Перейти до вмісту

ЗІРКИ АДРІАТИКИ: ЧОРНОГОРІЯ + ХОРВАТІЯ

Маршрут туру: Ужгород - Егер - Сараєво - Будва - Чањ - Будва - Загреб - Тіват - Котор - Улцінь - Бар - Дубровнік - Ужгород
5.00 / 5
СПО - СпецпропозиціяТС - Травневі СвятаНР - Новий Рік
Угорщина, Боснія і Герцеговина, Чорногорія і Хорватія
12 днів (11 ночей)

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

7 днів відпочинку на узбережжі

2-х разове харчування

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

7 днів відпочинку на узбережжі

2-х разове харчування

Програма туру
 • 1 День. Ужгород і Егер

  Прибуття в Ужгород поїздом № 13 о 07:55. Пересадка в комфортабельний автобус, о 08:15 виїзд в бік кордону. Перетин українсько-угорської (або словацької) кордону.

  Переїзд по території Угорщини.

  За умови швидкого проходження кордону бажаючих запрошуємо відвідати:

  • Велнес-Комплекс «Угорський Памуккале Егерсалок» (18 євро дор / 15 євро діти до 14 років) (2 години). До Ваших послуг розважальні зовнішні і внутрішні басейни, приємні і ніжні ванни. Тут можна по-справжньому відпочити.
  • дегустація егерських вин і гуляшу в Долині Красунь (15 євро дор. / 12 євро діти), де вас чекає справжній угорський гуляш та дегустацією вина (для дорослих, для дітей сік).

  Переїзд на нічліг в транзитний готель. Пізнє поселення в готель.

 • 2 День. Сараєво

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд до столиці Боснії і Герцоговини, місто Сараєво.

  Вільний час. Або бажаючих запрошуємо на пішохідну екскурсію по місту (15 євро).

  Під час нашої пішохідної екскурсії по Сараєво Вам відкриється дивовижний дух Боснії і Герцеговини. Ви відчуєте неймовірний колорит, що панує тут століттями.

  «Європейський Єрусалим» – таку назву Сараєво отримав завдяки тому, що на відстані декількох метрів один від одного розташовані релігійні храми майже всіх конфесій. Приїхавши в Сараєво – перша фраза, яку зазвичай вимовляють гості міста: «Не очікували такої розкоші!» І Ви переконаєтеся в цьому, адже це разноликий і стародавнє місто. Люди жили тут ще за часів неоліту. Під час екскурсії в Сараєво ми сопрікоснёмся з частинками старовинної Іліра, яку населяли ілірійскіе племена. Багато племена і представники інших імперій завойовували цю територію, осідали тут і змішувалися з місцевим населенням. Маршрут екскурсії пройде по вулицях старого поселення, де Ви побачите безліч пам’яток і відчуєте цей неймовірний коктейль народів релігій культур і епох!

  Сараєво – це місто, в який легко закохатися, а потім сумувати за нього!

  Переїзд на нічліг в транзитному готелі.

 • 3 День. Будва і Чањ

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Чань. Поселення в готель.

  Знайомство з курортом. Відпочинок на морі.

  Вечеря. Ночівля.

 • 4 День.

  Сніданок. Відпочинок на морі. Запрошуємо всі на екскурсію-прогулянку по місту Будва.

  Курорт Будва є одним з найстаріших поселень на території всього узбережжя Будванської рів’єри. Представляючи по своїй суті туристичний центр узбережжя. Мальовниче місто сьогодні умовно розділений на дві частини – Стару та Нову. Перша з них являє собою історичний центр, розташований в оточенні кам’яних стін, за якими «заховано» величезна кількість старовинних площ і довгі лабіринти найкрасивіших середньовічних вуличок.

  Вільний час. Бажаючих запрошуємо на екскурсію в «ПАРК ЛОВЧЕН» (20 євро). Коли приїжджаєш на гору Езерські верх, одну з вершин Ловчена, то дивуєшся що відкривається. Мальовничо? Так. Але головне тут – море. Кам’яне море. Куди не глянь – застиглі кам’яні хвилі. Гірський масив, який видно звідусіль із завищеною талією, манить своїми вершинами. А для гурманів пропонуємо дегустацію місцевих делікатесів: сиру і пршуто (10 євро).

  Чорногорія – країна, яка славиться не магнітами та іншої сувенірної продукцією, а своїми домашніми, екологічно чистими продуктами виробництва. Високо в горах живуть бабусі й дідусі, які не знають що таке хімія, де її купувати і що з нею робити. У них немає інтернету, є тільки старовинні рецепти, які століттями зберігалися від їхніх предків для приготування домашніх чорногорських специалітетов.

  Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 5 День. Будва

  Сніданок. Відпочинок на морі.

  Неможливо відвідати Чорногорію і не побувати на екскурсії «Морський куточок Чорногорії» ви вирушите в подорож по Боко-Которської затоки, місту Пераст і острову Богородиці-на-рифі (30 євро). Хочеться вам розповісти про головну скарбниці Чорногорії і ще однією з її візитних карток – Боко-Которскій затоці, це найбільша бухта країни. Варто відзначити, що Боко-Которська затока Чорногорії складається з чотирьох окремих заток: Тіватского, Которского, Рісанского і Топланська. Довжина лінії берега Боки становить понад 100 кілометрів. Залив вклинюється в сушу на 53 кілометри. Вода в Которской бухті завжди шалено красива, зелено-бірюзового кольору. При зміні погоди і освітлення вода змінює забарвлення. Острів Богородиці-на-рифі – невеликий острівець поруч з берегом міста Пераст в бухті Котора.

  Ця пам’ятка – невід’ємна частина Черногоріі.Крупнейшее будівлю на острівці – це, безумовно, католицька церква «Богородиця-на-рифі». Колись двох моряків ця скеля врятувала від вірної загибелі, і ними там була знайдена ікона Мадонни з младенцем.Возвращеніе в готель.

  Вечеря. Ночівля.

 • 6 День. Загреб

  Сніданок. Відпочинок на морі.

  Сьогодні ми пропонуємо вам відвідати Національний парк «СКАДАРСЬКЕ ОЗЕРО» (20 євро + вхідний квиток). Скадарське озеро розділяє Албанію та Чорногорію і є важливим природним і історичним пам’ятником для чорногорців. Воно є Національним заповідником з 1983 року, а в 1996 було включено до Списку водно-болотних угідь світу, що представляють особливе значення. Тягнучись на площу в 400 квадратних кілометрів.

  Озеро особливо відомо завдяки різноманітності своєї флори і фауни, а також завдяки своїй здатності до унікальному поєднанню різних сусідніх територій своїми ресурсамі.Еслі Ви любитель природи і прекрасних пейзажів, екскурсія на Скадарське озеро дозволить Вам краще познайомитися з дикою природою Чорногорії.

  Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 7 День. Тіват і Котор

  Сніданок. Відпочинок на морі.

  Сьогодні у вас є можливість відправиться на екскурсію в місто Бар і храм Іоанна Володимира (20 євро). Тихий і затишний приморське місто. Широкі вулиці, облаштована набережна з пляжами, пальмові алеї, великий порт і трохи бутиків з італійської та китайською продукцією. Приблизно так вам опише місто Бар будь-яка людина, яка хоч раз тут побував. Але мені здається, що це місто гідний більшої уваги.

  Соборний храм Святого Іоанна Володимира – це одна з найбільших релігійних православних будівель не тільки в місті Бар, а й у всій Чорногорії. Велична білосніжна будівля з позолоченими куполами і дзвонами, чий передзвін розливається по всіх околицях Бара, привертає до себе величезну кількість паломників і туристів зі всього міра.Желающіх запрошуємо відправиться до символу міста Бар – «Стара Маслина» (5 євро). Стара Маслина є одним з найстаріших дерев в Європі – стара маслина, що росте в 15 хвилинах їзди від міста. Її вік налічує 2000 років, про що урочисто повідомляє офіційного виду табличка. Дерево, по цю пору плодоносні, знаходиться під охороною держави як пам’ятка природи.

  Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 8 День. Улцінь

  Сніданок. Відпочинок на морі.

  Рекомендуємо відвідати найбільш східне місто Чорногорії – Ульцин (15 євро) .Ульцін – унікальне місто, з береговою лінією більше 30 км, з яких 17 км піщаних пляжів. Ульцин – місто з піратською історією, центр работоргівлі на узбережжі Адріатики. У цьому піратському гнізді траплялися історії похлеще знаменитої серії пригодницьких фільмів «Пірати Карибського моря». Це місто зберегло свій східний колорит і архітектуру.

  Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 • 9 День. Бар

  Сніданок. Відпочинок на морі.

  Чорногорія сповнена прихованими і маловідомими курортами і одним з подібних місць відпочинку є село Чань.Несмотря на свій малий розмір Чань має досить значною історією в масштабах Чорногорії. Весь курорт Чань і його пляжі відокремлені від міжміського траси лісосмугою, яка ізолює його від гучних звуків і запахів вихлопних газів. Пляжі Чань – головна гордість курорту, яка простягається на 1200 метрів. Саме стільки тривають два пляжі, один з яких засипаний галькою і найбільш довгий, а другий засипаний піском і найбільш популярний серед мандрівників. Однак все цінителі краси безумовно направляються на гальковий пляж Перл Коуст, вода біля якого набагато чистіше. Камені на цьому пляжі дуже маленькі і мають білястий відтінок, через якого туристи назвали їх перлами.

  Чань – дуже спокійний курорт, але тут також є свій променад уздовж узбережжя Адріатичного моря, де розташовані ресторани і бари. Обов’язково знайдіть час для відвідування одного з рибних ресторанів, де точно потрібно спробувати що-небудь з ранкового улову. Часом тут практично за безцінь подають великих креветок і мідій, яких в магазині можна купити за дорого.

  Вечеря. Ночівля.

 • 10 День. Дубровнік

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Хорватії.

  По дорозі пропонуємо відвідати екскурсію в Дубровнік (Dubrovnik) (25 євро дорослі, 15 євро діти) – стародавнє місто з багатою історією (внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО). Починаючи з доби середньовіччя процвітання міста грунтувалося на добре розвиненою морської торгівлі і вмілої дипломатії, що дозволило Дубровницької республіці стати єдиним містом-державою в східній Адріатиці, здатним змагатися з Венецією. У Дубровнику процвітали мистецтво і наука, місто стало одним з центрів розвитку хорватської мови і культури. Покоління минулого залишили тут приголомшливе архітектурна спадщина, що в поєднанні з красою місцевої природи призвело до того, що місто називають «Перлиною Адріатики».

  Переїзд на нічліг в транзитному готелі.

 • 11 День.

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд на територію Угорщини.

  Бажаючим рекомендуємо відвідати на вибір:

  • екскурсію на Плітвіцькі озера: до 30.06 і з 01.09 – 35 євро дорослі / 20 євро діти до 17,99 років / діти до 5,99 років безкоштовно, з 01.07 по 31.08 – 45 євро дорослі / 35 євро діти до 17,99 років / діти до 5,99 років безкоштовно. Хорвати часто називають це місце “восьмим чудом світу” – 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, за своєю прозорістю неможливо ні з чим порівняти і вважаються одним із найунікальніших явищ природи. Це одне з небагатьох місць на планеті, де щороку народжуються нові водоспади. Кажуть, що одного разу королева молилась про дощ, і молитва її була почута. З неба ринули водні потоки і заповнили близько двадцяти Плітвіцьких озер.
  • екскурсію «Загреб – столиця Хорватії» (10 євро дорослі / 5 євро діти). Загреб – це місто контрастів – одночасно древній і молодий, вранці – діловий, ввечері призначений для розваг. Місто за багатьма характеристиками є європейським Метрополіс, але його, перш за все, знають, завдяки чарівності його центру і гостинності його жителів.

  Переїзд на нічліг в транзитний готель.

 • 12 День. Ужгород

  Сніданок. Виселення з готелю.

  А далі наш шлях лежить в купальні Мішкольц-Тапольце (15 євро). Знаменитий курорт Мішкольц-Тапольце має єдині в Європі термальні купальні в природній, створеної природою печері. Джерела місцевих термальних вод виходять на поверхню просто в печерах посеред скель, в купальнях кришталево чисте повітря, світлові ефекти, підземна річка в сталактитових печерах зі світловими ефектами, водоспадами, джакузі, “перлова ванна”.

  Виїзд в сторону угорсько – українського кордону. Проходження кордону. Прибуття в Ужгород після 20.30. Посадка в Ужгороді на поїзд №45 або №29.

Ціна туру

Проживання в готелі Hotel Galeb *** (рейтинг на сайті booking.com 8,5)

Готель Galeb зручно розташований всього в 300 метрах від галькового пляжу в місті Чань. На території працює ресторан, де подаються різні страви місцевої кухні. З тераси ресторану відкривається вид на затоку Чань. До послуг гостей номери з кондиціонером і безкоштовний Wi-Fi у всіх зонах готелю.
В кожному номері є тераса, телевізор і міні-бар, фен.
У безпосередній близькості від готелю знаходиться продуктовий магазин.

Дати туру Вартість туру при бронюванні до 15.03.2020 Вартість туру при внесенні депозиту на факультативні екскурсії 80 євро дорослі / 60 євро діти Базова вартість
21.06.2020 420 440 480
20.07.2020 450 470 510
08.08.2020 450 470 510
05.09.2020 420 440 480

Діти 2-12 лет при розміщенні з 2 дорослими – знижка – 30 євро

«Комфорт – меню»

«Повнота вражень», замовте видові місця в 2-4 ряду автобуса всього за 20 євро.
«Свобода вражень», забронюйте сусіднє місце біля себе в автобусі за 80 євро.
«Для 5 – мінус 10 в дорозі!», Бронюйте останні 5 місць в автобусі і отримаєте знижку 25 євро.


«Більше вражень у День народження!»

«В особливий день-особливі переваги!» – отримаєте депозит 25 євро на екскурсійну програму.


«Один за всіх, всі за одного»

«П’ятеро одного не чекають, а тур за півціни беруть!» – при бронюванні п’яти туристів на одну дату – 35% для шостого туриста!

До вартості туру включено:

 • проїзд по маршруту автобусом;
 • Проживання по маршруту в транзитних готелях категорії 2-3 * в номерах зі всіма зручностями на базі сніданків;
 • проживання 7 ночей на узбережжі в номерах зі всіма зручностями на базі 2-х разового харчування (сніданок, вечеря);
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • оглядові екскурсії,зазначені в програмі: Будва.

До вартості туру НЕ включено:

 • Туристам з Києва туроператор може надати послуги з купівлі ж / д квитків Київ-Чоп-Київ (від 1250 грн.купе). Жд квитки можна придбати самостійно. Завчасно уточніть у менеджера напрямку на який потяг брати квиток;
 • факультативні екскурсії;
 • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї і т.д.);
 • проїзд в громадському транспорті;
 • Страховка – 5 євро, для пенсіонерів з 60 до 70 років – 13 євро, з 70 років і старше – 25 євро;
 • Курортний збір (оплачується готівкою при бронюванні туру в офісі компанії = 10 євро);
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур