Перейти до вмісту

Вояж по Балтиці + круїз в Стокгольм. БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

Маршрут туру: КИЇВ - РИГА - СТОКГОЛЬМ - ВІЛЬНЮС - КИЇВ
0.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Латвія, Литва, Швеція, Естонія
5 днів (4 ночі)

Автобусний тур по країнах Балтії

Круїз по Балтійському морю без зміни порома !!!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

Автобусний тур по країнах Балтії

Круїз по Балтійському морю без зміни порома !!!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

Програма туру
 • 1 День.

  Виїзд з Києва автобусом до Вільнюса з Південного терміналу ж \ д вокзалу в 07:00. Переїзд і прибуття до Вільнюса. Ночівля.

 • 2 День.

  Сніданок. Переїзд в Латвію. Оглядово – пішохідна екскурсія по РИЗІ: Домський Собор, Шведські ворота, архітектурний ансамбль “Три брата”, площа Альберта, лицарський Конвент, Будинок Чорноголових, будівля Парламенту Латвії, церква Св. Петра, вулиця кінематографа, Ризький Замок, Ратушна площа, Конвенту Сета, церкви Старої Риги і т. д. Вільний час в Старому місті.

  16:30: посадка на пором TALLINK “ISABELLE / ROMANTIKA” Розміщення в каютах. Ніч на поромі. Музично -розважальна програма на борту. Працює магазин безмитної торгівлі.

 • 3 День.

  Сніданок на борту (доплата). О 10:30 Прибуття в СТОКГОЛЬМ. Речі залишаються в каютах! Оглядова екскурсія (доплата 35 євро обов’язкова включаючи трансфер в центр і назад) по одному з найкрасивіших міст Європи – Стокгольму, що стоїть на чотирнадцяти з’єднаних мостами островах. Під час якої Ви побачите Королівський палац, Драматичний театр, Ратушу (106-ти метрова вежа Ратуші стала справжнім символом міста), Кафедральний собор, вежу Какнес (155-метрова телевежа), Будинок Концертів (де проходить вручення Нобелівських премій), діловий квартал Сіті . Пішохідна прогулянка в Старе місто, під час якої Ви пройдетеся по середньовічних вуличках Гамла Стан, побуваєте на самій вузькій вуличці міста і дізнаєтеся на даху якого будинку жив Карлсон, побачите найменшу статую Стокгольма – «Йернпойкен» або «Хто сидить дитини», пройдетеся по Довгій західною та східною вулицях, де колись вирувало середньовічна торгівля і дізнаєтеся що таке Залізна Площа і т. д. Відвідування знаменитої СТОКГОЛЬМСЬКОЇ РАТУШІ – «ЕКСКУРСІЯ: НОБЕЛЬ – ЙОГО ПРЕМІЯ і КОРОЛЕВСКИЙ БАНКЕТ В РАТУШІ!»: (доплата 25 євро з вхідним бі літку / 20 євро діти). Відвідування Стокгольмської Ратуші – де щорічно проводяться Нобелівські банкети за участю королівського подружжя Швеції, ви побачите Блакитний і Золотий зали викладений тисячами шматочків золотої мозаїки, а також відвідайте робочі кабінети Ратуші і ви неодмінно відчуєте королівську розкіш! Вільний час в місті по можливості.

  16:00 посадка на пором Стокгольм – Рига TALLINK «ISABELLE / ROMANTIKA». Розміщення в своїх каютах. Ніч на поромі. Музична програма на борту. Працює магазин безмитної торгівлі.

 • 4 День.

  Сніданок на борту (доплата). Об 11:00 прибуття в Ригу Для бажаючих екскурсія в Юрмалі (доплата 15 євро / 10 євро): найбільше місто-курорт Латвії, знаходиться в 25 км від Риги. Це територія (32 км в довжину і 3 км в ширину) між Ризьким затокою і річкою Лієлупе. Пляжі Юрмали славляться білим кварцовим піском. Юрмала – це місто-парк, забудований, в основному, двоповерховими особняками оригінальної архітектури, дерев’яного зодчества і сучасними котеджами в оточенні сосен. Все тут тихо, неквапом і спокійно, чисті бруковані плиткою доріжки, неширокі вулиці, будинки, що потопають у зелені, підстрижені газони і квітники .. Вільний час для прогулянок і шопінгу. ПОДАРУНОК: дегустація ризького бальзаму. Додаткова екскурсія Рундальський палац та ФРАНЦУЗЬКИЙ ПАРК (по дорозі додому 60 км від Риги (доплата 25 євро / 20 євро, включаючи вхідний квиток): літню резиденцію Курляндського герцога Бірона – фаворита російської імператриці Анни Іоанівни. Палац розташований на півдні Латвії посеред просторої Земгальского рівнини. Рундальский палацово-парковий ансамбль – видатний пам’ятник архітектури бароко і рококо в Латвії, побудований придворним архітектором Франческо Бартоломео Растреллі. Будівництво проходило в 2 етапи, а перший камінь фундаменту дв орца був закладений в травні 1736 року. Історія палацу і доля його власників тісно пов’язана з найвідомішими історичними особистостями, які вплинули на хід історії не тільки Курляндського герцогства, а й усієї Європи: Петро I і Анна Іонновна, Єлизавета Петрівна і Катерина II і багато інших. Оглядова вечірня екскурсія по Вільнюсу (доплата 10 євро): Столиця Литовської Республіки розташована в мальовничій долині на злитті річок Неріс і Вільно. Ви побачите Гору Трьох Хрестів, Кафедральний собор, зведений на легендарному місці, де оспівували язичницьких бого в і де був заснований Вільнюс в 1323, що прилягає до нього Замок і вежу Гедімінаса, перлину готичної архітектури – елегантну церква Св.Анни (16 століття), Бернардинський собор і монастир францисканців, Університет – найстаріший в Прибалтиці і Східній Європі, заснований в 1579 році , палац Президента, ворота Зорі (Гостра брама) з чудотворною іконою Діви Марії (14 століття) і безліч інших об’єктів. Під час екскурсії по вузьких, пішохідних вуличках Старого міста Ви оглянете міську Ратушу, фрагменти кріпосної стіни (16 століття), а також будівлі в стилі бароко, домінуючі в Старому Вільнюсі. Ночівля.

 • 5 День.

  Сніданок. Виїзд в Україну. Прибуття після 00:00.

Ціна туру

ОСНОВНІ ТАРИФИ: (ціна на 1 особу в зазначеному типі каюти і номері в готелі)

Категорії кают

(У всіх каютах душ, туалет, кондиціонер)

2-місця в готелі

4-місця в каюті

3-місця в готелі

3-місця в каюті

2-місця в готелі

2-місця в каюті

(внутрішні каюти) 128 158 178
(каюті  з вікном) 158 178 198

 

До вартості туру включено:

 • розміщення в каютах обраної категорії;
 • екскурсійне і автобусне обслуговування по програмі;
 • проїзд в комфортабельному автобусі;

До вартості туру НЕ включено:

 • БОРТ ХАРЧУВАННЯ на паромі за бажанням
 • за бажанням дод. екскурсії і вхідні квитки в музеї
 • Екскурсія по Стокгольму обов’язкова 35 євро
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Менеджери туру
Close

Забронювати тур