Перейти до вмісту

Лижний вікенд…

Маршрут туру: Одеса – Бухарест (1 ніч) – Пояна Брашов (3 ночі) – Одеса
0.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Румунія
6 днів (5 ночей)

!!! У ВАРТОСТІ ТУРУ – ЕКСКУРСІЯ ПО БУХАРЕСТУ!!!
По програмі туру: одна ніч в Бухаресті та три ночі Пояні Брашов!!!!!!
В Пояні Брашов група розміщується у VILLA CROCUS 4* !!!

!!! У ВАРТОСТІ ТУРУ – ЕКСКУРСІЯ ПО БУХАРЕСТУ!!!
По програмі туру: одна ніч в Бухаресті та три ночі Пояні Брашов!!!!!!
В Пояні Брашов група розміщується у VILLA CROCUS 4* !!!

Програма туру
 • 1 День. Одеса - Бухарест

  Виїзд з Одеси. Переїзд в Бухарест.

  Нас зустрічає місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого, неповторного колориту.

  Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв.

  Поселення в готелі. Вільний час.

  У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі – Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8-м басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин).

  Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 • 2 День. Бухарест - Пояна Брашов

  Сніданок. Вільний час.

  Рекомендуємо відвідини Палацу Парламенту (16€/13€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску внесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тонн, або 5 – ти тонна люстра.

  Палац Котрочень (13€/10€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Пропри це, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати. Виселення з готелю. Переїзд в Пояну Брашов. Сьогодні нас чекає знайомство з найвідомішим гірськолижним курортом Румунії – Пояна Брашов. Взимку курорт є чудовим місцем для прихильників зимових видів спорту. На курорті можна знайти розваги на будь який смак, прихильники гострих відчуттів можуть спробувати політ на параплані з вершин Постеварул чи Бунлок, або ж політ на аеростаті, прихильникик активного відпочинку можуть піти у походи або відвідати гірські печери.

  Поселення в готель. Вільний час.

  Для всіх бажаючих – вечірня програма «Вечеря з вампірами» (38€/30€). У нас буде можливість повечеряти, послухати румунську музику, подивитися і прийняти участь в шоу з самим «Графом Дракулою».

  Ночівля у готелі.

 • 3 День. День 3 - 5. Пояна Брашов - Синая - Бран - Алба-Юлія - Фагараш - Брашов - Сігішоара

   Відпочинок на гірськолижному курорті Пояна Брашов. Катання на лижах, санках і сноуборді.Сніданок.

  У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (на вибір):

  • Замок Дракули та палац Пелеш (33€/21€+вх. квиток). У величезній долині, на схилі могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв… Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут… Але іноді хочеться вірити у казку, навіть якщо вона дещо страшна… По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, усім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися щасливо. Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, у яких можна придбати різноманітні подарунки близьким.

  Переїзд в Сінаю. Екскурсія літньою резиденцією королівської сім’ї Румунії, відвідування одного із найбільш неповторних музеїв Європи – замку «Пелеш», шедевру архітектури і мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку…

  • Фортеця Ришнов (18€/16€+вх. квиток) – могутнє селянське укріплення будувалося з XIV по XVII століття для захисту від татарських набігів та вторгнень турецьких військ. Фортеця – як місто у мініатюрі, мала все необхідне для мешканців: церкву, житлові будинки, майстерні, школу та інше. І сьогодні фортеця виглядає як невеличке середньовічне містечко з вузькими вуличками та одноповерховими будиночками. З міських мурів відкривається прекрасна панорама на гірський масив Бучеджь.

  Всім бажаючим після відвідування фортеці пропонуємо побачити печеру Castle Valley (13€/10€). У надрах Трансільванії ховається цілий світ, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно – царство вічної ночі, де час завмер на тисячоліття. Скільки ж таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств заховане в них?

  • Фортеця Алба Юлія і замок Корвінов (36€/21€+вх. квиток). Алба Юлія – одне з найдавніших міст Трансільванії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії по фортеці ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, побудованого в часи Габсбурзької Імперії. Переїзд в Хунедоару. У невеликому містечку Хунедоара велично підноситься неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика – замок Корвінов. Замок чудово підійде в якості ілюстрації до книжкових глав про ренесанс, барокко, готику та неоготику.

  • Королівська резиденція Фегераш (16€/13€+вх. квиток). 700 років тому за наказом угорського принца Ладислау Кана на південному сході Трансільванії булла побудована фортеця з замком всередині неї, споруда отримала назву «Фегераш». Довгий час фортеця служила резиденцією валашських государів, в тому числі Влада Цепеша (Дракули) та Міхая Хороброго.

  • Нічна екскурсія з факелами по старому місту Брашову (21€/16€). Брашов – одне з найкрасивіших міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, бароко, ренесансу і романтичного стилів, зачаровує і дарує чудові спогади про місце, в якому зупинився час.

  • Батьківщина графа Дракули – Сігішоара (36€/21€). У долині річки Тирнава Маре збереглось одне з середньовічних міст Європи, “Перлина Трансільванії” – місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії і воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракулівської кухні.Символом міста Сігішоари є башта з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама міста та навколишніх краєвидів. Тут є на що подивитися цінителям старовини і любителям легенд. Вільний час. Переїзд в Сібіу.

  Всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію:

  • Стара саксонська фортеця Рупя (18€/16€+вх. квиток) була побудована як притулок у часи татарських і турецьких набігів на величезній базальтової скелі. Турки все таки свого домоглись – розорили фортецю в першій половині 15 століття. До 2013 року фортеця була на тривалій реконструкції, на яку було витрачено чималі кошти (близько 6 млн. євро). Отримавши нове життя, фортеця сьогодні поправу заслуговує уваги.

  Повернення в Пояну Брашов. Виселення з готелю (5 день) до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю).

  Орієнтовний час виїзду з Румунії – 20:00. Нічний переїзд в Одесу.

 • 4 День. День 6. Одеса

   Орієнтовне прибуття в Одесу – 13:00.

Ціна туру
Дата
выезд-возвр.
От 1 человека
(в составе основной группы)
Взрослые Дети до 12 лет
(3-ий на доп. месте)
27.11 (05:30)
– 02.12.18
128 88
04.12 (04:30)
– 09.12.18
155 113
18.12 (05:30)
– 23.12.18
155 113
14.01 (04:30)
– 19.01.19
128 88
29.01 (05:30)
– 03.02.19
128 88
10.02 (05:30)
– 15.02.19
128 88
19.02 (04:30)
– 24.02.19
128 88
05.03 (05:30)
– 10.03.19
128 88
26.03 (04:30)
– 31.03.19
128 88
доплата
(за одноместное проживание)
60

До вартості туру включено:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання в Бухаресті в готелі 3 * зі сніданками, в Пояні Брашов у Villa Crocus 4* зі сніданками;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;

До вартості туру НЕ включено:

• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)
• послуга “гарантійний платіж від невиїзду” – 13 €
• Послуга “Гарантійний платіж” дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою “гарантійний платіж”, проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга “гарантований номер місця” – 13 € (місця з 1 по 16).
• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі) З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт – віза не потрібна. Для тих, в кого паспорти НЕ біометричні чи потрібна віза:
• Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) – 10€
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• для громадян України:консульський збір Румунії – 45$ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років згідно договору про спрощення візового режиму).

Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур