Перейти до вмісту

Сяйво турецьких вогників + Болгарія

Маршрут туру: Київ - Житомир - Хмельницький - Чернівці - Чернівці - Помор'я - Созополь - Бургас - Стамбул - Чернівці - Хмельницький - Житомир - Київ
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Туреччина, Болгарія, Румунія
7 днів (6 ночей)

4 дня в Стамбулі !!!

У вартості туру екскурсії по Стамбулу, Помор’я, Созополі і Бургасу!

4 дня в Стамбулі !!!

У вартості туру екскурсії по Стамбулу, Помор’я, Созополі і Бургасу!

Програма туру
 • 1 День. Київ - Житомир - Хмельницький - Чернівці

  Виїзд з Києва з залізничного вокзалу. Південний термінал.

  Перетин кордонів. Можливо приєднання до групи в Житомирі (+2 год. З моменту відправлення в тур), Хмельницькому (+5 год. З моменту відправлення в тур), в Чернівцях (+8 год. З моменту відправлення в тур).

  Нічний переїзд в Болгарію.

 • 2 День. Помор'я - Созопол - Бургас

  Запрошуємо на екскурсію:

  «Болгарська Рів’єра: Помор’я-Созополь-Бургас» (Входить у вартість туру)

  Під час цієї екскурсії ми зможемо сповна дізнатися історію країни і насолодитися чарівною природою болгарського узбережжя. Наш маршрут веде в курортне містечко Помор’я, який розкинувся на вузькому скелястому півострові. Тут нам відкриє свої двері монастир Св. Георгія, в якому збереглися унікальний кам’яний барельєф і джерело з цілющою водою, храми Христа і Пресвятої Богородиці.

  Вільний час.

  «Закоханий в вітер»

  (Дорослий: 18 € / Діти: 11 € + вх. Квиток) саме так автор назвав свій твір, аналогів якому немає у всьому світі. Перший в Болгарії замок, побудований в стилі романтичного середньовіччя. Замок Будувався не за законами архітектури, а по натхнення і пориву душі автора. Переїзд в Бургас. Також сьогодні нас чекає знайомство з південною столицею болгарського узбережжя – Бургасом. Неймовірно красивий місто розташоване на 17 м вище рівня моря, він займає 4 тераси висотою в 2-3 м, з яких відкривається прекрасний вид на один з найбільших чорноморських портів.

  Поселення в готелі. Вільний час.

  У вільний час пропонуємо:

  «Казковий Несебр»

  (Дорослий: 18 € / Діти: 16 €) Маленькі, вимощені бруківкою вулички, старовинні будиночки, середньовічні церкви та дерев’яні будівлі додають місту особливої ​​чарівності. Слов’янські та грецькі архітектурні традиції дивовижно переплітаються, створюючи в місті атмосферу тепла і затишку.

  Вільний час в Несебрі.

  Дегустація чорноморських вин

  (Дорослий: 18 € / Діти: 16 €) У нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихаємо аромат дозріває в дубових бочках вина. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення … З кожним ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями.

  Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 • 3 День. Стамбул

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине місто в світі, який розташовується одразу на двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії великих світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальним сполучною ланкою між Заходом і Сходом, минулим і майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще від обох континентів. Скарби мистецтва і архітектури викликають почуття ностальгії, а сучасні хмарочоси дивують своєю витонченістю і красою … Тільки побачивши його на власні очі, можна із захопленням усвідомити велич Стамбула, блиск і сповнений протиріч сьогоднішній день цього міста …

  Поселення в готелі. Вільний час.

  Турецька лазня (Хамам)

  (Дорослий: 46 € / Діти: 38 €) Відвідування турецької лазні хаммам – кращий спосіб відновити сили і відпочити душею. Як приємно, забувши про все, розтягнутися на теплій мармуровій плиті і дозволити ніжному теплу проникнути в тіло! Обов’язково варто спробувати пінний масаж, коли банщик, викинувши на Вас купу піни, сильними руками розминає м’язи.

  Нічна морська прогулянка на кораблику по Босфору

  (Дорослий: 55 € / Діти: 43 €) Екскурсія по Стамбулу на теплоході починається, коли сонце сідає і навколо стрімко темніє. Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки ви, стоячи на палубі корабля, який пливе по найкрасивішій протоці Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острова, палаци і замки султанів. В дорозі Вас будуть супроводжувати цікаві розповіді, доповнені безалкогольними і алкогольними напоями місцевого виробництва, шикарним вечерею і хорошою музикою … Ось вони, незабутні миті щастя …

  Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 • 4 День. Стамбул

  Сніданок.

  «Турецький діамант – Стамбул»

  (Входить у вартість туру) Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повний чудових місць, зачаровують погляд пам’яток історії, культури та архітектури. Всього за кілька годин ми побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площа Султана Ахмеда. Стамбул як ніяке інше місто в світі славиться безліччю магазинів, торгових центрів і базарів … Під час оглядової екскурсії у нас буде прекрасна можливість прикупити не тільки сувеніри, а й вироби зі шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).

  Палац Топкапи

  (Дорослий: 18 € / Діти: 10 € + вх. Квиток) – це одна з найвідоміших визначних пам’яток Стамбула і один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.

  Айя-Софія і Цистерна Базиліка

  (Дорослий: 21 € / Діти: 13 € + вх. Квиток) Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів в світі. Інтер’єр будівлі, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі і стіни, покриті красивою мозаїкою, барвистими камінням і чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює і притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії, нас зустрічає, одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають. Велика частина колон доричного і коринфського ордена взята із зруйнованих античних храмів Калкедона.

  Морська прогулянка на кораблику по Босфору

  (Дорослий: 30 € / Діти: 21 €) Протока ділить Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе по найкрасивішій протоці Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острова, палаци і замки султанів.

  Turkish night

  (Дорослий: 48 € / Діти: 38 €) Ви хочете відчути себе справжнім султаном? Тоді ця екскурсія для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і Ви відчуєте себе в гаремі. Професійні артисти своїм танцем оживлять образи минулого, Ви побачите справжній танець живота, а вечеря буде буяти дуже смачними стравами турецької національної кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде звучати європейська і турецька музика.

  Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 • 5 День. Стамбул

  Сніданок. Вільний день.

  У вільний час всім бажаючим рекомендуємо відвідати:

  Долмабахче

  (Дорослий: 21 € / Діти: 13 € + вх. Квиток) – найкрасивіший палац Стамбула. Фасад палацу Долмабахче простягнувся на 600 метрів уздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії …

  Морський Акваріум

  (Трансфер: 16 € + вх. Квиток) Нас чекає незабутнє путишествие по морських глибин, ми пройдемо по 80-метровому підводному тунелю, побачимо безліч річкових, морських і океанських риб і інших підводних мешканців, в тому числі п’ять різних видів акул. Після екскурсії по морському акваріуму – вільний час в торговому центрі Forum Istanbul, Ikea.

  Skyride Istanbul

  (Трансфер: 18 € + вх. Квиток) Сьогодні нас чекає незабутнє 5-D подорож, під час якого ми зможемо відчути себе в кабіні вертольота, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію, Дівочу Вежу … Вітер, дощ та інші спецефекти, змішавшись з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів … Також у нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи – İstanbul Sapphire. Крім торгового центру Sapphire Çarşı, поля для гольфу, басейну, садів і ресторанів в будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки варта оглядовий майданчик на висоті 236 метрів …

  Парк мініатюрки

  (Трансфер: 16 € + вх. Квиток) Тут можна обійти всю Туреччину всього за кілька годин, адже саме в ньому знаходяться всі найвідоміші історичні пам’ятники країни, створені в мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами і цивілізаціями. Крім пам’ятників архітектури парк рясніє рухомими фігурками, дитячими майданчиками та лабіринтом. Але і це ще не все – Вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.Возвращеніе в готель. Ночівля в готелі.

 • 6 День. Стамбул

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Вільний день. Сьогодні – за покупками !!! Стамбул як ніяке інше місто в світі славиться безліччю магазинів, торгових центрів і, звичайно ж, східних базарів … Великий Базар або Критий ринок (Kapali Carsi, Капали Чарши) – найзнаменитіший з турецьких базарів, на його території розташовано близько 4000 магазинів, а різноманітність товарів, що представлені тут – неповторно.

  Vialand Istanbul

  (Трансфер: 16 € + вх. Квиток) Відомий як Стамбульський Діснейленд – це найбільший розважальний парк в Туреччині для дітей і дорослих. Він займає площу більше 600 000 м2 і ділиться на три тематичні зони: історичну, ігрову та пригодницьку. В історичній частині можна здійснити подорож по стародавньому Стамбулу. Ігрова частина парку призначена для самих маленьких відвідувачів. Малюкам буде цікаво і весело відвідати замок, який населений персонажами з казок і мультфільмів. Ну а для підлітків – пригодницька зона. Американські гірки, рафтинг по дикій річці, атракціон з Кінг-Конгом, сафарі в тунелі – вибирайте! Якщо ви втомилися від атракціонів, то можна відвідати 5D кінотеатр (вх. Бив. Оплач. Доп.), Перекусити в кафе або ресторані, пройтися по магазинах в торговому центрі.

  У другій половині дня виїзд зі Стамбула, нічний переїзд в Україну.

 • 7 День. Чернівці - Хмельницький - Житомир - Київ

  Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) до Чернівців – 15:00, в Хмельницький – 18:00, в Житомир – 21:00, Київ – 23:00. Місце прибуття залізничний вокзал – Південний термінал.

Ціна туру
Дата
выезд-возвр.
От 1 человека
(в составе основной группы)

Взрослые Дети до 12 лет
(3-ий на доп. месте)
20.11 (10:00)
– 26.11.20
168 146
25.11 (13:30)
– 01.12.20
168 146
06.12 (10:00)
– 12.12.20
149 123
16.12 (10:00)
– 22.12.20
149 123
30.12 (10:30)
– 05.01.21
201 166
02.01 (13:30)
– 08.01.21
168 146
29.01 (10:00)
– 04.02.21
149 123
10.02 (16:00)
– 16.02.21
149 123
23.02 (10:30)
– 01.03.21
149 123
06.03 (10:30)
– 12.03.21
152 126
13.03 (10:00)
– 19.03.21
149 123
31.03 (10:00)
– 06.04.21
161 131
10.04 (10:30)
– 16.04.21
173 136
24.04 (08:30)
– 30.04.21
191 160
06.05 (08:16)
– 12.05.21
188 160
16.05 (10:00)
– 22.05.21
161 131
03.06 (10:00)
– 09.06.21
161 131
11.07 (08:16)
– 17.07.21
161 131
26.07 (08:16)
– 01.08.21
161 131
14.08 (10:00)
– 20.08.21
161 131
19.08 (11:30)
– 25.08.21
161 131
02.09 (10:00)
– 08.09.21
161 131
18.09 (10:00)
– 24.09.21
161 131
24.09 (08:16)
– 30.09.21
161 131
10.10 (10:00)
– 16.10.21
161 131
17.10 (10:00)
– 23.10.21
161 131
05.11 (08:30)
– 11.11.21
149 123
20.11 (08:16)
– 26.11.21
149 123
11.12 (10:00)
– 17.12.21
149 123
22.12 (10:00)
– 28.12.21
149 123
доплата
(за одноместное проживание)
80

До вартості туру включено:

• проезд по маршруту автобусом туристического класса;

• проживание по маршруту в отеле на базе завтраков;

• сопровождение гида руководителя по всему маршруту;

• три экскурсии, указанные в программе.

До вартості туру НЕ включено:

• проезд в общественном транспорте

• рекомендованные программы;

• личные расходы (обеды, ужины, сувениры).

• для граждан Украины: консульский сбор Болгарии – 35 € ОПЛАЧИВАЕТСЯ ПРИ КАЖДОЙ ПОДАЧЕ ПРИ ОТКАЗЕ КОНСУЛЬСКИЙ СБОР НЕ ВОЗВРАЩАЕТСЯ (кроме категорий граждан, освобожденных от оплаты – пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневной формы обучения до 21 года… согласно договору об упрощении визового режима).

Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур