Перейти до вмісту

Історія замку Радомисль

Маршрут туру: Київ - Радомисль - Київ
5.00 / 5

Одноденний екскурсійний тур – екскурсія в Радомишль

Одноденний екскурсійний тур – екскурсія в Радомишль

Програма туру
 • 1 День.

  07:55 Збір туристів: м. Київ, станція метро “Житомирська” (біля автосалону Infiniti)

  Під час посадки в автобус необхідно підійти до керівника групи та назвати своє прізвище, він вкаже Вам місця в автобусі, які завчасно розподіляються відповідно дати оплати туру. 

  08:00 Виїзд з Києва в Радомишль комфортабельним туристичним автобусом. В дорозі маєте змогу отримати ознайомчу інформацію про екскурсію від професійного гіда.

  11:00 Приїзд до Радомишля. Знайомство з екскурсоводом та початок екскурсії Музеєм домашньої української ікони та старожитностей «Душа України».

  – Майстер-шоу в Папірні

  12:00  Вільний час. Самостійні прогулянки парком та територією комплексу. Відпочиваємо, гуляємо, цікавимось, пізнаємо, робимо фото. Є можливість пообідати в трапезній замку Радомисль.

  14:00 – Збір туристів біля автобуса та виїзд до Києва. Дорогою милуємось виглядом Свято-Миколаївської церкви в центрі міста Радомишль.

  15:00 – 17:00 – Відвідування етно комплексу “Українське село”

  Ви побачите:

  – Чинний храм святого великомученика Димитрія Солунського. Архітектура храму Вас приємно здивує. Також, буде можливість помолитися і поставити свічку.

  – Шість автентичних будівель, дбайливо перевезених з різних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини. У музеї, під час захоплюючої екскурсії ви маєте можливість не тільки побачити на власні очі справжні старовинні будинки 19 століття, а й подумки стати господарем кожної з них.

  Також ви зможете побувати в справжніх Українських тропіках! Перед вами гостинно відкриють двері дві сучасні теплиці в яких ви зможете побачити представників рослинного світу субтропіків та тропіків. Відвідування супроводжується цікавими розповідями та фактами. Ви дізнаєтеся, що банани бувають червоного кольору, банан – це ягода та інші захоплюючі неймовірності. А також можна сфотографуватися і мати екзотичні світлини, не виїжджаючи у теплі краї.  У кафе, яке розмістилося посеред теплиць вам запропонують прохолодні та гарячі напої зі свіжою, щойно приготовленою випічкою з апельсиновим джемом та шоколадні кекси.

  17:00 Виїзд до Києва.

  17:30 Приїзд до Києва.

Ціна туру

Вартість за 1 чол.: 490 грн.

*При наявності групи від 15 чоловік, виїзд можливий в будь-яку дату.

До вартості туру включено:

 • Проїзд комфортабельним автобусом;
 • Адміністративне супровід по маршруту;
 • Екскурсійний супровід по маршруту;
 • Медична страховка.

До вартості туру НЕ включено:

 • Вхідні квитки – дорослий – 120 грн., діти, пенсіонери (з посвідченням), учасники АТО – 70 грн.;
 • Екскурсія Тропіки “Українського села” – 40 грн
 • Обід;
 • Особисті витрати.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур