії. А ще країну найсмачніших в світі оливок, сиру фета, приготованих на грилі морепродуктів і запального танцю сіртакі. Прекрасне поєднання ціни та якості. Кожен день море! Навіть відвідуючи екскурсії ми не забуваємо про море. Програма максимально збалансована. У нашому турі кожен відчує себе греком: скупається в блакитному морі, релакснет в термальних водах Арідая, доторкнеться до старовини, восторгнется унікальною природою і відчує всю духовну міць монастирів Метеор. Але найголовніше, кожен зможе весело провести час і завести нові знайомства. Пориньте на кілька днів в світ Стародавньої Греції, відчуйте на собі грецьке гостинність в екскурсійному турі ГРЕЦЬКІ КАНІКУЛИ – ОЛІМПІЙСЬКА РИВ’ЄРА.

Переваги туру:

 • ЗБАЛАНСОВАНА ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА
 • БАГАТО ВІЛЬНОГО ЧАСУ
 • ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
 • ГАРАНТОВАНІ ВИЇЗДИ КОЖНУ СУБОТУ З ТРАВНЯ ПО ЖОВТЕНЬ

Ласкаво просимо в Грецію. Країну історії, культури та демократії. А ще країну найсмачніших в світі оливок, сиру фета, приготованих на грилі морепродуктів і запального танцю сіртакі. Прекрасне поєднання ціни та якості. Кожен день море! Навіть відвідуючи екскурсії ми не забуваємо про море. Програма максимально збалансована. У нашому турі кожен відчує себе греком: скупається в блакитному морі, релакснет в термальних водах Арідая, доторкнеться до старовини, восторгнется унікальною природою і відчує всю духовну міць монастирів Метеор. Але найголовніше, кожен зможе весело провести час і завести нові знайомства. Пориньте на кілька днів в світ Стародавньої Греції, відчуйте на собі грецьке гостинність в екскурсійному турі ГРЕЦЬКІ КАНІКУЛИ – ОЛІМПІЙСЬКА РИВ’ЄРА.

Переваги туру:

 • ЗБАЛАНСОВАНА ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА
 • БАГАТО ВІЛЬНОГО ЧАСУ
 • ВІДПОЧИНОК НА МОРІ
 • ГАРАНТОВАНІ ВИЇЗДИ КОЖНУ СУБОТУ З ТРАВНЯ ПО ЖОВТЕНЬ
Програма туру
 • 1 День. Київ - Умань - Одеса

  О 07:00 – збір групи, зустріч із представником компанії. Виїзд з Києва 07:15 – Південний термінал з/д вокзала. Виїзд з Умані ~ 10:30-10:45 – (заправка ОККО на виїзді з міста по трасі Київ- Одеса); Виїзд з Одеси ~ 13:45-14:15 (заправка ОККО, “2 стовпа” на виїзді з Одеси (адреса: обїзна дорога, 20) Від Привокзальної площі автобус №72) Переїзд по території України-Молдови-Румунії-Болгарії .

 • 2 День. ОЛІМПІЙСЬКА РІВ'ЄРА

  Прибуття в Грецію в другій половині дня. Розміщення в апарт-готелях і віллах, на Олімпійській Рів’єрі, на березі Егейського моря. Тут Ви зможете оцінити знамените грецьке гостинність, привітність і провести вечір в затишному ресторанчику. Вільний час. Ночівля.

 • 3 День. Салоніки

  Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі – сонце, море, пляж, пальми і чудовий настрій! Мальовниче узбережжя не може не підкорити Вас найчистішим морем, ласкавим сонцем, бурхливою ​​середземноморською рослинністю і гостинністю. Після обіду пропонуємо екскурсію в Салоніки (15 € / дор, 10 € / діти до 12 років) – другий за значимістю місто Греції. Це дивовижний курорт і колиска національної культури одночасно. Колоритні ландшафти, розвинена туристична інфраструктура, приємний клімат – все це забезпечило Салонік репутацію ідеального місця для відпочинку. Це місто любимо мандрівниками, і греки ставляться до нього з особливим благоговінням. Крім другої назви – Салоніки – він відомий в світі під різними поетичними епітетами. Його називають «Святим містом», «Місто, якого співають хвалу», «Благословенна столиця». Насправді Салоніки поступаються Афінам лише за розмірами і чисельністю населення. Історичну роль цього міста переоцінити важко. Ночівля.

 • 4 День. Метеори

  Сніданок. Поїздка на Метеори (від грец. – «ширяють у повітрі»), (30 € / дор, 20 € / діти до 12 років). Відвідування монастиря (вх. Квитки оплачуються додатково ~ 2-3 €). Цей унікальний природний феномен, що знаходиться на відстані 250 км від Паралии, по праву вважається 8-м Дивом Світу. Метеора по-грецьки означає «ширяє в повітрі». Цим словом позначається комплекс відкритих до відвідування монастирів і скитів, заснованих православним святим ченцем Опанасом Метеорських, які і справді майже витають в небесах. Споруджені на висоті від 300 до 400 метрів, на скелястих вершинах вражаючої крутості, монастирі немов дивляться через долину Піньоса на простори древньої Еллади. Неприступні кам’яні стовпи, що утворилися мільйони років тому, повністю відрізані від світу, стали притулком ченців-самітників ще з XI століття. До 1920 р бажаючим потрапити в монастир доводилося або дертися сюди хисткими приставних сходах висотою 30 м і більше (сходи за щонайменшої небезпеки затягували нагору), або підніматися на мотузці в плетених сітці. Сьогодні до монастирів прокладені дороги і мости. Однак постачання деяких монастирів і по сей день здійснюється за допомогою таких сіток. Сьогодні Ви зможете відвідати колиску православ’я (монастир) і отримати насолоду від прекрасними пейзажами. Після відвідин Метеор пропонуємо відпочити і пообідати в національній грецькій таверні. Повернення в аппарт готелі і вілли. Вільний час. Відпочинок на морі. Ночівля.

 • 5 День. Лутракі

  Сніданок в готелі. Для бажаючих поїздка в Лутракі (25 € / дор, 20 € / діти до 15 років).Казково красиві гори, чисте повітря і кришталева вода гірських потічків очікують вас в містечку Лутракі, розташованому недалеко від міста Арідея. «Сад Едему», як його ще називають, вразить найвибагливішого мандрівника. Багата рослинність, водоспади, запаморочлива ущелина, яка простягнулася на 15 км уздовж річки, таємничі сталагмітові печери – і все це посеред смарагдово-зеленого лісу, через який протікає річка Термопотамос (грец .: тепла річка). Ви зможете відвідати гарячі лікувальні джерела під відкритим небом, відомі ще з часів Олександра Македонського. Лікувальна вода протягом багатьох століть впливала на здоров’я людини. Її терапевтичні властивості показані при недугах суглобів і кісток, дихальної системи, гінекологічних і шкірних захворювань, нервової системи, порушеннях циркуляції крові. Лікувальна питна вода рекомендується при захворюваннях печінки, жовчного міхура, нирок, травної системи, а також при поганій циркуляції крові. Гідролікарня розпоряджається комплексом природних водоспадів з термальною водою і 4-ма басейнами (4 м х 2.5 м), а також басейном олімпійських розмірів (25 м х 12 м) під відкритим небом (вх. Квитки в басейн оплачуються додатково). Повернення в апарт-готелі і вілли. Вільний час на морі.  Ночівля.

 • 6 День. Афіни

  Пропонуємо екскурсію в АФІНИ, з відвідуванням Акрополя (45 € / дор, 40 € / діти до 15 років, вх. Квиток оплачується додатково ~ 20 €). Екскурсія підтверджується при групі не менше 25 чол. ~ 00-00 нічний виїзд до Афін (харчування сухий пайок) ~ 07: 00-08: 00 – прибуття в Афіни. Оглядова екскурсія по місту. Афіни – це не тільки історія Греції, а історія всього людства. Місто великих поетів і філософів. Вся грецька культура народилася тут, в Афінах. Прогулюючись по вузьких вуличках столиці Греції, ви відразу відчуєте неповторну атмосферу, що панує на цих благословенних землях. Знайомство з основними пам’ятками давньої і сучасної столиці Греції: Президентський палац, Олімпійський стадіон, Афінський університет, будівля Парламенту, а також відвідування Акрополя зі знаменитими храмами Парфенон і Ерейхтеон. Вільний час. Повернення в аппарт готелі і вілли. Ночівля.

 • 7 День. Олімп

  Сніданок в готелі. Пропонуємо екскурсію в гості до Зевсу на Олімп – екскурсійна програма «3 в 1»: прогулянка по Олімпу, відвідування монастиря Св. Діонісія, заїзд в казкову село Старий Пантелеймон (15 € / дор, 10 € / діти до 12 років). Олімп без сумніву є легендарною горою. За поданням древніх греків тут жили міфологічні боги-олімпійці, які облюбували цю гору. Сьогодні це популярний туристичний об’єкт, який разом з афінським акрополем асоціюється з Грецією. Адже хто з туристів не мріє побувати в стародавньому житло богів, які багатьом знайомі майже з дитинства. Після того, як ми помилуємося схилами і ущелинами гори Олімп, ми поїмо до старого монастиря Св. Діонісія. Монастир був заснований афонским ченцем Діонісієм приблизно в 1542 році, в роки правління султана Сулеймана Першого. Перед будівництвом старець отримав у місцевого аги відповідну грамоту і панування над навколишнім храм територією. Бачите, і тоді без ліцензії було ніяк! Поступово до нього приєдналися й інші ченці, слава про святе життя і богоугодним діяльності старця швидко поширилася. Св. Діонісій, крім облаштування монастиря, написання ікон і збирання святих реліквій багато подорожував по окрузі Олімпу. Він морально підтримував своїх співгромадян у вірі в звільнення від турецького ярма, надихав їх, а також виконував і свій церковний борг – причащав, благословляв, служіл.Затем вирушимо трохи відпочити і випити ароматний грецький кава в село Старий Пантелеймон Ця чудова село знаходиться на східних схилах Олімпу, на висоті 440 м над рівнем моря. Враження село залишає незабутнє – чудові види, своєрідна архітектура будинків, вистелені каменем вулички, всюди квіти … Абсолютно непередавана атмосфера відпочинку, умиротворення, просто свято душі! А краса навколо невимовна! Вільний час. Відпочинок на море. Вечірня програма «Грецький вечір» (25 €) в таверні з анімаційної програмою і необмеженою кількістю вина – прекрасне завершення нашого грецького подорожі. Тут Ви зможете не тільки скуштувати смачну грецьку кухню, а й взяти участь у запальних грецьких танцях. Ви побачите ніціональние котюми і танці з різних регіонів Греції. Повернення в аппарт готелі і вілли. Ночівля.

 • 8 День. Виїзд на Україну

  Сніданок в готелі. 9:00 звільнення номерів. Збір групи. Переїзд в Україну, по території Болгарії-Румунії-Молдавії.

 • 9 День. Одеса -Умань - Київ

  Орієнтовне прибуття в м.Одеса 14: 00-14: 30 (заправка ОККО, “2 стовпа” на виїзді з Одеси (адреса: обьездная дорога, 20)). Орієнтовне прибуття в м.Умань 17: 30-18: 00 (заправка «ОККО»). Орієнтовне прибуття в м.Київ після 21-00.

Ціна туру

Вартість за 1 люд: 219 EUR

Знижки/Доплати

 • При відсутності біометричного паспорта обробка документів — 306 грн
 • Доплата за 3 ряд в автобусі — 336 грн
 • Доплата за 2 ряд в автобусі — 458 грн
 • Доплата за 1-місне розміщення — 3668 грн

До вартості туру включено:

 • Розміщення в апарт-готелях і віллах 3 *: 2-3 місне розміщення;
 • Харчування: сніданки;
 • Проїзд автобусом туристичного класу;
 • Групова страховка;
 • Супровід керівником фірми.

До вартості туру НЕ включено:

 • При відсутності біометричного паспорта обробка документів – 10 € (консульський збір 35 € + 25 € – дорослі, 25 € -Студенти / пенсіонери оплата ОСОБИСТО туристами при подачі документів);
 • Рекомендовані екскурсії, вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д .;
 • Послуга «кондиціонер в номері» оплачується за бажанням на місці додатково ~ 3-5 € / добу за номер;
 • Проїзд в громадському транспорті та особисті витрати.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур