Перейти до вмісту

Підкорювачі Пригод Legoland, Europa-Park, Energylandia

Маршрут туру: Львів - Прага - "Леголенд" - Страсбург- "Європа Парк"* - "Пратер" - Відень - "Енерджиландія"* - Львів
0.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Австрія, Німеччина, Польща, Франція, Чехія
7 днів (6 ночей)

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

ЗА РЕКОМЕНДАЦІЄЮ НАШИХ ПОСТІЙНИХ ТУРИСТІВ:

Самі відомі парки атракционів: Німецький “Леголенд”, «Європа – Парк»,

“Пратер” та “Енерджиландія”

Баварський Мюнхен, Величний Відень і красуня Прага!

Музей БМВ і Замок Нойшвайштайн 

ТУР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДІТЬМИ!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

ЗА РЕКОМЕНДАЦІЄЮ НАШИХ ПОСТІЙНИХ ТУРИСТІВ:

Самі відомі парки атракционів: Німецький “Леголенд”, «Європа – Парк»,

“Пратер” та “Енерджиландія”

Баварський Мюнхен, Величний Відень і красуня Прага!

Музей БМВ і Замок Нойшвайштайн 

ТУР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДІТЬМИ!

Програма туру
 • 1 День. Львів - Краків

  Виїзд зі Львова. Переїзд по Україні. Перетин кордонів. Переїзд по території Польщі.

  Екскурсія Королівський шлях (входить у вартість туру)

  Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить… Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.

  Вільний час.

  А також є можливість смачно повечеряти, спробувавши польську кухню в центрі міста (дод. оплата).

  Розміщення в готелі на території Чехії. Ночівля.

 • 2 День. Прага

  Сніданок.

  Екскурсія Все про Прагу (входить у вартість туру)

  Автобусна оглядова екскурсія по Празі – самий надійний спосіб познайомитися з чарівним містом. Історія Празької телевежі, найвищий міст Праги- Нусельський, овіяний таємницею Танцюючий будинок, фотопауза з видом на Прагу і Музей Ремесла декоративно-прикладного мистецтва і ювелірного промислу Чехії. А також багато цікавих місць і  розповідей по дорозі.

  У вільний час рекомендуємо:

  • Празький зоопарк (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток) Відвідайте  4-й найкращий зоопарк у світі. У ньому  живе найбільша саламандра у світі … Прекрасні  умови для тварин. Відчуття природної дикої природи, жодних кліток. Доглянуті і чисті звірі добре  почуваються у просторих вольєрах. Тут все організовано з вигадкою і продумано до дрібниць. Можливість пообідати (дод. оплата)
  • Прогулянка на кораблику по Влатві (Дорослий: 30€ / Діти: 26€) Аперитиви, шведський стіл в супроводі цікавих розповідей… Ось вони незабутні миті в житті…
  • Незнайомі зірки над Прагою (Дорослий: 18€ / Діти: 13€).У  лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!
  • Таємниці королів – Градчани (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань – в ім’я віри і держави. Вас  чекає  Градчанська площа, Шварценбергский палац і  варта в Празькому граді. А також неймовірний собор Віта.

  Можливість повечеряти (дод. оплата). Переїзд на нічліг. Ночівля.

 • 3 День. Леголенд, Німеччина

  Сніданок. Переїзд в Леголенд Німеччина.

  Парк розваг Леголенд (вх. билет)

  Німецький “Леголенд” займає 140 га і розбитий на шість тематичних зон: “Міні-країна”, “Лего-екстрим”, “Країна пригод”, “Королівство лицарів”, “Місто Лего”, “Уява”. В “Мініленде” з деталей “Лего” в масштабі 1:20 відтворені райони Німеччини і її сусідів – Італії, Швейцарії та Голландії: Берлін, замок Нойшвайнштайн, Франкфурт, швабська село, мюнхенський аеропорт, Венеція та інші. Як тільки ми опинимося в парку Леголенд, нас зустрінуть захоплюючі і неймовірні атракціони, яких налічується близько сорока. Крім атракціонів, ви зможете поспостерігати за різними цікавими шоу, в яких беруть участь справжні артисти. У Леголенд ми зможемо взяти участь у різних змаганнях, які проходять в конструкторських студіях. Крім цього, на мить ми зможемо потрапити в джунглі або стати учасником лицарського турніру. Кожен день в парку проходять вистави лялькового театру і виступи клоунів.

  Можливість повечеряти (дод. оплата). Переїзд на нічліг. Ночівля.

 • 4 День. Європа-парк - Страсбург

  Сніданок. Переїзд в Страсбург.

  Столиця французької провінції Ельзас – Страсбург (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

  Ельзас немов зійшов зі сторінок казки: будиночки з двосхилими дахами, побудовані з каменю і дерева, прикрашені квітами, на пічних трубах деяких з них звили гнізда лелеки. Пішохідна прогулянка по старому місту, острову, кварталу ремісників Petit de France, по вузьких мальовничих переулочках з відвідуванням французького і німецького кварталів. Ми зануримося в незвичайну атмосферу двотисячолітнього міста. Широкі проспекти і вузькі вулички, невигадані історії та фантастичні легенди, паради і капітуляції, війна і мир – все змішалося в місті Страсбурзі. Місто прекрасне своїм неповторним Собором Нотр-Дам з дивно гармонійною площею навколо нього, каналами «малої Франції» з численними фахверковими будинками уздовж них, своїми мостами і ви в цьому переконаєтеся. Тут сліди багатьох відомих людей: Гутенберга, Моцарта, Кальвіна, мадам Тюссо, Луї Пастера.

  Для бажаючих:

  • Парк розваг Europa Park (Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток) Відвідування Європа-парк складається з тематичних регіонів, кожен з яких має свої атракціони. Ми з вами побуваємо в мальовничому замку Бальтазар в Німеччині, побачимо “Життя на сьомому небі” у Франції, насолоду від горнятка капучіно у тіні дерев і спробуємо справжню італійську піцу. Нас підкорить чарівність швейцарських Альп і політ на повітряній кулі. На справжньому альпійському експресі ми дістанемося до тірольської водної дороги в Австрії, звідки попадемо в печеру гномів. А ось … чується переливчастий дзвін гітари і … перед нами справжній танець фламенко-нас запрошує Іспанія. Ще кілька кроків і: ласкаво просимо в стару добру Англію! Далі нас очікують вітряні млини, Пітер Пен і катання у кавових чашках – ми в Нідерландах! Найсмачніша країна Шоколандія запросить нас на шоколадне шоу… Нас чекає незабутній день…

  Можливість повечеряти (дод. оплата). Ночівля.

 • 5 День. Замок Нойшванштайн – Мюнхен

  Сніданок. Для бажаючих:

  • Замок із казки Нойшванштайн (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток) На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться … Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Замок Нойшванштайн – “Новий лебединий камінь” – це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох. (Зовнішній огляд). Переїзд в Мюнхен.
  • Екскурсія Мюнхен – Легенда Баварії (входить у вартість туру) Нас запрошує “Німецький Рим” – місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до ночі. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми носять не тільки у свята. Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом “Октоберфест”.
  • Світ автомобілей BMW (Дорослий: 10€ / Діти: 10€) Можливість відвідати виставковий зал BMW. Ми дізнаємося про всі інновації в сфері техніки, дизайну, організації виробництва автомобілів. Тут можна фотографуватися в автомобілях, спробувати свої сили на авто симуляторах і познайомитися з асортиментом мотоциклів.

   

  Можливість повечеряти (дод. оплата). Переїзд на нічліг. Ночівля.

 • 6 День. Відень

  Сніданок. Переїзд в Відень. Вільний час. Екскурсії на вибір:

  • Пратер Парк розваг

  Це сучасний світ розваг, що пропонує більше 250 атракціонів, в тому числі колесо огляду одного з найвідоміших символів Відня, кільцеву карусель висотою 117 метрів і американські гірки …Всі вхідні квитки оплачуються самостійно.

  Можливість пообідати (дод. оплата)

  • Величний Відень і Будиночок Хундертвассера (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

  Таємниче середньовіччя, геніальне 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» – Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам’ятку – химерний будинок Хундертвасер! А на завершення екскурсії – «нанесемо візит» принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац Бельведер! Всі охочі зможуть зайти в Бельведер (вх квиток самостійно).

  Переїзд на ночівлю. Ночівля.

 • 7 День. Львів – Парк розваг Енерджиландія

  Сніданок.

  Парк розваг Energylandia (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

  Відвідування найбільшого в Польщі парку розваг Energylandia. Територія Енерджиландіі розрахована так, щоб тут однаково комфортно почували себе люди різного віку. Важко посперечатися з фактом, що ми всі так чи інакше залишаємося в душі дітьми і іноді нам так хочеться повеселитися разом з ними. Тут це можливо. А якщо є бажання відпочити – можна випити чашечку кави в кафе або побувати в місцевому ресторані.При бажанні групи відвідування супермаркету.

  А тепер – Вікторина!!! Переможе найвеселіше і допитливий!

  Пізнє прибуття у Львів. Приблизно 01.30 Залежить від перетину кордонів. До нових зустрічей!

Ціна туру

Вартість туру динамічна від 266 € до 288 €

Точну вартість на конкретну дату уточнюйте у менеджера!

Доплата за одномісне розміщення – 160€

До вартості туру включено:

 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • супровід гіда-керівника по маршруту;
 • проживання в готелі 3 * зі сніданками;
 • екскурсії за програмою

До вартості туру НЕ включено:

 • послуга “гарантійний платіж від невиїзду” – 16 €;
 • послуга “гарантовані місця на початку автобуса” – 16 € (місця з 1 по 16);
 • страховий поліс (на всі тури з 10.09.19);
 • оренда аудіогіда – 11 € (на всі тури з 19.12.19);
 • 6 обідо – вечерь (обідів або вечерь згідно програми туру) = 86Є;
 • проїзд в громадському транспорті;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
 • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Європа парк (Дорослий: 52 € / Діти до 12 років: 46 €);
 • Леголенд (Дорослий: 48 € / Діти до 12 років: 43 €);
 • city ​​tax (міський податок);
 • Візова підтримка (при необхідності відкривати візу) – 10 €;
 • Консульський збір + Візового Центру = 35 € + 23 €
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур