Перейти до вмісту

НОВОРІЧНІ БАЛТІЙСЬКІ ПАНОРАМИ

Маршрут туру: Київ - Рига - Юрмала - Таллінн - Стокгольм - Тракай - Вільнюс - Київ
0.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Латвія Литва, Швеція, Естонія
6 днів (5 ночей)
Програма туру
 • 1 День.

  Виїзд з Києва автобусом до Вільнюса з Південного терміналу ж \ д вокзалу в 07:00. Розміщення в готелі.

 • 2 День.

  Сніданок. Переїзд в Латвію. Оглядово – пішохідна екскурсія по РИЗІ: Домський Собор, Шведські ворота, архітектурний ансамбль “Три брата”, площа Альберта, лицарський Конвент, Будинок Чорноголових, будівля Парламенту Латвії, церква Св. Петра, вулиця кінематографа, Ризький Замок, Ратушна площа, Конвенту Сета, церкви Старої Риги і т. д. Вільний час в Старому городе.Для бажаючих екскурсія в ЮРМАЛІ (доплата 15 євро): найбільше місто-курорт Латвії, знаходиться в 25 км від Риги. Це територія (32 км в довжину і 3 км в ширину) між Ризьким затокою і річкою Лієлупе. Пляжі Юрмали славляться білим кварцовим піском. Юрмала – це місто-парк, забудований, в основному, двоповерховими особняками оригінальної архітектури, дерев’яного зодчества і сучасними котеджами в оточенні сосен. Все тут тихо, неквапом і спокійно, чисті бруковані плиткою доріжки, неширокі вулиці, будинки, що потопають у зелені, підстрижені газони і квітники. В Юрмалі розташовані унікальні мінеральні джерела та лікувальні грязі (доплата 15 євро). Вільний час для прогулянок і шопінгу. Розміщення в готелі. Вільний час в Старому місті. Поселення до готелю.

 • 3 День.

  Сніданок. Переїзд в ЕСТОНІЮ – ТАЛЛІНН. По прибуттю пішохідна екскурсія по стародавній столиці Естонії (доплата 15 євро): вулиця Віру, Ратушна площа, Верхній Місто, Аптека, старовинна церква Нигулисте і Собор Олександра Невського, Будинки Гладій, Домський Собор, Данська Сад, Вежа Товста Маргарита, Церква Олевисте, Прохід Катаріни, вулиці Коротка і Довга Нога, Православні храми Таллінна. Вільне временя для покупок сувенірів і прогулянок. ПОДАРУНОК: дегустація лікеру 40 градусів VANA TALLINN. 18:00: відправлення НОВОРІЧНОГО КРУЇЗУ В СТОКГОЛЬМ на поромі TALLINK “BALTIC QUEEN / VIKTORIA I”. Ніч на поромі. НОВОРІЧНА ВЕЧЕРЯ ПІД ЧАС КРУЇЗУ * – багатий шведський стіл з холодними і гарячими закусками, м’ясними стравами, різними гарнірами, делікатесами, сирним столом, включаючи велику кількість морепродуктів, десерти, а також келих шампанського, біле, червоне вино і пиво (НГ пакет харчування додатково ). Музично-розважальна програма на борту танці до ранку. Працюють магазини безмитної торгівлі.

 • 4 День.

  Сніданок на борту шведський стіл (доплата за бажанням 13 євро на місці). 10:00 прибуття в СТОКГОЛЬМ. Оглядова екскурсія по одному з найкрасивіших міст Європи – Стокгольму, що стоїть на чотирнадцяти з’єднаних мостами островах. Під час якої Ви побачите Королівський палац, Драматичний театр, Ратушу (106-ти метрова вежа Ратуші стала справжнім символом міста), Кафедральний собор, вежу Какнес (155-метрова телевежа), Будинок Концертів (де проходить вручення Нобелівських премій), діловий квартал Сіті . Пішохідна прогулянка в Старе місто, під час якої Ви пройдетеся по середньовічних вуличках Гамла Стан, побуваєте на самій вузькій вуличці міста і дізнаєтеся на даху якого будинку жив Карлсон, побачите найменшу статую Стокгольма – «Йернпойкен» або «Хто сидить дитини», пр ойдетесь по Довгій Західної і Східної вулицях, де колись вирувало середньовічна торгівля і дізнаєтеся що таке Залізна Площа і т. д. (обслуговування в Стокгольмі: трансфер порт – центр, екскурсія, трансфер центр – порт 35 євро обов’язкова оплата) Вільний час в місті для покупок. Додаткова екскурсія в музей «КОРАБЕЛЬ ВАСА» – епоха шведського панування на Балтиці: Відвідання відомо шведського музею Корабля «» ВАСА »». Музей побудований навколо піднятого з дна моря флагманського фрегата Густава II Адольфа, який затонув в 17 столітті, тільки спустившись на воду. 333 року корабель пролежав у воді, тепер відреставрованому красується на музейному острові Стокгольма. Не пропустіть шанс поглянути на шедевр середньовічного кораблебудування в період Шведського панування на Балтиці! (Трансфер, вхідний квиток і екскурсія 30 євро дор / 20 діти). Вільний час в місті для покупок. Або відвідування знаменитої СТОКГОЛЬМСЬКОЇ РАТУШІ – «ЕКСКУРСІЯ: НОБЕЛЬ – ЙОГО ПРЕМІЯ І КОРОЛЕВСКИЙ БАНКЕТ В РАТУШІ!»: Відвідування Стокгольмської Ратуші – де щорічно проводяться Нобелівські банкети за участю королівського подружжя Швеції, ви побачите Блакитний і Золотий зали викладений тисячами шматочків золотої мозаїки, а також відвідайте робочі кабінети Ратуші і ви неодмінно відчуєте королівську розкіш! (25 євро включаючи вхідний квиток і екскурсію). 16:00 посадка на пором Стокгольм – Рига TALLINK «ISABELLE». Розміщення в своїх каютах. Ніч на поромі. Музична програма на борту. Працюють магазини безмитної торгівлі (вечеря шведський стіл – доплата).

 • 5 День.

  Сніданок на борту шведський стіл (доплата за бажанням 13 євро на місці). 11:00 прибуття в РИГУ. Переїзд в Литву. Екскурсія в першу столицю Литви місто ТРАКАЙ з відвідуванням Замку на озері (25 євро): Старий Тракай в Середньовіччі був столицею Литовської держави, під час екскурсії ви побачите: Костел Явища Пресвятої Діви Марії 15 століття, Каплиці Стовп Св. Іоанна Непомука 18 століття, Домініканський монастир 18 століття, Караїмську вулицю – Малий Місто і звичайно ж Замок. Збережені до наших днів два Тракайський замку є найбільш відомим комплексом оборонної архітектури в Литві. Вільний час. Повернення в Вільнюс. Переїзд в ВІЛЬНЮС. Оглядова екскурсія по місту (доплата 10 євро): Столиця Литовської Республіки розташована в мальовничій долині на злитті річок Неріс і Вільно. Ви побачите Гору Трьох Хрестів, Кафедральний собор, зведений на легендарному місці, де оспівували язичницьких богів і де був заснований Вільнюс в 1323, що прилягає до нього Замок і вежу Гедімінаса, готичної архітектури – елегантний костел Св.Анни (16 століття), Бернардинський собор і 1ород ск францисканців, Університет – найстаріший в Прибалтиці і Східній Європі, заснований в 1579 році, 1ород Президента, ворота Зорі (Гостра брама) з чудотворною іконою Діви Марії (14 століття) і безліч інших об’єктів. Під час екскурсії по вузьких, пішохідних вуличках Старого міста Ви оглянете 1ород ську Ратушу, фрагменти кріпосної стіни (16 століття), а також будівлі в стилі бароко, домінуючі в Старому Вільнюсі. Ночівля.

 • 6 День.

  Завтрак в готелі. Прибуття в Київ на ж\д вокзал після 23:00.

Ціна туру

ОСНОВНІ ТАРИФИ:  (вартість на 1 особу у вказаному типі каюти і номері в готелі)
Категорії кают
(У всіх каютах душ, туалет, кондиціонер)
2-місця в готелі
4-місця в каюті
3-місця в готелі
3-місця в каюті
2-місця в готелі
2-місця в каюті
В CLASS (внутрішні каюти) 218 248 288
А CLASS (каюти  з вікном) 258 278 348

До вартості туру включено:

 • розміщення в каютах обраної категорії;екскурсійне і автобусне обслуговування по програмі;
 • проїзд в комфортабельному автобусі;
 • розміщення в готелі 3 ночі на базі сніданків

До вартості туру НЕ включено:

 • * Новорічний пакет харчування на поромі: 1 вечеря НОВОРІЧНА НІЧ (шведський стіл) 40 – дорослі / 16- діти до 17 років / 12 – діти до 11 років;
 • обов’зкова НОВОРІЧНА ВЕЧЕРЯ на борту «ПЕРЕДНОВОРІЧНА» – НЕ В 00:00 !!!
 • Сніданки на поромі – 11.5 євро дор. / 7 євро дет. (С11-17 років) / 4,5 євро (з 5-11 років)
 • Додаткові екскурсії, вхідні квитки
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур