Перейти до вмісту

Наш красивий уік-енд!

Маршрут туру: Львів – Краків – Прага – Відень – Будапешт – Мішкольц-Тапольце – Токай– Львів
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Австрія - Угорщина - Польща - Чехія
5 днів (4 ночі)

!!! Без нічних переїздів !!!

Польща – Чехія – Австрія – Угорщина

…  5 екскурсій – вже в ціні!

!!! Без нічних переїздів !!!

Польща – Чехія – Австрія – Угорщина

…  5 екскурсій – вже в ціні!

Програма туру
 • 1 День. Краків - Львів - Краківський Аквапарк

  Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал – Термінал-А».

  Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А».

  Переїзд в Польщу.

  Прибуття до Кракова і поселення в готель.

  Оглядова екскурсія «Магічний Краків» – місто древніх легенд і переказів, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красу стародавнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь – чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!»

  Вільний час в Кракові.

  У вільний час рекомендуємо:

  • «Пива багато не буває» (23 € / 18 €) – знайомство з історією пивоваріння, а також можливість спробувати його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачний вечерю в кращих польських традиціях !!!
  • «Казімеж – дві культури, дві релігії» (18 € / 13 €). Колись Казімєж був окремий містом, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Казімєж сьогодні – це район Кракова, але зі своєю, особливою атмосферою …
  • Відвідування Парку Водного (6 € + вх. Квиток) – одного з найбільших в Польщі аквапарків. Басейни з озонованою водою, гідромасажні ванни, гвинтові гірки, джакузі, сауна, солярій, фітнес-клуб. А ще є Водний бар, де можна відпочити, випити кави або ж скуштувати десерт.

  Нічліг в готелі (Краків)

 • 2 День. Прага

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Прагу і поселення в готель.

  Оглядова екскурсія «Прага – місто легенд» – вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!!

  Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця. …

  Всього й не перелічити! Всі ці краси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима …

  Для всіх бажаючих рекомендуємо:

  • прогулянку на кораблику по Влтаві (30 € / 26 €). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода…. Ось вони незабутні миті в житті …
  • «Таємниці королів» (18 € / 13 €). Під час екскурсії ми дізнаємося про життя королів і придворних, про палацових інтригах і змовах, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань – в ім’я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду.
  • “Тіні старого міста” (18 € / 13 €). Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним.

  Ночівля в готелі (Прага).

 • 3 День. Відень - Шенбрунн

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Відня

  Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів».

  Відень – місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне … його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Під час пішохідної екскурсії ми побачимо: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну!

  У вільний час рекомендуємо:

  • «Величний Відень» (26 € / 18 €). Таємниче середньовіччя, блискучий 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторна і прекрасна! «Це моя воля!» – цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселіший пам’ятка – химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії – «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
  • “Блиск і занепад Великої Імперії” (18 € + вх. Квиток) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників … Священна Чаша Грааля, Спис Долі … Так-так, вони існують і зберігаються саме тут – в Скарбниці!
  • «Тут музика звучить всюди» (18 € + вх. Квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і зальчиках, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створюють неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.
  • «Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів» (18 € + вх. Квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!
  • “Відень – переказ і легенди” (18 € / 13 €). Під час нашої прогулянки ми пройдемо по незвичного маршруту і побачимо іншу Відень – середньовічну, величну, надихаючу. Старий єврейський квартал, найдавніша церква Відня, будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині, «танцюючі годинник» – Анкерур … В кінці прогулянки нас чекає затишна кав’ярня, яка пригостить нас віденською кавою (оплата по меню додатково).
  • У вечірній час рекомендуємо – «Відень у вечірньому вбранні!» (30 € / 26 €). Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає свій вечірнє вбрання і запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше … Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним…

  Переїзд в Угорщину. Поселення і ночівля в готелі (Будапешт).

 • 4 День. Будапешт - Вишеград - Сентендре - купальні Сечені

  Сніданок. Вранці запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. Квиток) – заряд бадьорості і енергії на цілий день! (Пересування на міському транспорті).

  Пішохідна екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю»

  О, це місто … Незабутнє … Неповторне … Чарівне … Він пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом … Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта – базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівному Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам’яні леви …

  У вільний час рекомендуємо екскурсії:

  • «Подорож в Закрут Дунаю» (30 + вх. Квиток). Наш шлях лежить в Вишеград – літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградської фортеця, доторкніться до побутом і укладом середньовіччя, а ще – отримаємо задоволення панорамою на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, згинаючись по вузькій долині Карпатського басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. Тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
  • «Ключ до серця Будапешта» (26 € / 18 €). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі будівництва фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутнє винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і загортають у далечінь Дунай. Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і , звичайно ж, горезвісні зв’язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлисейських полях» Будапешта – парадного проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!
  • «У світлі тисячі вогнів» (26/18 €) з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю…
  • Відвідування Тропікарія – Океанарію (10 € + вхідний квиток) – найбільшого в Центральній Європі. 8 залів! Де кипить життя тропіків і океанських глибин – алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром … (знаходиться в торговому центрі Campona + TESCO)

  Ближче до вечора … нас чекає єкскурсія «Таємнича Буда» – це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта … Ніби маленький середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями … Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці і … і сам Королівський Палац!

  Ночівля в готелі (Будапешт).

 • 5 День. Купальні Мішкольц-Тапольца - Токай - Львів

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Вранці – переїзд і відвідування печерної купальні в Мішкольц-Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість … До Ваших послуг купання і водні атракціони (вх. Квиток).

  Переїзд на Батьківщину відомого вина – «Короля вин – вина королів!» – місто Токай. Для всіх – дегустація токайських вин і «угорський гуляш» – за все хороше! (18 €)

  Повернення в Україну. Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:00.

  Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час.

  Для туристів, які відправляються на Львівський залізниці вокзал – трансфер з Комплексу Термінал «А» о 23:30

Ціна туру
Дата
выезд-возвр.
От 1 человека
(в составе основной группы)

Взрослые Дети до 16 лет
(на доп. месте)
26.01 (07:30)
– 30.01.20
168 160
30.01 (02:00)
– 03.02.20
160 149
31.01 (00:30)
– 04.02.20
149 141
01.02 (06:00)
– 05.02.20
149 141
03.02 (06:00)
– 07.02.20
149 141
04.02 (04:00)
– 08.02.20
149 141
05.02 (07:30)
– 09.02.20
149 141
06.02 (09:30)
– 10.02.20
149 141
07.02 (04:00)
– 11.02.20
149 141
08.02 (02:00)
– 12.02.20
149 141
16.02 (04:00)
– 20.02.20
149 141
18.02 (08:00)
– 22.02.20
149 141
19.02 (09:30)
– 23.02.20
149 141
20.02 (08:00)
– 24.02.20
149 141
24.02 (02:00)
– 28.02.20
149 141
25.02 (00:30)
– 29.02.20
149 141
26.02 (06:18)
– 01.03.20
128 118
27.02 (04:00)
– 02.03.20
149 141
28.02 (08:00)
– 03.03.20
149 141
29.02 (04:00)
– 04.03.20
149 141
01.03 (06:00)
– 05.03.20
149 141
02.03 (06:00)
– 06.03.20
149 141
09.03 (02:00)
– 13.03.20
149 141
10.03 (04:00)
– 14.03.20
149 141
11.03 (06:00)
– 15.03.20
149 141
12.03 (04:00)
– 16.03.20
149 141
15.03 (00:30)
– 19.03.20
149 141
17.03 (07:30)
– 21.03.20
149 141
20.03 (02:00)
– 24.03.20
149 141
21.03 (00:30)
– 25.03.20
160 149
22.03 (06:00)
– 26.03.20
160 149
24.03 (06:00)
– 28.03.20
149 141
25.03 (04:00)
– 29.03.20
149 141
26.03 (07:30)
– 30.03.20
149 141
27.03 (06:00)
– 31.03.20
149 141
29.03 (06:00)
– 02.04.20
160 149
30.03 (02:00)
– 03.04.20
149 141
01.04 (06:00)
– 05.04.20
149 141
03.04 (06:00)
– 07.04.20
149 141
04.04 (04:00)
– 08.04.20
149 141
05.04 (06:00)
– 09.04.20
149 141
06.04 (07:30)
– 10.04.20
149 141
07.04 (04:00)
– 11.04.20
149 141
08.04 (07:30)
– 12.04.20
149 141
10.04 (09:30)
– 14.04.20
149 141
11.04 (07:30)
– 15.04.20
149 141
14.04 (04:00)
– 18.04.20
128 118
15.04 (06:00)
– 19.04.20
149 141
16.04 (07:30)
– 20.04.20
149 141
18.04 (07:30)
– 22.04.20
149 141
19.04 (00:30)
– 23.04.20
149 141
20.04 (09:30)
– 24.04.20
149 141
26.04 (04:00)
– 30.04.20
149 141
06.05 (08:00)
– 10.05.20
160 149
09.05 (02:00)
– 13.05.20
160 149
10.05 (09:30)
– 14.05.20
149 141
11.05 (07:30)
– 15.05.20
149 141
13.05 (04:00)
– 17.05.20
149 141
14.05 (04:00)
– 18.05.20
149 141
16.05 (04:00)
– 20.05.20
149 141
18.05 (08:00)
– 22.05.20
149 141
19.05 (00:30)
– 23.05.20
149 141
26.05 (04:00)
– 30.05.20
149 141
28.05 (04:00)
– 01.06.20
149 141
29.05 (09:30)
– 02.06.20
149 141
30.05 (07:30)
– 03.06.20
149 141
31.05 (09:30)
– 04.06.20
149 141
02.06 (04:00)
– 06.06.20
149 141
30.06 (04:00)
– 04.07.20
160 149
03.07 (04:00)
– 07.07.20
149 141
10.07 (06:00)
– 14.07.20
128 118
01.08 (04:00)
– 05.08.20
128 118
01.09 (00:30)
– 05.09.20
128 118
01.10 (09:30)
– 05.10.20
128 118
01.11 (07:30)
– 05.11.20
128 118
01.12 (06:00)
– 05.12.20
128 118
доплата
(за одноместное проживание)
80

До вартості туру включено:

 • групова страховка (в разі самостійної подачі необхідна індивідуальна страховка – оплачується додатково)
 • необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелі зі сніданком
 • екскурсії за програмою
 • супровід керівника групи

До вартості туру НЕ включено:

 • послуга «гарантійний платіж від невиїзду» – 16 €
 • Послуга «Гарантійний платіж» дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, в разі повідомлення Туроператора не пізніше, ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. В такому випадку, туристу повертаються кошти, сплачені за тур, за винятком візового, консульського збору і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою «гарантійний платіж», однак відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
 • послуга «гарантовані місця на початку автобуса» – 16 € (місця з 1 по 16).
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Менеджери туру
Close

Забронювати тур