Перейти до вмісту

ПРЕКРАСНА СКАНДИНАВІЯ: НОРВЕЗЬКІ ФІОРДИ

Маршрут туру: Київ - Вільнюс - Рига - Стокгольм - Місто Флом - Берген - Осло - Копенгаген - Вроцлав - Львів - Київ
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Литва, Латвія, Швеція, Норвегія, Данія і Польща
11 днів (10 ночей)

У вартості туру екскурсії: «Неповторна столиця Латвії – Рига», «Столиця Норвегії – Осло»

Можливість відвідати: Вільнюс, Ригу, Стокгольм, Фьорди, Берген, Льодовик Нігардсбрін, Осло, Копенгаген, Вроцлав і інше

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ! 

Всі дати виїздів гарантовані

У вартості туру екскурсії: «Неповторна столиця Латвії – Рига», «Столиця Норвегії – Осло»

Можливість відвідати: Вільнюс, Ригу, Стокгольм, Фьорди, Берген, Льодовик Нігардсбрін, Осло, Копенгаген, Вроцлав і інше

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ! 

Всі дати виїздів гарантовані

Програма туру
 • 1 День. Київ і Вільнюс

  Ранній виїзд з Києва. Проїзд по території України.

  Перетин кордонів.

  Проїзд по території Білорусії. Поселення в готель на території Литви. Ночівля

 • 2 День. Рига

  Сніданок. Виселення з отеля.Предлагаем пішохідну екскурсію по Старому місту Вільнюса «Магія неповторного Вільнюса» (15 євро дорослі / 10 євро діти).

  Вільнюс – велике і красиве місто, один з центрів Прибалтики. Про багатство культури Вільнюса свідчить розмаїтість його архітектури: церкви і башти, відокремлені середньовічні двори і вузькі вулички. Огляд основних визначних пам’яток – Кафедральний собор, Кафедральний майдан, ансамбль костелів св. Анни і Бернардинців, Святі Ворота, костел Св. Терези, церква і монастир Св. Духа, костел Св. Казимира, Ратушна площа, Вільнюський університет.

  Переїзд в Латвію. Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Неповторна столиця Латвії – Рига».

  Рига – це один з найкрасивіших міст Європи. На обличчі міста позначилася німецька, шведська, польська та російська культури, тут дуже багато історичних пам’яток, тому Рига була включена в список архітектурної спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії почуємо легенди про Ризьких півня, про чорних котів, а також побуваємо на площі Альберта – монах засновник міста. Побачимо будинок ратмани (міра) 17 століття, площі Яна, лицарський Конвент, церква Петра, винні погреби, будинок Чорноголових, Порохова вежа, Домський собор, казарми Екаба, Шведські ворота, будинок з кішкою, будинок ката, Саем – парламент Латвії, церква Екоба , «Три брата» – вдома 15,16,17 століть стоять поруч.

  16:30 Трансфер в порт. Посадка на паром TALLINK. Розміщення в каютах.

  Відправлення в круїз. Вечеря шведський стіл (оплачується додатково).

  Ви побачите, що пороми TALLINK – це не просто кораблі, це цілі міста на воді. До Ваших послуг розважальна програма на борту, бари, ресторани, магазин безмитної торгівлі, дитячий клуб і відкрита палуба, з якої так приємно спостерігати за віддаляється берегом …

  Ми рекомендуємо почати з келиха пива на верхній палубі, щоб прощатися з Ригою під крики нахабних чайок-жебраків. Продовжити розкішним (але, правда, дорогим!) Вечерею з морськими делікатесами в центральному ресторані. Після можна випити келих вина в іспанській таверні з справжніми іспанськими тапас, милуюся безкрайніми просторами Балтійського моря за бортом. А ввечері треба танцювати, дивитися шоу, брати участь в лотереї, і насолоджуватися життям по повній! (Вечеря оплачується додатково).

  Ночівля на поромі.

 • 3 День. Стокгольм

  Сніданок на паромі (оплачується додатково).

  Прибуття в Швецію.Рекомендуем 3-х годинну автобусно-пішохідну екскурсію «Імперський Стокгольм» (25 євро дорослі / 15 євро діти).

  Під час якої Ви пройдетеся по середньовічних вуличках серця Стокгольма – острова Гамла Стан, побуваєте на самій вузькій вуличці міста і дізнаєтеся на даху якого будинку жив Карлсон, побачите найменшу статую Стокгольма – «Йернпойкен» або «Хто сидить дитини», Площа де сталася найбільша кривава баня Європи, побачите Нобелівський Музей, Колодязь, 2 «Довгих Вулиці», Залізну Площа і німецьку церкву, і звичайно ж вам відкриються деякі таємниці Старого міста. Далі нас чекають набереженая озера Мелером, Ратуша Стокгольма. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, острів музеїв, посольський квартал.

  Вільне час.Я можливість відвідати екскурсії: – «Таємний Фрегат Vasa» (15 євро дорослі + вх. Квиток / 15 євро діти).

  Нас чекає єдиний у світі зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Це символ людської гордості, марнославства, самовпевненості. На корабель на ті часи витратили величезні гроші. Він уособлював гордість королівського флоту. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотням різних скульптур, Vasa є унікальною художньою цінністю і однією з найважливіших туристичних визначних пам’яток світового масштаба.- «Стокгольмський королівський палац» (15 євро дорослі + вх. Квиток / 15 євро діти + вх. квиток).

  Офіційна резиденція шведських монархів. Найбільший діючий Королівський палац Європи. Парадні палати, внутрішнє оздоблення яких відображає інтер’єр і мистецтво останніх 4-х століть. Королівська скарбниця, яка зберігає розкішні королівські регалії: корони, скіпетри, мантії, трон, жезли і інші символи влади.

  Переїзд до Норвегії. Поселення в готель. Ночівля.

 • 4 День. Місто Флом

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд у Флом. Рекомендуємо екскурсії на вибір:

  – «Подорож по Фломській залізниці» (70 євро дорослі / 50 євро діти) – це 20,2 км залізниці, які поїзд проїжджає за годину! Залізниця з’єднує Флом (2м над рівнем моря) і Мірдал – 865 м. Тільки уявіть залізницю з таким перепадом висот, вона єдина. Це найбільш вражаюча гірська дорога в світі! Піднімаючись все вище і вище поїзд то зависає над прірвою, то ховається в тунель. Фломська долина з розкиданими будиночками, могутні гори, водоспад! А американська газета Chicago Tribune включила норвезькі фіорди в число Семи чудес світу.

  – «Ущелина Сталхейм» (20 євро дорослі / 15 євро діти). Нас чекає захоплюючий дух вид на ущелину Сталхейм – глибока полонина, розташована в глибині Согнефьорда. Долина затиснута високими горами, по шляху в ущелину зустрічаються два водоспаду: Сталхаймфоссен, заввишки 126 метрів, і Сілвефоссен, висота якого становить 142 метра. Дорога, що веде в ущелину, звивиста і має ухил в 18 градусів, для шляху нагору побудований спеціальний тунель.

  Під час пішої прогулянки можна побачити неймовірні норвезькі пейзажі і насолодитися гірським повітрям.

  – «Прогулянка на кораблі по найбільш мальовничих куточках Сьогнефьорд (Нерейфьорд + Аурландсфьорд)» (60 євро дорослі / 45 євро) – Що ж, бути в Норвегії і не побачити фіорди? Їх тут повно, і кожен з них унікальний і по-своєму гарний. Кращий спосіб побачити, відчути, що таке фіорди, це прогулянка на кораблику. Наш кораблик пропливе по Аурландс-фіорди і Нерей-фіорди, вузькому фіорди в Норвегії. Скелі нависають над водою, стрімка течія води гірських річок, гучний шум водоспадів, і здається кораблик зараз застрягне між гір … але ні, проїхали. Чайки кружляють над головою, не забудь взяти з собою для них хоча б булочку, вони завжди раді знайомству якщо, звичайно, пригощаєш Ти вже вони … чайки. Почуття єднання з природою не можна описати, і не можна передати на фото, це треба відчути самостійно.

  Переїзд в готель в районі Сьогнефьорд.

  Поселення в готель. Ночівля.

 • 5 День. Берген

  Рекомендуємо поїздку на «Блакитний льодовик Нігардсбрін» (60 євро дорослі / діти 45 євро + 10 євро проїзд на кораблику).

  Льодовик є мовою найбільшого в континентальній Європі льодовика Юстедальсбрін. З усіх мов льодовика, видимих знизу, Нігардсбрін – один з найбільших і легкодоступних.

  Нігардсбрін сповзає до озера, як повільна ріка, залишаючи між схилів крижану “S”. На цьому величезному рукаві Ви зможете побачити багато розселений, тунелів і шахт, викликаних рухом і таненням льодовика.

  Повернення в готель. Ночівля.

 • 6 День.

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

  Бажаючих запрошуємо відвідати екскурсію на вибір: – «Чарівний Берген» (45 євро дорослі / 30 євро діти). Хочете в гості до королівства тролів? Тоді це подорож саме для Вас! Казковий і чарівний Берген от уже кілька століть розорює перед своїми цікавими гостями двері в царство норвезьких фіордів. Адже саме з цього міста починаються всі маршрути до природних красот Норвегії. За кількістю пам’яток Берген перевершує Осло, і в атмосфері, яка панує серед кольорових дерев’яних будиночків міста і на його брукованих вулицях. З одного боку, Берген оточений морем, а з іншого – високими пагорбами.

  Вільний час. – «Ганзейського музей» (35 євро дорослі / 20 євро діти до 16 років) – один з найстаріших і найцікавіших музеїв в Норвегії, заснований в 1872 році норвезьким купцем. Музей розташовується в одному з найстаріших дерев’яних будинків Бергена на вулиці Фіннегордсгатен. У ньому показаний побут і робочі конторки ганзейцев. Дуже багато оригінальних старих речей: конторські книги, ваги для зважування тріски … В центральних житлових приміщеннях, наприклад, збереглися ліжка з дверцятами, щоб максимально зберігати тепло, так як опалювати приміщення заборонялося – Берген був дерев’яним. Музей цікавий, дуже радимо відвідати.

  Переїзд в м.Осло. Ночівля.

 • 7 День. Осло

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Сили природи зуміли створити в Норвегії дивовижний край – край льодовиків і водоспадів, гранітних острівців, заток і припливів, рівного якому по красі і величі немає більше ніде на Землі.

  Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Столиця Норвегії – Осло». Осло – столиця Норвегії, розташована на берегах Осло-фіорду. До міста-музею Осло відносяться 40 островів. У межах міста розташовані 343 озера, які є найважливішим джерелом питної води. Ми відвідаємо Ратушу, отримаємо задоволення красою гавані на березі Осло-фьорда, побачимо Королівський палац і фортеця Акерсхус, прогуляємося по головній вулиці Карл Йохан, де знаходяться Парламент, Національний театр і Університет.

  Рекомендуємо автобусну екскурсію по найдавнішою столиці північної Європи «Північне чарівність Осло» (25 євро дорослі / 15 євро діти). Нас чекають найкрасивіші квартали і особняки столиці, сучасний квартал хмарочосів «Штрих-код», незвичайний Оперний театр, побачимо перші поселення вікінгів в гирлі Ло.

  Прогуляємося по Парку скульптур Густава Вігеланда. «Я став скульптором до того, як з’явився на світло». Тут ви знайдете близько 200 скульптур з граніту і бронзи в натуральну величину. Густав Вігеланд створював всі свої скульптури без допомоги учнів або інших художників. І тільки різьблення по каменю і лиття фігур з бронзи він доручав талановитим скульпторам. Вігаланда також визначив місце розташування парку та спроектував його план, його галявини і довгі прямі кленові алеї з кленовим деревами. Прямо по центру цього дивовижного парку, який ще називають “Фрогнерпаркен”, знаходиться найбільша, чотирнадцяти метрова скульптура. Це – Моноліт. Відвідаємо перший і найвідоміший у світі лижний трамплін Холменколлен на якому проходить один з етапів «Турне 4-х трамплінів» та біатлонні змагання, а також відкриваються приголомшливі види на Осло-фіорд.

  Вільне время.Переезд до Швеції. Поселення в готель. Ночівля.

 • 8 День. Копенгаген

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Данію, Копенгаген.

  Ересуннський міст (доп. Оплата). При бажанні групи можливість проїхати по унікальному Ересуннському мосту між Данією і Швецією, що не має аналогів в світі. Поєднаний міст-тунель, що включає двухпутную залізницю і четирёхполосную автомагістраль через протоку Ересунн. Це найдовша поєднана дорога і залізничний міст в Європі, що з’єднують столицю Данії Копенгаген і шведське місто Мальме.

  Рекомендуємо 3-х годинну автобусно-пішохідну екскурсію по Копенгагену (25 євро дорослі / 15 євро діти). Для тих, хто хоче детальніше дізнатися Копенгаген, відчути його ні на які інші міста несхожу атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішої гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглої вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста, будівлею Біржі, церква Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена. Відвідаємо один з найелегантніших районів Копенгагена – Нюхавн. Це мальовничий канал довжиною з кілометр, шириною 15 метрів приваблює своїм особливим настроєм. Будинки на цій набережній фарбують у всі барви веселки, в кожному з них є маленьке або велике кафе. Вийдемо до красивої Королівської резиденції Amalienborg (саме звідси почав свій хід голий король). Цей район Копенгагена знаменитий не тільки палацами, але і Мармуровим собором. Ми також побачимо знамениту скульптуру «Русалоньку», найбільший фонтан Копенгагена “Гефіон”, названий по імені скандинавської богині, фортеця Кастеллет (Цитадель). Вона виступала як захисна споруда порту, а в даний час функціонує як військовий об’єкт, але для місцевих жителів і туристів це перш за все суспільний парк, де люди відпочивають на траві, займаються бігом, діти годують лебедів і блакитних сойок і все просто милуються красивими видами. Вільне час.- замок Розенборг (20 євро дорослі + вх. Квиток / 10 євро діти + вх. Квиток). Замок витончений, ніжний, повітряний, схожий на казковий палац. Сьогодні це музей, експонати якого пов’язані з данськими монархами вже 400 років! Цей замок – найбільша скарбниця Данії.

  Переїзд в готель на території Данії. Розміщення в готелі. Ночівля.

 • 9 День. Копенгаген

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Копенгагені.

  Усіх бажаючих запрошуємо відвідати: – екскурсію «Кронборг – замок Гамлета» (35 євро дорослі + вх. Квиток / 20 євро діти до 17 років). Кронборг був включений в список об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як один з найбільш значущих замків епохи Відродження в Північній Європі. Замок Кронборг також широко відомий під ім’ям «Ельсінор», як місце дії п’єси «Гамлет» Вільяма Шекспіра. Вперше п’єса була поставлена ​​в самому замку лише в 1816 році до 200-річчя від дня смерті драматурга, а ролі в постановці виконували солдати гарнізону. З тих пір п’єса про найзнаменитішого данського принца виповнюється в замку регулярно.

  Виїзд з Копенгагена. Переїзд по території Данії. Переправа на поромі на територію Німеччини. Переїзд в транзитний готель на території Польщі. Поселення. Ночівля.

 • 10 День. Вроцлав, Львів і Київ

  Сніданок. Виселення з готелю.

  При наявності часу і бажання групи рекомендуємо екскурсію «Вроцлав – перлина міст» (15 євро дорослі / 10 євро діти).

  Вроцлав нагороджували різними епітетами: «квітка Європи», «перлина міст», «місто мостів і каналів». Розташований на злитті рукавів Одри, місто розташовується на 12 островах, через які перекинуті численні мости. Здається, що весь Вроцлав немов гойдається на хвилях.

  Переїзд в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).

 • 11 День.

  Орієнтовно 09.00 прибуття до Києва.

Ціна туру
Вартість Дорослі/діти до
18 років
Пакети доп.екскурсій
SPО на виїзд 06.05.2019 520 євро Останні 8 місць
​Без попередньої покупки факультативних екскурсій
540 євро Без попередньої покупки факультативних екскурсій
SPО №1  530 євро При бронюванні за 8 ижнів до початку туру
SPO №2 555 євро  При покупці факультативних екскурсій до початку туру на суму 250 євро дор/150 євро діти
Базова вартість 580 євро Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Доплата за одномісне розміщення(окрім паромів) +350 євро

Можливі опції: Гарантовані місця в 2 або 3 ряду в автобусі: доплата 20 евроМеста в останньому ряду в автобусі: знижка 10 евроГарантірованное вільне місце біля себе в автобусі: доплата 150 євро

Щоб отримати ціну SPO (спецпропозиція) – пакети з факультативними екскурсіями потрібно замовляти і оплачувати при броні туру. Факультативні екскурсії, які не ввійшли в пакет спецпропозиції можна буде замовити і оплатити в ході поїздки.

До вартості туру включено:

 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Проживання в готелях категорії 3-4 *;
 • Харчування – сніданки за програмою;
 • Медична страховка;
 • Оглядові екскурсії по програмі: Рига, Осло;
 • Супровід керівником групи;
 • Внутрішні пороми;
 • Місце в 4-х місцевій каюті (1 паром) без вікна;
 • Поромна переправа: Данія – Німеччина.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні програми, вхідні квитки;
 • За бажанням: + 1 сніданок шведський стіл на поромі 15 євро – замовлення і оплата при броні туру, +1 вечеря шведський стіл на поромі 40 євро – замовлення і оплата при бронюванні туру / Для дітей від 12 до 17 років сніданок 12 євро, вечеря 22 євро / Для дітей від 6 до 11 років сніданок 10 євро, вечеря 17 євро.
 • За бажанням: доплата за 2-х місцеву каюуту на поромі – 30 євро / чол (на виїзд 06.05.2019)За бажанням можна доброніровать категорію каюти вище (ціну доплати уточнюйте на Каюда дату виїзду);
 • Проїзд на громадському транспорті;
 • Туристам з біометричними паспортами віза не потрібна. Туристам зі старими паспортами: консульський та візовий збір Норвегії + страховка – 80 євро працюючі дорослі, діти, студенти до 21 року, пенсіонери – 35 євро;
 • страховка для туристів віком від 60-74 років +5 євро до вартості туру;
 • страховка для туристів віком від 75 років і старше – уточнюйте розмір доплати у менеджера;
 • Особисті витрати.
 • Вхідний квиток в музей Vasa: 15 євро дорослий / діти від 0 до 18 років безкоштовно;
 • Вхідний квиток до Стокгольмського королівський палац:
 • Без скарбниці: 18 євро дорослий / 9 євро діти від 7 до 17 років / діти від 0 до 7 років безкоштовно;
 • З скарбницею: 20 євро дорослий / 10 євро діти від 7 до 17 років / діти від 0 до 7 років безкоштовно;
 • Вхідний квиток в замок Розенборг: 16 євро дорослий / діти від 0 до 17 років безкоштовно.

УВАГА!

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування, та / або послуг гіда та / або резервації, та / або вартості паркування / стоянки / в’їзду автобуса на території об’єкта.
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено;
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
 • Готелі за програмою знаходяться в передмістях, заїзди в місто і повернення в готель виробляються організовано всією групою;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої.
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур