Перейти до вмісту

У казковому вальсі Прага і Відень Долина Вахау, Віденський ліс + Зальцбург і Зальцкаммергут!

Маршрут туру: Львов - Краков - Прага (3 ночи) - Вена (2 ночи) - Пандорф - Львов
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Австрия, Венгрия, Чехия
7 днів (6 ночей)

6  екскурсій вже у вартості  туру!!!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Найгармонійніший тур по Австрії та Чехії! 3 ночі у Празі! 2 ночі у Відні! Можливість відвідати Карлові Вари, Чеський Крумлов, Віденський Ліс, Зальцбург, Зальцкаммергут, Долину Вахау,  Парндорф!Шопінг в Австрії!   

6  екскурсій вже у вартості  туру!!!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

Найгармонійніший тур по Австрії та Чехії! 3 ночі у Празі! 2 ночі у Відні! Можливість відвідати Карлові Вари, Чеський Крумлов, Віденський Ліс, Зальцбург, Зальцкаммергут, Долину Вахау,  Парндорф!Шопінг в Австрії!   

Програма туру
 • 1 День. Краків - Львів

  Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал – Термінал-А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів.

  При швидкому проходженні кордону і бажанні групи можливість відвідати Краків. Трансфер в центр 10€. Або вільний час в одному з торгових центрів.

  Або Королівський шлях (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить… Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.

  Ночівля.

 • 2 День. Прага

  Сніданок.

  Екскурсія Зустріч з Прагою (входить у вартість туру) У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця … і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!

  Рекомендуємо відвідати екскурсії і програми на вибір:

  Таємниці королів – Градчани (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань – в ім’я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас чекає Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празькому граді.

  Прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)Аперитиви, шведський стіл в супроводі цікавих розповідей… Ось вони незабутні миті в житті…

  Пивними дорогами Праги (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.

  Тіні старого міста (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості».

  Ночівля в Чехії (Прага).

 • 3 День. Глубока над Влтавою - Карлові Вари - чеський Крумлов - Прага

  Сніданок.

  Екскурсія Все про Прагу (входить у вартість туру)Автобусна оглядова екскурсія по Празі самий хороший спосіб познайомитися з чарівним містом. Державна Опера, Вацлавська площа. Район Нове місце-собор св. Людмили, Карлова площа, будинок Фауста, Танцюючий будинок. Емаузовскій монастир, міст Палацкого. Район Сміхов – завод Старопрамен, вулиця Міалади, стадіон Спарта, Страговський монастир, Брежвновскій монастир, тут Ви зможете скуштувати справжнє пиво в монастирському шинку і Біла гора.

  Екскурсії на вибір:

  Карлові Вари (Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток) Далі наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто – Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів. Вам не захочеться залишати це місце, але пора повертатися до Праги.

  Або Велична Південна Чехія (Дорослий: 36€ / Діти: 30€ + вх. квиток)Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми. Тут затишно, спокійно і дуже красиво. Край славиться багатою історією і хорошим вином. Обов’язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. За бажання групи і наявності вільного часу можливість відвідати один із середньовічних замків (Глубока над Влтавою – вх. квиток оплачується додатково). Далі шлях лежить в серце Південної Чехії – міста Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з Доби середньовіччя. Екскурсія і вільний час для прогулянок.

  Повернення в Прагу.

  Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (Дорослий: 38€ / Діти: 30€) Вас чекає вечір в корчмі, який Вас перенесе на сотні років назад … в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера.

  Ночівля в Чехії (Прага).

 • 4 День. Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн

  Сніданок. Переїзд в Австрію.

  Екскурсія Віденський вальс (входить у вартість туру) Відень – місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне… Його заслужено називають серцем Європи. Це надзвичайне місто! – Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі… Ми прогуляємося по самому серцю Відня. Величний місто зачаровує шармом і витонченістю. Вільний час.

  Екскурсії на вибір:

  Величний Відень (Дорослий: 26€ / Діти: 21€) Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, Єкруговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» – Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам’ятку – химерний будинок Хундертвасер! А на завершення екскурсії – «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!

  Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток) Вже більше 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!

  Блиск і занепад Великої Імперії (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток) Відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були  володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників. Священна Чаша Грааля, Спис Долі… Так-так, вони існують і зберігаються саме тут – в Скарбниці!

  Віденський хойріген (Дорослий: 30€ / Діти: 26€) Можливість спробувати австрійську кухню. Нас запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів!

  Екскурсія Перекази і легенди Відня (входить у вартість туру) Під час нашої прогулянки ми пройдемо за незвичним маршрутом і побачимо інший Відень- середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал, найдавніша церква Відня, будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині, «танцюючий годинник»- Анкерур. Наприкінці прогулянки нас чекає затишна кав’ярня, яка пригостить нас віденською кавою (оплата по меню). Вечірня екскурсія.

  Ночівля в Австрії.

 • 5 День. Вахау - Відень - Зальцбург - Зальцкаммергут

  Сніданок. У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:

  Легенди Долини Вахау (Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток)Прогулянка однією з найкрасивіших річкових долин Європи починається з відвідання містечка Дюрнштайн – справжнього оазису краси і гармонії на фоні величної природи. У підніжжі неприступних гір, на березі мальовничого Дунаю, хвилі якого кудись так поспішають, підганяючи один одного, знаходиться замок-легенда, згідно з якою, тут довгий час був ув’язнений Річард Левове Серце … А яка ж екскурсія по знаменитому виноробному регіону без дегустації вина ?! – У кожного буде можливість спробувати не лише смачні місцеві вина, але й традиційний австрійський напій – шнапс – приємний і правильний сувенір з Австрії! А в завершення прогулянки ми відвідаємо Мельк – колись першу столицю Австрії, а зараз – місто, що занесене в список об’єктів ЮНЕСКО.

  Лицарський замок Кройценштайн (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток) Всього в 20 км від Відня в федеральній землі Нижня Австрія знаходиться один з найкрасивіших замків Австрії – Бург Кройценштайн. Виниклий як би з середньовічної казки, замок, своїм виглядом, доповнює фантастичну за красою природу, його навколишнє. Стародавні стіни Кройценштайн побачили чимало на своєму довгому віку. Колись ця споруда була римської фортецею, потім володінням Габсбургів. Внутрішні приміщення замку, лицарський зал, часто використовуються як декорації для зйомок багатьох художніх фільмів, зокрема «Три мушкетери».

  Віденський Курсалон (Дорослий: 13€ / Діти: 13€ + вх. квиток) Ввечері рекомендуємо відвідати Віденський Курсалон – один із центрів світського життя Відня. Сьогодні ми будемо шанованою публікою – нас запросить один з найвідоміших оркестрів Відня в чарівну подорож по казковому світу звуків вальсу, а оперні співаки виконають для нас найкрасивіші арії з опер Моцарта.

  Або Зальцбург і край Зальцкаммергут (Дорослий: 60€ / Діти: 46€) Знаменитий Зальцбург – симфонія звуків і пейзажів. Нас запрошує «Північна Флоренція», «Золоте місто Високого Бароко», «Альпійське серце Австрії», місце, де народився Моцарт. Екскурсія. Далы ми будемо насолоджуватись неповторною австрійською природою, зазирнемо в автентичні куточки,  отримаэмо уявлення про озерний край Зальцкаммергут. Цей регіон був знаменитий завжди: тут відпочивали Франц Йосиф I і імператриця Сісі, Густав Клімт, Йоганнес Брамс, Теодор Більрот, Гельмут Коль і безліч інших діячів науки і мистецтва. Чудовий озерний край, який знаходитися в обіймах гірських вершин. Це справжнє райське місце, адже тут є все для ідеального відпочинку! Нас чекають озера: Фушльзее і Вольфгангзее, а також відвідування курортних містечка Санкт-Вольфганг. До наших послуг приголомшлива природа, свіже повітря і кришталево чиста вода! Кожен, хто відвідав цей дивовижний край, розуміє як щедро нагородила його природа.

  Ночівля в Австрії.

 • 6 День. Будапешт - Відень - Баден

  Сніданок. Виселення з готелю

  Вільний час.

  Віденський Ліс і Баден (Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток) Чарівні в зимовий час мальовничі передмістя Відня, оспівані Штраусом. Ми побачимо родове гніздо князівської династії Ліхтенштайн. Побуваємо в старовинному монастирі Святого Хреста 12 століття, і дізнаємося про першу правлячу династію Бабенбер. Дізнаємося про те, як жили ченці цього ордену, і чому зовсім недавно, стали знамениті на весь світ. Заїдемо в село Маерлінг, де знаходиться мисливський будиночок імператорської сім’ї Габсбург. А на завершення нашої програми, ми прогуляємось по місту Баден. Невелике курортне містечко, з безліччю термальних джерел, СПА-салонів, атмосферою спокійного, затишного життя. Ще римляни усвідомили значимість цих джерел, а на початку 19 століття, це містечко відвідував сам імператор Австрії Франц перший.

  Розваги і веселощі (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток) Наш маршрут приведе до Віденського дому мистецтва Хундертвасер – найхимернішого  житлового будинку Відня … Або відразу попрямуємо в міський парк «Пратер» – епіцентру галасливого веселощів! Тут не змовкає дитячий сміх, а дорослі на деякий час знову перетворюються в неслухняних непосид, радіючи гігантським атракціонів не менш малюків. Найвідомішим атракціоном Пратера є Віденське колесо огляду з кумедними вагончиками замість традиційних кабінок. Вільний час в парку для відвідування атракціонів (від 3 € / атракціон).

  Шопінг в Австрії (Дорослий: 26€ / Діти: 18€) Насолодитися унікальним шопінгом можна відвідавши популярний торговий центр з більш ніж 170 брендових бутиків. Дизайнерський Аутлет Парндорф цілий рік пропонує покупцям товари популярних брендів зі знижкою від 30 до 70%

  Переїзд в Угорщину. Вечірня екскурсія Шарм нічного Будапешту (входить у вартість туру) Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні!

  Прогулянка на кораблику “Чарівність Дунаю” (Дорослий: 26€ / Діти: 21€) Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду і Пешт… У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац… Повз нас “пропливають” водолікарні, готелі та музеї найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. З шампанським…. по  Дунаю. І вечір.. чарівний.

  Поселення в готель. Ночівля.

 • 7 День. Егер - Львів

  Сніданок. Переїзд до Егеру.

  Екскурсія Егер (входить у вартість туру) Старовинне і дуже красиве угорське місто, де розташовано безліч середньовічних пам’яток: друга за розмірами найбільша в Угорщині Базиліка – це Кафедральний Собор Егера, палац найвпливовішої сім’ї аристократів Естерхазі, система підземних казематів, тюремний музей, монетний двір. Егер, як велика скринька зі скарбами.

  Рекомендуємо відвідати екскурсії і програми на вибір:

  Егерсалок (Дорослий: 11€ / Діти: 11€ + вх. квиток)Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» –  місто Егерсалок! – для прекрасного відчуття бадьорості – відвідини Велнес-Комплексу. До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни…

  Гуляш в Долині Красунь (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Рекомендуємо дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь!!! Найвідоміше вино – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина».

  Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Час прибуття до Львова орієнтовно після 24:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А».

Ціна туру
Дата
выезд-возвр.
От 1 человека
(в составе основной группы)

Взрослые Дети до 16 лет
(на доп. месте)
22.12 (08:30)
– 28.12.18
268 261
доплата
(за одноместное проживание)
138

До вартості туру включено:

• в случае, когда возраст туриста до 5 лет и более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа

• проезд по маршруту автобусом туркласса

• сопровождение гида-руководителя по маршруту

• проживание в отелях 3* с завтраками

• экскурсии по программе

До вартості туру НЕ включено:

• услуга “гарантийный платеж от невыезда” – 16 €

• Услуга “Гарантийный платеж” позволяет уменьшить финансовые потери при отказе от тура, в случае уведомления Туроператора не позднее, чем за 24 часа до начала тура, о невозможности совершения поездки. В таком случае, туристу возвращаются средства, оплаченные за тур, за исключением визового, консульского сбора и суммы гарантийного платежа. В случае, если турист воспользовался услугой “гарантийный платеж”, однако отказался от путешествия позднее, чем за 24 часа до начала тура, стоимость оплаченных, таким туристом, услуг возврату не подлежит.

• услуга “гарантированные места в начале автобуса” – 16 € (места с 1 по 16).

С 11.06.2017 года начал действовать безвизовый режим. Для поездки в 34 европейские страны Гражданам Украины следует иметь только биометрический паспорт – виза не нужна. Для тех, у кого паспорта НЕ биометрические или нужна виза:

• Визовая поддержка (при необходимости открывать визу) – 10€

• входные билеты в экскурсионные объекты

• факультативные экскурсии

• проезд в общественном транспорте

• личные расходы (обеды, ужины, сувениры)

Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур