Перейти до вмісту

Макарська Рівьєра – відпочинок на морі

Маршрут туру: Київ – Мукачево – Будапешт – Загреб – Плітвіцькі озера – Макарска (о.Хвар – о.Брач – Спліт – Трогір – Дубровнік) – Національний парк Крка – Будапешт – Токай – Мукачево – Київ
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Угорщина і Хорватія
13 днів (12 ночей)

13 днів відпочинку на морі!!!

13 днів відпочинку на морі!!!

Програма туру
 • 1 День. Київ - Мукачево

  Виїзд з Києва в Мукачево поїздом № 29К о 21:08 (за розкладом).

  Тільки на виїзд 27.06 поїзд (№ 81К о 18:30).

  Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення.

  Дати та поїзд, на які необхідно купувати ж / д квитки, згідно дати Вашого бронювання:

  (Виїзд з Києва – четвер, виїзд з Мукачева – понеділок)

  • 13.06  ( № 29К в 21:08) – 24.06 ( № 029Л в 23:19)
  • 20.06 ( № 29К в 21:08 ) – 01.07 ( № 029Л в 23:19)
  • 27.06 ( № 81К в 18:30 ) – 08.07 ( № 029Л в 23:19)
  • 04.07 ( № 29К в 21:08 ) – 15.07 ( № 029Л в 23:19)
  • 11.07 ( № 29К в 21:08 ) – 22.07 ( № 029Л в 23:19)
  • 18.07 ( № 29К в 21:08 ) – 29.07 ( № 029Л в 23:19)
  • 25.07 ( № 29К в 21:08 ) – 05.08 ( № 029Л в 23:19)
  • 01.08 ( № 29К в 21:08 ) – 12.08 ( № 029Л в 23:19)
  • 08.08 ( № 29К в 21:08 ) – 19.08 ( № 029Л в 23:19)
  • 15.08 ( № 29К в 21:08 ) – 26.08 ( № 029Л в 23:19)
  • 22.08 ( № 29К в 21:08 ) – 02.09 ( № 029Л в 23:19)
  • 29.08 ( № 29К в 21:08 ) – 09.09 ( № 029Л в 23:19)
  • 05.09 ( № 29К в 21:08 ) – 16.09 ( № 029Л в 23:19)
  • 12.09 ( № 29К в 21:08 ) – 23.09 ( № 029Л в 23:19)
 • 2 День. Мукачево - Будапешт

  Прибуття в Мукачево о 8:05.

  Зустріч з гідом на центральному ж / д вокзалі Мукачева о 08:15.

  Посадка в автобус. Відправлення автобуса 8:30. Проходження кордону.

  Переїзд в Будапешт – столицю Угорщини, один з найкрасивіших міст Європи, який по праву називають “Перлиною Дунаю”. Центральна частина міста внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  Оглядова екскурсія по Будапешту: Площа Героїв і замок Вайдахуняд (пішохідна частина екскурсії); “Єлисейські поля” Будапешта – проспект Андраші, Парламент, Ланцюговий міст (автобусна частина екскурсії); Рибальський бастіон, собор Матяша і Королівський палац (пішохідна частина екскурсії).

  Переїзд в готель на території Угорщини. Розміщення. Відпочинок.

 • 3 День. Будапешт - Загреб

  Сніданок.

  Загреб – політичний, адміністративний і культурний центр Хорватії. Це місто парків, галерей і музеїв, в якому немає суєти, а життя дихає спокоєм і затишком. Старий Загреб заворожує своєю камерністю і історією.

  Оглядова екскурсія по столиці Хорватії – “Тисячолітній старий Загреб” (складається з автобусної та пішохідної частин): головна площа країни імені бана Елачича, площа Каптол, Кафедральний собор Святого Стефана, церкви Святого Марка і Святий Катаріни, Єпископський палац, міські ворота і вежа Лотршчак , кладовище Мірогой тощо.

  Переїзд в готель (в районі Плітвицьких озер). Розміщення.

  Відпочинок.

 • 4 День. Національний парк "Плітвіцькі озера" - Макарська

  Сніданок.

  Відвідування Національного парку “Плітвіцькі озера” (червень, вересень) – 30 євро, (липень, серпень) – 40 євро.

  Національний парк “Плітвіцькі озера” є справжньою перлиною світового рівня і входить в першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему з 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають “шматочком раю на землі”. Вода в озерах неймовірною прозорості і грає казковими відтінками кольорів, а жителі озер – різноманітні види риб, птиці – з інтересом супроводжують відвідувачів парку. Озера по праву є туристичним об’єктом №1 на території Хорватії.

  З метою збереження навколишнього середовища в парку заборонено використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручну для прогулянок на природі взуття.

  Виїзд в місто Макарська.

  Поселення в готелі “Rivijera” 2 *.

  Вечеря. Вільний час. Ніч в готелі.

 • 5 День. Макарська

  Сніданок.

  Вільний день. Відпочинок на морі.

  Вечеря. Ночівля в готелі.

 • 6 День. Макарська - о. Хвар - о. Брач

  Сніданок.

  Факультативна морська прогулянка на острови Хвар і Брач ​​(40 євро).

  Знамениті острова Хвар і Брач ​​знаходяться прямо перед містом Макарська. Морська прогулянка триває цілий день. На кораблі організовані всі умови для зручного, веселого і незабутнього відпочинку.

  Програмою передбачено: перехід до о. Хвар і прогулянка по Старому місту (без купання); перехід на о. Брач, під час якого відбувається обід на кораблі (риба-гриль, гарнір, вино і безалкогольні напої; обід входить у вартість прогулянки). На острові Брач ​​- купання на знаменитому пляжі “Златни рат”. Повернення в місто Макарська (з танцями і розвагами).

  Хвар – самий сонячний острів Адріатики і входить в десятку найбільш відвідуваних туристами островів світу. Краса природи, затишні середньовічні міста, чудова туристична інфраструктура, п’янкий аромат лаванди, місцева кухня і прекрасне вино щорічно приваблюють сюди тисячі туристів. Лаванда, до речі, є одним з головних туристичних сувенірів приморській Хорватії, а найбільші її поля знаходяться саме на Хвар.

  Брач – острів, відомий у всьому світі своїми пляжами (найвідоміший з них – “Золотий ріг”) з чистою водою на Адріатичному узбережжі Хорватії, а також природною красою і розвиненою туристичною і спортивною інфраструктурою. Острів здавна славиться своїм білим каменем, з якого побудовані палац імператора Діоклетіана в Спліті, Білий Дім у Вашингтоні, Парламент в Будапешті. А ще цей камінь називають “каменем любові”, з якого місцеві майстри виготовляють неймовірні прикраси і сувеніри.

  Вечеря. Ніч в готелі.

 • 7 День. Макарська - Спліт - Трогір

  Сніданок.

  Факультативна екскурсія в міста Спліт і Трогір (40 євро).

  Комфортна і не втомлива поїздка по мальовничому узбережжю, наповнена чудовими враженнями від знайомства з унікальними архітектурними ансамблями, історією та красою Середньої Далмації.

  Спліт – головне місто Далмації, який часто називають самим урочистим містом Хорватії. “Нема Спліта до Спліта”, – кажуть городяни, що означає: немає такого міста, який міг би зрівнятися з його красою. Головною визначною пам’яткою міста є величний і грандіозний за масштабами палац римського імператора Діоклетіана, на території якого розташовані собор Святого Домна, римська площа Перистиль, капела Святого Мартіна, храм Юпітера тощо. Весь палацовий комплекс знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Жодного туриста не може залишити байдужим краса набережній середньовічного міста і торгові вулички.

  Трогір – місто-музей, внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Трогір нагадує собою вишукану кам’яну шкатулку, яку зробив майстер-чарівник і наповнив її таємницями-прикрасами. А ще старе місто порівнюють з готовим до виходу в море вітрильником, і, здається, ось зараз на монастирські і церковні “щогли” -вежі, що підносяться над містом, натягнутий вітрила – і місто-корабель вийде в подорож …

  Трогір заснували ще давньогрецькі колоністи в III столітті до нашої ери. У Центральній Європі він вважається найкраще збереженим романо-готичним містом. Головною визначною пам’яткою є Собор Святого Лаврентія, портал західних воріт якого виготовив далматинський скульптор і архітектор Радован. Хорвати кажуть, що якби в країні зникли всі визначні пам’ятки, а залишився лише Трогір зі своїм собором, то цього було б достатньо, щоб про нас знав весь світ.

  Раннє повернення. Відпочинок на морі.

  Вечеря. Ніч в готелі.

 • 8 День. Макарська

  Сніданок.

  Вільний день. Відпочинок на морі.

  Вечеря. Ніч в готелі.

 • 9 День. Макарська - Дубровнік

  Сніданок.

  Факультативна екскурсія в місто Дубровник (50 євро).

  Мальовниче екскурсійну подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник – “Перлина Адріатики”, один з найпрекрасніших пам’яток Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

  Це місто-казка, місто, де переплелися і поєдналися культурні традиції і досягнення відразу кількох століть, релігій і цивілізацій. Місто спритних торговців, дипломатів, кораблів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник відноситься до найбільш відвідуваним туристами містах Європи та світу.

  По дорозі в Дубровник мандрівники також побачать регіон Бачинських озер і унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть викупатися на дубровницьких пляжах.

  Вечеря. Ніч в готелі.

 • 10 День. Макарська

  Сніданок.

  Вільний день. Відпочинок на морі.

  Вечеря. Ніч в готелі.

 • 11 День. Макарська - Національний парк КРКА - Будапешт

  Сніданок.

  Виселення з готелю.

  Відвідування Національного парку Крка (30 євро). Вхідний квиток включений у вартість послуг.

  Один з найпопулярніших парків Хорватії з неймовірним багатством флори і фауни, озерами і водоспадами, а також старовинними історичними об’єктами. Тут, перш за все, відпочивають душею і отримують задоволення від неповторної краси і цілющого повітря.

  Виїзд в Угорщину.

  Поселення в готель. Відпочинок. Ніч в готелі.

 • 12 День. Будапешт - Токай - Мукачево

  Сніданок. Виїзд в Україну.

  По дорозі можливо факультативне відвідування міста Токай з дегустацією вина та угорського гуляшу (15 євро / чол).

  Токай – мальовничий угорський містечко, де виробляється знамените “рідке золото” Угорщини – вино “Токай”. Білі десертні токай вина з присмаком родзинок і ароматним медовим букетом любили при монарших дворах і називали “королем вин та вином королів”.

  Прибуття в Мукачево.

  Посадка на поїзд № 029Л. Виїзд до Києва о 23:19 (за розкладом).

  Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення.

 • 13 День. Київ

  Прибуття в Київ в 7:43.

Ціна туру

До вартості туру включено:

 • Розміщення в готелях по маршруту;
 • Харчування (Угорщина – сніданок; Хорватія – сніданок + вечеря);
 • Екскурсії (зазначені в програмі);
 • Послуги гіда.

До вартості туру НЕ включено:

 • Залізничний проїзд (Київ – Мукачево; Мукачево – Київ);
 • Віза для власників НЕ біометричних паспортів (в Угорщину – 40 €; в Хорватію – 35 €; для пенсіонерів та дітей безкоштовно)
 • Медична страховка (10 € / чол .; пенсіонери – 20 €)
 • Факультативні екскурсії, вхідні квитки.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур