Перейти до вмісту

Під звучання музики! Відень, Зальцбург і Будапешт

Маршрут туру: Львів – Будапешт (2 ночі) - Відень (2 ночі) – Долина Зальцкаммергут – Зальцбург / Вахау – Долина Вахау / Парндорф / Братислава – Мішкольц-Тапольце – Токай – Львів
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Словакія, Австрія та Уорщина
6 днів (5 ночей)

6 днів / 5 ночей 

Без нічних переїздів!

6 днів / 5 ночей 

Без нічних переїздів!

Програма туру
 • 1 День. Львів - Мукачево - Стрий - Будапешт

  Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А» (можливість приєднатися до групи в Стрию, Мукачево)

  Запрошуємо Вас на невелику вечірню екскурсію «Шарм нічного Будапешта». Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні! Для всіх бажаючих «Ажурна оздоба Будапешта» (26 € / 18 €). Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду і Пешт … У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац … Повз нас “пропливають” водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта … Поселення і ночівля в готелі.

 • 2 День. Будапешт - Сентендре - Вишеград - купальні Сечені

  Сніданок. Вільний час. Вранці запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. Квиток) – заряд бадьорості і енергії на цілий день! (Пересування на міському транспорті).

  Пішохідна екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю» О, це місто … Незабутнє … Неповторне … Чарівне … Він пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом … Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта – базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівному Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам’яні леви …

  У вільний час рекомендуємо екскурсії:

  • «Подорож в Закрут Дунаю» (30 € + вх. Квиток). Наш шлях лежить в Вишеград – літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградської фортеця, доторкніться до побутом і укладом середньовіччя, а ще – отримаємо задоволення панорамою на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, згинаючись по вузькій долині Карпатського басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. Тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!

  • Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак» (30 € / 18 €).

  • «Ключ до серця Будапешта» (26 € / 18 €). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі будівництва фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутнє винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і загортають у далечінь Дунай. Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і , звичайно ж, горезвісні зв’язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлисейських полях» Будапешта – парадного проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!

  • «Таємнича Буда» (18/13 € + вх. Квиток) – це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта … Ніби маленький середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями … Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці і … і сам Королівський Палац!

  • «Підземний Будапешт» (18 € + вх. Квиток) – Природа щедро нагородила Будапешт чудесами. Крім кількох десятків термальних джерел в Будапешті, під Будайської горами простягається система сотень печер, загальна довжина яких становить 29 км.

  • Відвідування Тропікарія – Океанарію (10 € + вхідний квиток) – найбільшого в Центральній Європі. 8 залів! Де кипить життя тропіків і океанських глибин – алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром … (знаходиться в торговому центрі Campona + TESCO)

  Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 • 3 День. Відень - Шенбрунн - Палац Бельведер

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію

  Оглядова екскурсія Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне … його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Під час пішохідної екскурсії ми побачимо: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну!

  У вільний час рекомендуємо:

  «Велична Вена» (26 € / 18 €). Таємниче середньовіччя, блискучий 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторна і прекрасна! «Це моя воля!» – цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселіший пам’ятка – химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії – «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!

  • “Блиск і занепад Великої Імперії” (18 € + вх. Квиток) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників … Священна Чаша Грааля, Спис Долі … Так-так, вони існують і зберігаються саме тут – в Скарбниці!

  • «Тут музика звучить всюди» (18 € + вх. Квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і зальчиках, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створюють неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.

  • «Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів» (18 € + вх. Квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!

  • «Відень – переказ і легенди” (18 € / 13 €). Під час нашої прогулянки ми пройдемо по незвичного маршруту і побачимо іншу Відень – середньовічну, величну, надихаючу. Старий єврейський квартал, найдавніша церква Відня, будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині, «танцюючі годинник» – Анкерур … В кінці прогулянки нас чекає затишна кав’ярня, яка пригостить нас віденським кофе.В вечірній час рекомендуємо –

  «Відень у вечірньому вбранні!» (30 € / 26 €). Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає свій вечірнє вбрання і запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше … Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним … Поселення і ночівля в готелі.

 • 4 День. Відень - Дюрнштайн - Зальцбург - Зальцкаммергут - Мельк

  Сніданок. Вільний день в Відні. Рекомендуємо екскурсії:

  ВАРІАНТ 1

  Екскурсію «Альпійська симфонія» (80 € / 60 €). Ми відвідаємо справжній Альпійський озерний рай – Долину Зальцкаммергут – регіон з первісною природою, місто цілорічного відпочинку. Тут знаходиться близько 50 озер! Одне з найбільших озер регіону – озеро Мондзее, що в перекладі з німецької означає «Місячне озеро». З таким романтичним назвою пов’язана красива легенда. Одного разу герцог Оділо полював в околицях озера і заблукав. Сутінки наступили дуже швидко, але через хмари несподівано здалася місяць, яка висвітлила озеро, завдяки чому герцог зміг знайти дорогу назад, а озеро отримало свою красиву назву … Переїзд в Зальцбург – місто маленького формату, проте, світового значення. Його по праву називають «сценою світу», завдяки незліченній кількості культурних подій, які відбуваються в мальовничому Старому місті … Адже красу міста плекали століттями … Князі-архиєпископи, які протягом багатьох століть правили Зальцбургом, хотіли не лише зробити своє місто одним з найбільш багатих та впливових міст Європи. Вони хотіли більшого – зробити із Зальцбурга “Рим Півночі».

  ВАРІАНТ 2

  «Легенди Долини Вахау» (38 € / 30 €). Прогулянка по одній з найкрасивіших річкових долин Європи починається з відвідання містечка Дюрнштайн – справжнього оазису краси і гармонії на фоні величної природи … У підніжжі неприступних гір, на березі мальовничого Дунаю, хвилі якого кудись так поспішають, підганяючи один одного, розташований замок-легенда, згідно з якою, тут довгий час був ув’язнений Річард Левове Серце … А яка ж екскурсія по знаменитому виноробному регіону без дегустації вина ?! – У кожного буде можливість спробувати не лише смачні місцеві вина, але й традиційний австрійський напій – шнапс – приємний і правильний сувенір з Австрії! А в завершенні прогулянки ми відвідаємо Мельк – коли то першу столицю Австрії, а зараз – місто, який занесений в список об’єктів ЮНЕСКО.Рекомендуем відвідати Віденський Курсалон (вх. Квиток) – одного з центрів світського життя Відня … Сьогодні ми будемо шанованою публікою – нас запросить один з найвідоміших оркестрів Відня в чарівну подорож по казковому світу звуків вальсу, а оперні співаки виконають для нас найкрасивіші арії з опер Моцарта.

  Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 • 5 День. Баден - Братислава - Веідень - Парндорф - Віденський ліс

  Сніданок. Виселення з готелю. У вільний час рекомендуємо:

  ВАРІАНТ 1

  • «Казки віденського лісу» (36 € / 26 €). Під час екскурсії ми відвідаємо Абатство Святого Хреста, заснованого монахами в 12 столітті. Потім зупинимося біля середньовічного замку Ліхтенштейн, а ще – обов’язково відвідаємо милий і романтичний Баден, сповнений ідилії і чарівності, розташований всього в 26 км від Відня – близько і в той же час досить далеко, щоб дозволити відпочити від суєти і шуму великого міста. Здається, що тут призупинив свій плин, щоб не турбувати спокій людини і дати йому можливість поринути у мрійливі роздуми …

  • «Лицарський замок Кройценштайн» (26 € + вх. Квиток). Всього в 20 км від Відня в федеральній землі Нижня Австрія знаходиться один з найкрасивіших замків Австрії – Бург Кройценштайн. Виниклий як би з середньовічної казки, замок, своїм виглядом, доповнює фантастичну за красою природу, його навколишнє. Стародавні стіни Кройценштайн побачили чимало на своєму довгому віку. Колись ця споруда була римської фортецею, потім володінням Габсбургів. Внутрішні приміщення замку, лицарський зал, часто використовуються як декорації для зйомок багатьох художніх фільмів, зокрема «Три мушкетери». Повернення до Відня. Вільний час.

  ВАРІАНТ 2

  • «Братислава чекає гостей» (31 € / 18 €) і пропонує здійснити захоплюючу прогулянку по історичній частині міста … Старовинні вулички, надійна архітектура палаців і фортець, тиша парків і повноводний Дунай … Ласкаво просимо в Братиславу, де традиції хорошої їжі і прекрасного вина збереглися з незапам’ятних часів !!!

  • А для справжніх модниць і модників – рекомендуємо зробити «Приємний шопінг в Австрії» (18 €) – це поїздка в дизайнерський аутлет Парндорф! Він побудований у вигляді невеликого австрійського містечка, прогулянки по якому роблять шопінг не тільки приємним, але і цікавим. На території Торгового центру Ви знайдете величезну кількість бутиків відомий брендів, які постійно дивують приємними знижками.

  Переїзд в Угорщину. Поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

 • 6 День. Купальні Мішкольц-Тапольца - Токай - Львів

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Вранці – відвідування підземного гроту гори Верхедь – печерної купальні в Мішкольц-Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість … До Ваших послуг купання і водні атракціони (вх. Квиток). Переїзд на Батьківщину відомого вина – «Короля вин – вина королів!» – місто Токай. Для всіх – дегустація токайських вин і «угорський гуляш» – за все хороше! (18 €)

  Повернення в Україну. Прибуття в Чоп орієнтовно в 18: 00.Прібитіе до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час.

Ціна туру
Дата
виїзд-поверн.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Дорослі Діти до 16 років
(на доп. місці)
31.05 (06:18)
– 05.06.19
216 206
05.06 (08:16)
– 10.06.19
206 196
19.06 (04:30)
– 24.06.19
216 206
29.06 (09:30)
– 04.07.19
216 206
06.07 (08:16)
– 11.07.19
206 196
10.07 (08:16)
– 15.07.19
206 196
20.07 (06:18)
– 25.07.19
206 196
26.07 (06:18)
– 31.07.19
206 196
03.08 (09:30)
– 08.08.19
206 196
14.08 (06:18)
– 19.08.19
206 196
20.08 (09:30)
– 25.08.19
206 196
25.08 (06:18)
– 30.08.19
206 196
04.09 (06:18)
– 09.09.19
206 196
14.09 (04:30)
– 19.09.19
206 196
24.09 (06:18)
– 29.09.19
206 196
02.10 (09:30)
– 07.10.19
206 196
09.10 (08:16)
– 14.10.19
173 163
19.10 (04:30)
– 24.10.19
206 196
24.10 (04:30)
– 29.10.19
173 163
29.10 (04:30)
– 03.11.19
173 163
08.11 (08:16)
– 13.11.19
173 163
12.11 (08:16)
– 17.11.19
173 163
23.11 (04:30)
– 28.11.19
173 163
07.12 (06:18)
– 12.12.19
173 163
21.12 (09:30)
– 26.12.19
206 196
28.12 (04:30)
– 02.01.20
241 231
доплата
(за одномісне розміщення)
100

До вартості туру включено:

 • У разі якщо вік туриста становить понад 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
 • проїзд автобусом єврокласу
 • проживання в готелях категорії Standart зі сніданками
 • екскурсії по програмі
 • супровід керівника групи, страхування

До вартості туру НЕ включено:

 • Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму, можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)
 • послуга “гарантійний платіж від невиїзду” – 16€
 • Послуга “Гарантійний платіж” дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, в разі повідомлення Туроператора не пізніше, ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. В такому випадку, туристу повертаються кошти, сплачені за тур, за винятком візового, консульського збору і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою “гарантійний платіж”, однак відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає
 • послуга “гарантовані місця на початку автобуса” – 16 € (місця з 1 по 16).
 • індивідуальна страховка (при самостійній подачі)

З 11.06.2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки в 34 європейські страниГражданам України слід мати тільки біометричний паспорт – віза не потрібна. Для тих, у кого паспорта НЕ біометричні або потрібна віза:

 • Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) – 10 €
 • рекомендовані програми і вхідні квитки
 • консульський збір – 35 € (крім категорії громадян, які звільняються від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно угоди про спрощення візового режиму) стаціонару до 21 року.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур