Перейти до вмісту

Мій маленький рай – Чорногорія!

Маршрут туру: Львів - Мукачево - Будванська рів'єра (5 ночей) - Будва - Скадарське озеро - Котор - Цетіньє - Ловчен - Негуши - Каньйони річок Тара і Морача - Острог - Шкодер - Тірана - Круя - Дубровнік - Мукачево - Львів
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Чорногорія
8 днів (7 ночей)

Без тестів на Covid-19!!!
В програмі туру можливі зміни зважаючи на пандемію Covid-19.

Без тестів на Covid-19!!!
В програмі туру можливі зміни зважаючи на пандемію Covid-19.

Програма туру
 • 1 День. Львів - Стрий - Мукачево

  Збір групи на залізничному вокзалі. Відправлення в тур. (Місце відправки: залізничний вокзал м Львів, площа Двірцева 1.) Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Перетин кордону. Нічний переїзд на узбережжі Адріатичного моря, в країну мальовничих пейзажів.

 • 2 День. Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії - Будванська рів'єра

  Нас зустрічає Будванська Рів’єра … Ласкаве сонце, теплий пісок, синє море, таємничий шум хвиль – це і є опис Будванскої Рів’єри, центру чорногорського пляжного туризму. Курорт Будва – один з найпопулярніших в Чорногорії. Затишний Старе місто, оперезаний фортечною стіною, славиться своїми маленькими площами, численними кафе, ресторанами і магазинами. У Новому місті знаходиться більшість готелів, ресторанів, дискотек і тягнеться легендарний Слов’янський пляж. Тут можуть чудово провести час і ті, хто жадає тиші і самоти, і ті, хто хоче активного повноцінного відпочинку з масою всіляких розваг. Вільний час для прогулянок і знайомства з прекрасним містом – Будвой.

  Переїзд в готель. Відпочинок на Будванській Рів’єрі.

  Ночівля в готелі.

 • 3 День. Відпочинок на Адріатичному узбережжі - Котор

  Сніданок. Відпочинок на Будванській Рів’єрі. Запрошуємо відвідати екскурсії і програми:

  Екскурсія по одному з найкрасивіших заток в світі – Боко-Которської (Дорослий: 60 € / Діти: 48 €)

  В затоку входять чотири протоки і сім островів, а вздовж Боко-Которської бухти проходить ланцюг старовинних середньовічних міст, серед них Котор – місто з більш ніж двотисячолітньої історією. За його фортечними стінами знаходяться справжні архітектурні шедеври, такі як годинникова башта 17 століття, собор Святого Трифона – покровителя і захисника міста, церква Св. Луки, церква Св. Анни, церква Св. Марії, палац герцога і театр Наполеона, які представляють лише невелику частина багатства Котора. Вільний час. Можна піднятися по кам’яних сходах з крутими сходами до фортеці, яка знаходиться на висоті 260 м, і звідки відкривається надзвичайно гарний вид на місто.

  Риболовля (Дорослий: 46 € / Діти: 38 €) улюблена всіма чоловіками справа. На цьому пікніку нікому не буде нудно. Всі любителі рибної ловлі отримають справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі і відчувши себе досвідченими морськими вовками. Група підтримки зможе позасмагати на палубі, помилуватися красивою природою і панорамою курортів.

  Повернення в готель, нічліг.

 • 4 День. Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії - Ловчен - Негуши - Цетіньє - Скадарське озеро

  Сніданок. Відпочинок на Будванській Рів’єрі. У вільний час рекомендуємо екскурсії:

  Цетіньє – Ловчен – Негуши (Дорослий: 43 € / Діти: 36 €)

  Сьогодні Усіх бажаючих запрошуємо поїздку в древню столицю Чорногорії – Цетіньє. Місто є духовним і культурним центром країни. Ми відвідаємо знаменитий Цетіньській монастир, в якому зберігаються мощі Св. Петра Цетіньського і дві унікальні християнські реліквії – рука Св. Іоана Хрестителя, що хрестила Ісуса Христа, і частина хреста, на якому був розіп’ятий Христос. Після огляду міста Цетіньє дорога веде нас через надзвичайно гарні місця, які називаються “Кам’яне море Чорногорії”, до гори Ловчен. Звідси відкривається прекрасний вид на долину Цетіньє. Далі нас чекає переїзд в село Негуши, яке славиться своїми делікатесами, такими як пршут – копчений свинячий окіст, негушський сир і смачна медовуха. Під час екскурсії – коротка зупинка в селі для дегустації, покупки місцевих виробів.

  Екскурсія на катері по самому велике озера Балканського півострова – Скадарське (Дорослий: 43 € / Діти: 38 €)

  Озеро має статус національного парку, через який проходить кордон між Чорногорією та Албанією, воно відоме своєю чарівною красою, багатою флорою і фауною (єдине місце в Європі, де ще можна зустріти рожевих пеліканів). Крім самого озера і понад 40 островів, що входять в територію Національного парку, до озера примикає безліч рибальських поселень. Саме в таких невеликих селищах на березі Скадарського озера можна відчути справжній дух Чорногорії, познайомитися з традиціями чорногорського народу і пізнати справжнє чорногорське гостинність.

  Повернення в готель. Ночівля.

 • 5 День. Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії - Каньйони Тара і Морача

  Сніданок. Відпочинок на Будванській Рів’єрі. У вільний час рекомендуємо відвідати ідеальне місце для відпочинку

  Екскурсія по двом каньйонах річок Тара і Морача (Дорослий: 46 € / Діти: 38 €)

  Дві річки мають один гірський витік і течуть в протилежні сторони. Дорога вздовж каньйону, по якій буде проходити наша екскурсія, має велику кількість тунелів, в деяких місцях вона спускається до річки, в інших піднімається на висоту близько 100 метрів над річкою. Не може не викликати щирого захоплення побудована під час Австро-Угорської імперії на практично стрімких схилах каньйону залізниця. У каньйоні річки Морача нас чекає зупинка біля монастиря Морача. Після огляду монастиря дорога веде нас до гори Дурмітор і каньйону річки Тара. Річка Тара довжиною 150 км є найдовшою річкою в Чорногорії. Цю унікальну річку через її чистоти і краси називають “Сльозою Європи”, а каньйон річки Тара з його прекрасною дикою природою є другим за величиною в світі після каньйону річки Колорадо, його глибина сягає 1300 метрів в місці Churovec.

  Рафтинг по річці Тара (Дорослий: 80 € / Діти: 46 €)

  Любителям природних пейзажів і гострих відчуттів ми пропонуємо захоплююче водне пригода по заповідних місцях Чорногорії, а точніше нас чекає рафтинг по річці Тара, що утворює в своїй нижній течії глибокий каньйон, другий за величиною в світі після каньйону річки Колорадо. На крутих порогах завмирає подих від гострих відчуттів, а в тихих заводях захоплює дух від краси і величі навколишньої природи. Втім, навряд чи можливо описати словами те, що відчуваєш під час рафтингу, просто треба якось пережити це самому. Смачний обід з національних страв, приготований на терасі ресторану, розташованого над річкою, стане нагородою для учасників сплаву.

  Повернення в готель. Ночівля.

 • 6 День. Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії - Дубровник - Круя - Тірана

  Сніданок. Відпочинок на морі. Для бажаючих пропонуємо:

  Дубровник (Дорослий: 48 € / Діти: 41 €)

  один з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» – так оцінив Бернард Шоу цей дивовижний місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровника і його головними визначними пам’ятками.

  Середньовічне місто Круя і столиця Албанії Тірана (Дорослий: 46 € / Діти: 33 €)

  На вершині гори Сарі Салтиков розташоване місто Круя. Назва міста пов’язана з іменем національного героя Албанії – Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, а на шляху до фортеці нас зустрічає старий базар. Переїзд до Тирани. В долині між гір на узбережжі річки ІшМ розташована столиця Албанії – Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених Османа правителем Сулейманом Пашею на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тирана встигла обрости спорудами помпезної турецької і витонченої італійської архітектури, грунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто …

  Повернення в готель. Ночівля.

 • 7 День. Відпочинок на Адріатичному морі Чорногорії - Острог

  Сніданок. Відпочинок на Будванській Рів’єрі. У вільний час всім бажаючим рекомендуємо відвідати:

  Чудотворний монастир Острог (Дорослий: 36 € / Діти: 21 €)

  Трохи на Землі знайдеться місць, однаково шанованих послідовниками православної, католицької та мусульманської релігій. Але монастир Острог, вирубаний в скелі на висоті 900 м над рівнем моря – саме таке місце. Тут не має значення хто ти, важливо навіщо ти сюди прийшов … Перше враження: монастир буквально висить в повітрі. Це святилище вже більше 500 років з незгасним інтересом притягує паломників з усього світу. Тут зберігаються мощі св. Василя Острозького – чудотворця і цілителя всіх хворих. У монастирі приймають паломників всіх віросповідань. Біля монастиря знаходиться джерело святої води.

  Нічний переїзд.

 • 8 День. Мукачево - Стрий - Львів

  Перетин кордону. Зупинка на сніданок (оплачується. Додатково). Прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачево – 15:00, до Львова – 22:00. Місце прибуття у Львові – залізничний вокзал. До нової зустрічі!

Ціна туру
Дата
виїзд – поверн.
Від 1 особи
(у складі основної групи)

Дорослі Діти до 12 років
(3-ий на дод. місці)
29.06 (09:30)
– 06.07.21
396 366
07.07 (04:00)
– 14.07.21
263 233
09.07 (11:30)
– 16.07.21
301 273
13.07 (13:30)
– 20.07.21
273 246
02.08 (09:30)
– 09.08.21
263 233
09.08 (09:30)
– 16.08.21
273 241
12.08 (02:00)
– 19.08.21
241 211
18.08 (06:18)
– 25.08.21
261 231
29.08 (08:16)
– 05.09.21
261 231
07.09 (09:30)
– 14.09.21
241 211
01.10 (04:00)
– 08.10.21
223 196
10.10 (13:30)
– 17.10.21
223 196
доплата
(за одномісне проживання)
100

До вартості туру включено:

 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу
 • проживання в готелі зі сніданком
 • Екскурсії по програмі
 • супровід гіда керівника по всьому маршруту

До вартості туру НЕ включено:

 • послуга “гарантійний платіж від невиїзду” – 16 €
 • послуга “гарантовані місця на початку автобуса” – 16 € (місця з 1 по 16).
 • страховий поліс (на всі тури з 10.09.19)
 • оренда радіогіда – 10 € (на всі тури з 19.12.19)
 • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
 • Проїзд в громадському транспорті
 • індивідуальна страховка (при самостійній подачі)доплата за одномісне розміщення
 • при наявності!!!! У місті введено податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Менеджери туру
Close

Забронювати тур