Перейти до вмісту

ХОРВАТСЬКИЙ РАЙ

Маршрут туру: Ужгород - Егер - Загреб - Plitvička Jezera - Пореч - Ровінь - Пула - Опатія - Grožnjan - Мотовун - Венеція - Загреб - Мішкольц - Ужгород
3.67 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Угорщина, Хорватія та Італія
10 днів (9 ночей)

Проживання на території курортного комплексу Plava Laguna Resort, харчування сніданок + вечеря

Проживання на території курортного комплексу Plava Laguna Resort, харчування сніданок + вечеря

Програма туру
 • 1 День. Ужгород, Егер і Загреб

  Прибуття в Ужгород поїздом № 13 о 07:55.

  Пересадка в комфортабельний автобус, о 08:15 виїзд в бік кордону.

  Перетин українсько-угорської (або словацької) кордону. Переїзд по території Угорщини.

  Прі умови швидкого проходження кордону бажаючих запрошуємо відвідати:

  • Велнес-Комплекс «Угорський Памуккале Егерсалок» (18 євро дор / 15 євро діти до 14 років) (2 години). До Ваших послуг розважальні зовнішні і внутрішні басейни, приємні і ніжні ванни. Тут можна по-справжньому відпочити.
  • дегустація егерських вин і гуляшу в Долині Красунь (15 євро дор. / 12 євро діти), де вас чекає справжній угорський гуляш та дегустацією вина (для дорослих, для дітей сік) Переїзд на нічліг в транзитному готелі.

  Пізнє поселення в готель.

 • 2 День. Plitvička Jezera і Пореч

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Пореч.

  По дорозі рекомендуємо відвідати Плітвіцькі озера:

  до 30.06 і з 01.09 – (35 євро дорослі / 20 євро діти до 17,99 років / діти до 6,99 років безкоштовно);

  з 01.07 по 31.08 –(45 євро дорослі / 25 євро діти до 17,99 років / діти до 6,99 років безкоштовно).

  Хорвати часто називають це місце “восьмим чудом світу” – 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, за своєю прозорістю неможливо ні з чим порівняти і вважаються одним із найунікальніших явищ природи. Це одне з небагатьох місць на планеті, де щороку народжуються нові водоспади. Кажуть, що одного разу королева молилась про дощ, і молитва її була почута. З неба ринули водні потоки і заповнили близько двадцяти Плітвіцьких озер.Переезд в Пореч.

  Поселення на території курортного комплексу Plava Laguna Resort.

  Вільний час. Вечеря. Ночівля.

 • 3 День. 3 день

  Сніданок.

  Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час для відпочинку біля басейну або на красиво доглянутому пляжі в мальовничій бухті. Туркомплекс Плава Лагуна ідеальний для неспокійного і расслабяющего відпочинку в Істрії. Це середовище ідеально підходить для спортивних активностей, таких як теніс, дайвінг, їзда на велосипеді або вітрильний спорт, розвага в водних гірках або участь в одній з кумедних активностей, яка організовується анімаційної командою.

  Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 4 День. Ровінь і Пула

  Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати факультативну екскурсію «Істрінському Рів’єра» (35 євро дорослі / 25 євро діти).

  Ровінь – Венеціанська перлина Істрії, найвище місце на півострові. Півострів на якому розмістилося історичне ядро ​​міста, оточений 22 невеликими зеленими острівцями. Вузькі, мощені, звивисті вулички Ровиня створюють незабутню романтичну атмосферу міста. Пішохідна екскурсія по старому місту, Ви побачите Міську ратушу, Міські стіни і Ворота Балбей, Ворота Святого Бенедикта, годинникова башта, Кафедральний собор, Палац Каліффі і ін.

  Пула – «місто Колізею», заснований понад 3 тисяч років тому. Численні пам’ятники давньоримської архітектури прикрашають це місто: Амфітеатр, Тріумфальна арка Сергиуса, римський Форум, храм Августа. Під час оглядової екскурсії Ви познайомитеся з історією життя порту після падіння Римської імперії до наших днів, прогуляєтеся по Амфітеатр.

  Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 5 День. 5 день

  Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі.

  Вільний час.

  Бажаючих запрошуємо відправиться на екскурсію “Морський бриз Істрії + Fish picnic” (35 євро). Прогулянка на катері вздовж мальовничих берегів Істри, її смарагдових лісів, бірюзових заток і містечок кольору топленого молока з дахами з червоної черепиці. Ми пропливемо повз красивого міста Врсар, побачимо таємничу печеру піратів в Лімській затоці, зупинимося в м. Ровінь на захоплюючу прогулянку. Після прогулянки ми не тільки від сонця і моря, але і зможемо по-справжньому розслабитись і скуштувати смачної риби, запивши її прекрасним місцевим вином. Зупинка в м.Ровінь (бл. 2 години вільного часу), обід на кораблі риба гор.копч. або кур.стейк, вино. За поверненню якщо немає хвиль заїзд в м.Врсар, вільний час на купання (1 година).

  Програма на цілий день з 9:30 до 17:00.

  Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 6 День. 6 день

  Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати факультативну екскурсію в Опатию (20 євро дорослі / 10 євро діти) – знаменита хорватська Ніцца, найфешенебельніший і неповторний за своєю архітектурою курорт Хорватії. Унікальний теплий і м’який клімат, субтропічна зелень прекрасних парків і скверів, десятки розкішних, що вишикувалися уздовж знаменитого прогулянкового «лангомара» (променаду), ексклюзивні бутіки європейських фірм, дорогі ресторани і престижні вілли, побудовані ще за часів Австро-Угорщини – все це Опатія .

  Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 7 День. Grožnjan і Мотовун

  Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати факультативну екскурсію «Істрійська мозаїка» (30 євро дорослі / 20 євро діти). Відвідування найкрасивіших міст півострова Істра. На пагорбі недалеко від Мотовунского лісу в північно-західній частині Істри над долиною річки Мирні, на відстані 15 км від моря, розташувався стародавнє містечко Грожнян. Місто, оточений оливковими деревами і виноградниками, пишається своєю багатою традицією, культурною спадщиною, красою природного оточення і все це, до того ж, облагороджена мистецтвом.

  Мотовун – місто і фортеця XII-XIII століть. Хорвати ще називають його «місто над хмарами», тому що коли сідає туман, то вершина гори з будівлями виявляються вищими, оскільки він розташований на висоті 277 м над рівнем моря. Місто, ніби по спіралі струмує з вершини до підніжжя пагорба, а біля підніжжя, в долині знаменитих Мотовунскіх лісів тече річка Мирна. Мирна впадає в Венеціанську затоку Адріатичного моря. З деревини Мотовунскіх лісів будувалася Венеція. Оглядові екскурсії в м.Грожнян і Мотовун + дегустація трюфелів.

  Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 8 День. Венеція

  Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідати факультативну екскурсію “Морське чудо – Венеція!” (75 євро). Ось воно – місто мрії і сили людського духу! Про Венецію написано чимало, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації і зберігає таємниці багатьох поколінь … (обов’язково з собою взяти закордонні паспорти!).

  Програма на цілий день з 6:30 до 20: 00.

  Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 9 День. Загреб

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Хорватії.

  Рекомендуємо екскурсію «Загреб – столиця Хорватії» (15 євро дорослі / 10 євро діти). Загреб – це місто контрастів – одночасно древній і молодий, вранці – діловий, ввечері призначений для розваг. Місто за багатьма характеристиками є європейським Метрополіс, але його, перш за все, знають, завдяки чарівності його центру і гостинності його жителів.

  Переїзд в Угорщину. Поселення в готель. Ночівля.

 • 10 День. Мішкольц і Ужгород

  Сніданок. Виселення з готелю.

  А далі наш шлях лежить в купальні Мішкольц-Тапольца (15 євро). Знаменитий курорт Мішкольц-Тапольца має єдині в Європі термальні купальні в природній, створеної природою печері. Джерела місцевих термальних вод виходять на поверхню просто в печерах посеред скель, в купальнях кришталево чисте повітря, світлові ефекти, підземна річка в сталактитових печерах зі світловими ефектами, водоспадами, джакузі, “перлова ванна”.

  Виїзд в сторону словацько – українського кордону. Проходження кордону. Прибуття в Ужгород близько 20:30, посадка на поїзд №45 або №29.

Ціна туру
Ціни  вказані в EURO на 1 людину
 HOTEL DELFIN 2* (номер Економ без балкону)*
 Дати туру Вартість туру при бронюванні за 8 тижнів  Вартість туру при внесенні депозиту на факультативні екскурсії 120 євро дорослі / 80 євро діти Базова вартість
16.08.19 – 25.08.19 455 475 510
06.09.19 – 15.09.19  385 405 440
13.09.19 – 22.09.19 345 365 395
Доплата за SNGL + 75 євро

Доплата за номер з балконом +28 євро 

HOTEL PLAVI 3*(номер Standart без балкону)
 Дати туру Вартість туру при бронюванні за 8 тижнів Вартість туру при внесенні депозиту на факультативні екскурсії 120 євро дорослі / 80 євро діти Базова вартість
16.08.19 – 25.08.19 625 645 680
06.09.19 – 15.09.19 (під запит) 420 435 470
13.09.19 – 22.09.19 400 415 450

Доплата за SNGL + 85 євро
Доплата за номер з балконом +28 євро 

Діти 2-12 років при розміщенні з 2 дорослими – знижка – 45%

«Комфорт – меню»
«Повнота вражень», замовте видові місця в 2-4 ряду автобуса всього за 20 євро.
«Свобода вражень», забронюйте сусіднє місце біля себе в автобусі за 90 євро.
«Для 5 – мінус 25 в дорозі!», Бронюйте останні 5 місць в автобусі і отримаєте знижку 25 євро.

«Більше вражень у День народження!»
«В особливий день-особливі переваги!» – отримаєте депозит 20 євро на екскурсійну програму.

«Один за всіх, всі за одного»
«Чудова десятка від дозволяє при бронюванні десяти місць на одну дату отримати 11-е на цю ж дату абсолютно безкоштовно!

«П’ятеро одного не чекають, а тур за півціни беруть!» – при бронюванні п’яти туристів на одну дату – 50% для шостого туриста!

До вартості туру включено:

 • Проїзд автобусом євро класу;
 • Проживання 2 ночі в готелі 3 * по дорозі на Адріатику і назад;
 • Проживання в готелі вибраної категорії на Адріатичному узбережжі (7 ночей);
 • Харчування: сніданки в транзитних готелях, сніданки + вечері (на вечерю напої за додаткову плату);
 • Супровід керівника групи.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні програми;
 • Туристам з біометричними паспортами віза не потрібна. Туристам зі старими паспортами:
 • Консульський збір Хорватії – 35 євро для громадян України (крім дітей до 18 років і пенсіонерів і студентів стаціонару до 21.г);
 • Консульський збір Угорщини – 35 євро для громадян України (крім дітей до 18 років і пенсіонерів і студентів стаціонару до 21.г);
 • Курортний збір – 15 євро з людини за весь тур;
 • Страховка – 8 євро, для пенсіонерів з 60 до 70 років – 13 євро, з 70 років і старше – 25 євро;
 • Туристам з біометричними паспортами віза не потрібна;
 • Особисті витрати, проїзд на громадському транспорті;
 • Туристам з Києва туроператор може надати послуги з купівлі ж / д квитків Київ – Ужгород – Київ (1250 грн. Купе / 750 грн. Плацкарт). Жд квитки можна придбати самостійно. Завчасно уточніть у менеджера напрямку, на який потяг брати квиток.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур