Перейти до вмісту

Перше кохання… Прага

Маршрут туру: Львов - Краков - Прага (4 ночи) - Кутна Гора - Львов
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Германия, Польша, Чехия
7 днів (6 ночей)

4 екскурсії  вже у вартості туру !!!

4 ночі у Празі! Найповніший тур по Чехії!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

Можливість відвідати Карлові Вари, Чеський Крумлов, Дрезден! Прага … В це місто неможливо не закохатися. З цього міста не хочеться їхати.У це місто хочеться якомога швидше повернутися

4 екскурсії  вже у вартості туру !!!

4 ночі у Празі! Найповніший тур по Чехії!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

Можливість відвідати Карлові Вари, Чеський Крумлов, Дрезден! Прага … В це місто неможливо не закохатися. З цього міста не хочеться їхати.У це місто хочеться якомога швидше повернутися

Програма туру
 • 1 День. Львів - Краків

  Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал – Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.

  Прибуття в Краків. Екскурсія Королівський шлях (входить у вартість туру) Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить… Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.

  У вільний час рекомендуємо:

  Пива багато не буває (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох!

  Прогулянка по Казімежу (Дорослий: 18€ / Діти: 10€)Казімеж – цікавий район зі своєю особливою атмосферою. Тут збереглися сім синагог, середньовічне єврейське кладовище, єврейська Миква -ритуальна лазня для чоловіків і жінок. Століттями район виконував торгову функцію, трохи пізніше став популярним місцем серед богеми і студентів.

  Повернення з екскурсій на громадському транспорті. Ночівля в Польщі.

 • 2 День. Кутна Гора - Прага

  Сніданок. Переїзд в Прагу.

  Прибуття в срібне місто Кутна Гора. Екскурсія cрібне місто Кутна Гора (входить у вартість + вх. квиток) Це старовинне містечко срібних рудокопів із затишними маленькими будиночками, кам’яною бруківкою та магазинчиками скла. Тут знаходиться королівський Монетний двір, де були викарбувані перші празькі срібні гроші. У передмісті міста розташований костел всіх Святих- Костніца. Незвичайна споруда, інтер’єр якого виконаний з людських кісток. Охочі увійти оплачують вхідний квиток самостійно.

  Переїзд до Праги. Екскурсія Зустріч з Прагою (входить у вартість туру)У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця … і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!

  Прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)Аперитиви, шведський стіл в супроводі цікавих розповідей… Ось вони незабутні миті в житті…

  Ночівля в Чехії (Прага).

 • 3 День. Прага - Замок Чеський Штейнберг

  Сніданок. День, який ми присвятимо Празі.

  Екскурсія Все про Прагу (входить у вартість туру)Автобусна оглядова екскурсія по Празі самий хороший спосіб познайомитися з чарівним містом. Державна Опера, Вацлавська площа. Район Нове місце-собор св. Людмили, Карлова площа, будинок Фауста, Танцюючий будинок. Емаузовскій монастир, міст Палацкого. Район Сміхов – завод Старопрамен, вулиця Міалади, стадіон Спарта, Страговський монастир, Брежвновскій монастир, тут Ви зможете скуштувати справжнє пиво в монастирському шинку і Біла гора.

  Рекомендуємо відвідати екскурсії і програми на вибір:

  Таємниці королів – Градчани (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань – в ім’я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас чекає Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празькому граді.

  Пивними дорогами Праги (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.

  Чеський Штейнберг (Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку роду – Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів.

  Ночівля в Чехії (Прага).

 • 4 День. Дрезден - Прага

  Сніданок. У вільний час рекомендуємо:

  Саксонський Дрезден (Дорослий: 38€ / Діти: 30€) Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будівлі Цвінгера.

  При поїздці до Дрездену є можливість відвідати:

  Дрезденська картинна галерея (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)У галереї старих майстрів одне з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміші шедеври колекції – “Сікстинська мадонна”, а “Динарій кесаря” Тиціана.

  Чарівність Ельби (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)Подорож в Саксонську Швейцарію. Немає меж захопленню… там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками… незабутнє враження!

  Порцелянове містечко Мейсен (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)Тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки.Повернення в Прагу.

  Або Чеський рай і замок Сихров (Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток)У Чехії існує чимало заповідних місць, але ні в жодному не зосереджено стільки цікавих природних об’єктів, як в заповіднику Чеський Рай. Привітні пейзажі тут гармонійно поєднуються з величними скелями, глибокими тінистими ущелинами, тихими ставками і звиваються річками. Один з найкрасивіших куточків Чехії. У східній частині заповідника знаходяться Праховскіе скелі. Місто Турнов традиційно вважається «серцем» Чеського Раю – ми відвідаємо його. Під час екскурсії також представиться можливість оглянути старовинний замок Сихров, зведений у першій половині XIV століття.

  Тіні старого міста (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості».

  Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)Вас чекає вечір в корчмі, який Вас перенесе на сотні років назад … в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера.

  Ночівля в Чехії (Прага).

 • 5 День. Прага - чеський Крумлов

  Сніданок. Під небом Праги. Вишеград (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)Традиції цього таємничого місця пов’язані зі старими притчами і легендами. Саме з цієї скали княгиня Лібоше передбачила появу величного Празького Граду. А в Празі і не почути історії про відважного Бівоє. Про легендарного коня Шеміке, про перші викабувані динари і про війну жінок проти чоловіків? Стародавня фортеця стоїть на крутому пагорбі, велично підноситься над Влтавою. Ми пройдемо через троє вишеградських воріт: Таборским, Шпічка і Леопольдова. Відомий храм Петра і Павла, прекрасні панорамні види Праги на річку Влтаву і Празький град. Просто необхідно неквапно пройтись по мурі, посидіти на одній з лавочок, послухати передзвін дзвонів собору, поспостерігати за білками і відчути ритм життя в Празі …

  Вільний час в Празі. Екскурсії на вибір:

  Велична Південна Чехія (Дорослий: 36€ / Діти: 30€ + вх. квиток)Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми. Тут затишно, спокійно і дуже красиво. Край славиться багатою історією і хорошим вином. Обов’язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. За бажання групи і наявності вільного часу можливість відвідати один із середньовічних замків (Глубока над Влтавою – вх. квиток оплачується додатково).

  Далі шлях лежить в серце Південної Чехії – міста Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з Доби середньовіччя.

  Екскурсія і вільний час для прогулянок.

  День замків і пива (Дорослий: 36€ / Діти: 26€ + вх. квиток)Відвідування справжнього пивоварного заводу “VELKOPOPOVICKY KOZEL”. Ми познайомимося з історією одного з найстаріших пивних виробництв, відвідаємо старий варильний цех, льохи, побачимо сучасний процес приготування пива. В ході огляду нас чекає Дегустація свіжо звареного пива! Напій ароматний, освіжаючий, п’ється легко і з задоволенням. Далі невеликий переїзд в замок Конопіште. Це один із наймальовничіших і багатих замків Чехії, що належить спадкоємцю принцу Фердинанду. Прекрасна колекція мисливських трофеїв і унікальної зброї, а також порцеляни, скла, меблів і картин. Замок оточений парком з павичами, що прогулюються, фонтанами, ставками і садом з троянд.

  Повернення в Прагу. Ночівля.

 • 6 День. Прага - Карлові Вари

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Празі. Для охочих:

  Карлові Вари (Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток) Далі наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто – Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів. Вам не захочеться залишати це місце, але пора повертатися до Праги.

  Прага особлива. Мала Країна (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)У Малу країну ми потрапляємо по Карлова мосту. «Мала Країна» відрізняється атмосферою милих старовинних вуличок, унікальними палацово-парковими комплексами, бароковими фасадами, схожими на казкову декорацію. Найвужча вуличка, музей Кафки, Вальдштейнский сад, Малостранська площа, вулиця Нерудова, храм Діви Марії переможної. Романтикам неодмінно сподобається Празька Венеція – район по берегах каналу Чертовка, дуже схожий на справжню італійську Венецію. Острів Кампа, мальтійський квартал і водяні млини, стіна Джона Ленона.

  Переїзд та розміщення в готелі на території Польщі. Ночівля.

 • 7 День. Величка - Львів

  Сніданок. Виселення з готелю. Для бажаючих:

  Соляні Копальні Велічки (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток) Це місце цікаве і тим, що зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури – ціле підземне місто!

  Виїзд до України. Перетин кордонів. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал м.Львова.

Ціна туру

Вартість туру динамічна від 183 € до 323 €

Точну вартість на конкретну дату уточнюйте у менеджера!

Доплата за одномісне розміщення — 118€

До вартості туру включено:

• в случае, когда возраст туриста до 5 лет и более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа

• проезд по маршруту автобусом туркласса

• сопровождение гида-руководителя по маршруту

• проживание в отелях 3* с завтраками

• сity tax (городской налог)

• экскурсии по программе

До вартості туру НЕ включено:

• услуга “гарантийный платеж от невыезда” – 16 €

• Услуга “Гарантийный платеж” позволяет уменьшить финансовые потери при отказе от тура, в случае уведомления Туроператора не позднее, чем за 24 часа до начала тура, о невозможности совершения поездки. В таком случае, туристу возвращаются средства, оплаченные за тур, за исключением визового, консульского сбора и суммы гарантийного платежа. В случае, если турист воспользовался услугой “гарантийный платеж”, однако отказался от путешествия позднее, чем за 24 часа до начала тура, стоимость оплаченных, таким туристом, услуг возврату не подлежит.

• услуга “гарантированные места в начале автобуса” – 16 € (места с 1 по 16).

С 11.06.2017 года начал действовать безвизовый режим. Для поездки в 34 европейские страныГражданам Украины следует иметь только биометрический паспорт – виза не нужна. Для тех, у кого паспорта НЕ биометрические или нужна виза:• Визовая поддержка (при необходимости открывать визу) – 10€

• входные билеты в экскурсионные объекты

• факультативные экскурсии

• проезд в общественном транспорте

• личные расходы (обеды, ужины, сувениры)

Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур