Перейти до вмісту

Супер бліц! Краків, Прага, Мюнхен, Відень, Будапешт!

Маршрут туру: Львов – Краков - Прага – Мюнхен – замок Нойшванштайн - Вена - Будапешт – Чоп - Львов
5.00 / 5
Травень, 2022 25
Червень, 2022 2 15 22 30
Липень, 2022 7 14 20 27
Серпень, 2022 12 18 24 31
Вересень, 2022 1 7 15
Жовтень, 2022 6 23 26
Листопад, 2022 9 17 25
Грудень, 2022 1 14 20
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Австрія - Німеччина - Польща - Угорщина - Чехія
5 днів (4 ночі)

самий популярний тур:

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

5 днів – 5 країн

Польща + Чехія + Німеччина + Австрія + Угорщина…

незабутні враження чекають Вас …

5 екскурсій вже у вартості туру:

ажурний Будапешт, королівський Краків,

середньовічна Прага, чарівний Мюнхен і ароматний Відень!

самий популярний тур:

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

5 днів – 5 країн

Польща + Чехія + Німеччина + Австрія + Угорщина…

незабутні враження чекають Вас …

5 екскурсій вже у вартості туру:

ажурний Будапешт, королівський Краків,

середньовічна Прага, чарівний Мюнхен і ароматний Відень!

Програма туру
 • 1 День. Львів – Краків

  Збір групи. Зустріч на залізничному вокзалі Львів ( пл. Двірцева 1)Перетин кордону.Переїзд в Краків.Екскурсія

  Королівський шлях

  (входить у вартість туру)Шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди… Найстаріша частина міста – Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи – Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди, де Ви можете придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини…Рекомендуємо відвідати

  Польський Акрополь Вавельський замок

  (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)Розташований на високому березі Вісли, “Вавель” включає в себе королівський замок, кафедральний собор, і систему замкових укріплень. Вавель – той замок, в який хочеться йти, тому що велич, яка огортає його, притягує будь-якого, хто опиняється поруч. Він височить над містом, такий витончений і монументальний одночасно. А коли потрапляєш на територію замку, здається, що тут зібрана архітектура всіх країн і народів.

  Серце Кракова – Казімеж

  (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)Нас чекає прогулянка по Казімежу – сьогодні це один з районів Кракова, а в давнину – це було окреме містечко, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місце загибелі св. Станіслава – місце паломництва польських королів, костел св.Катерини, єврейський квартал, який оповитий цікавими історіями, і де присутня неповторна атмосфера.

  Ласощі польських королів

  (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)Ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод розповість таємницю пивоваріння, покаже де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороша вечеря з келишком пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий …

  Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

 • 2 День. Прага - Мюнхен

  Сніданок. Переїзд в Прагу. Пішохідна екскурсіяЕкскурсія

  Прага – місто легенд

  (входить у вартість туру)Прага вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця… Всього й не перерахувати! Усю цю красу ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, досить мріяти, пора все це побачити своїми очима… У вільний час рекомендуємо відвідати:

  Прогулянку на кораблику по Влтаві

  (Дорослий: 31€ / Діти: 26€)Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода… Ось вони незабутні миті в житті…

  Королівські Градчани…

  (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду – резиденції чеських князів.

  Тіні старого міста

  (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним. Тут з’являються добрі лицарі і привиди, вони кличуть і запрошують нас у своє життя.

  Празьке пиво

  (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)З незапам’ятних часів пиво для чехів було традиційним і улюбленим напоєм. У Чехії пивовар – важлива персона, без нього не обходяться, як і без лікаря, пекаря або священика! Національна гордість – “півічко” – сьогодні налічує величезну кількість рецептів приготування. Кожен гурман знайде свій смак світлого, темного, нефільтрованого пива.

  Переїзд в готель.

  Поселення і ночівля.

 • 3 День. Мюнхен – Замок Нойшванштайн

  Сніданок. ЕкскурсіяЕкскурсія

  Мюнхен – Легенда Баварії…

  (входить у вартість туру)Нас запрошує “Німецький Рим” – місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до вечора… Нігде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми носять не тільки у свята. Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом “Октоберфест”.У вільний час є можливість відвідати:

  Фантазії короля Людвіга…

  (Дорослий: 48€ / Діти: 48€)На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казки і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться… Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Нас чекає замок Нойшванштайн (“Новий лебединий камінь”) – це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Замок-казка, що затаївся в лісових масивах Баварських Альп, справжній шедевр, який заслужив шалену популярність у туристів. Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді, джерелом натхнення Чайковського для балету “Лебедине озеро” і втіленням любові Людвіга II до музики Вагнера.

  Мюнхенська резиденція

  (Дорослий: 26€ / Діти: 26€)Резиденція роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним з найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу, і по праву вважається головною визначною пам’яткою Мюнхена. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої уваги заслуговують зал Антикваріум. Автобусна екскурсія

  Дивовижний Мюнхен

  (Дорослий: 23€ / Діти: 18€)Мюнхен такий багатоликий і незвичайний, вміє дивувати і змушує захоплюватися знову і знову… Візитною карткою Баварської столиці є Олімпійський комплекс, який був побудований для проведення XX Олімпійських ігор… Під час екскурсії ми зробимо фотопаузу близько всесвітньо відомого музею BMW, який побудований у вигляді 4-х циліндрів, і є мрією всіх автолюбителів.

  Баварський вечір

  (Дорослий: 26€ / Діти: 23€)Можливість відвідати одну з пивоварень. У місті здавна існують 6 головних броварень, які сьогодні відомі на весь світ: Хофброй, Августінер, Левенброй, Пауланер, Хакер-Пшор і Шпати. У мюнхенських пивних панує затишна і невимушена атмосфера. Ми смачно повечеряємо і продегустуємо пиво.

  Переїзд в готель. Ночівля.

 • 4 День. Будапешт – Відень – Шенбрунн

  Сніданок. Переїзд у Відень. Пішохідна екскурсіяЕкскурсія

  Відень – столиця Габсбургів

  (входить у вартість туру)Місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне… Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою… Це незвичайне місто! – вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі… Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна!У вільний час рекомендуємо відвідати:

  Величний Відень

  (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, Єкруговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторний і прекрасний! “Це моя воля!” – Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам’ятку – химерний будинок Хундертвасер! А на завершення екскурсії – “відвідаємо” принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!

  Скарбниця Габсбургів

  (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)Корона Священної Римської імперії, всіяна коштовними каменями і перлами, хрест, священна піка, церемоніальний меч, реліквії герцогів Бургундських, знаки ордену Золотого Руна, монети, медалі, еталони, коштовності і прикраси – вартові тисячолітньої історії…

  Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів

  (Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток)Вже більше 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах.Переїзд в Будапешт Запрошуємо Вас на невеличку прогулянку по вечірньому БудапештуЕкскурсія

  Перлина Дунаю – Будапешт

  (входить у вартість туру)О, це місто… Незабутнє… Неповторне… Чарівне… Будапешт пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом… Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта – базиліки Святого Іштвана, де зможемо зарядитись енергією та насолодитись величчю споруди, далі наш шлях пролягає через площу Свободи до гордості Будапешту – грандіозного Парламенту.Вечірня програма

  У світлі тисячі вогнів

  (Дорослий: 28€ / Діти: 18€)з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю.

  Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

 • 5 День. Будапешт – Егер – Львів

  Сніданок. Рекомендуємо відвідати на вибір:

  Таємнича Буда

  (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)Це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта… Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями… Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці і… і сам Королівський Палац!

  Тропікарій – Океанарій

  (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)Найбільший в Центральній Європі (знаходиться в торговому центрі “Кампона”). 8 залів! Де вирує життя тропіків і океанських глибин – алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом і блискавкою…

  Будапешт з гори Геллерт

  (Дорослий: 8€ / Діти: 8€)У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі спорудження фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і закрут Дунаю. Тут все місто як на долоні!Переїзд в сторону кордону. По дорозі при наявності часу рекомендуем відвідати:

  Долина Красунь

  (Дорослий: 18€ / Діти: 18€)Де сотні років ростуть виноградники, і сотні років за традицією виготовляють вогняно-червоні та ігристі білі вина… Запрошуємо Вас на дуже смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину красунь!Переїзд в сторону кордону (Чоп). Перетин кордону. Повернення в Україну. Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону).

  Місце прибуття до Львова – залізничний вокзал. До нових зустрічей!

Ціна туру

Вартість туру динамічна від 205 € до 245 €

Точну вартість на конкретну дату уточняйте у менеджера!

До вартості туру включено:

• проїзд по маршруту автобусом туркласу;

• проживання по маршруту готель зі сніданками;

• екскурсії по програмі;

• супровід гіда-керівника по маршруту.

До вартості туру НЕ включено:

• вхідні квитки та факультативні програми

• проїзд в громадському транспорті

• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

• при наявності! Міський податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч

• доплата за одномісне розміщення.

Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Менеджери туру
Close

Забронювати тур