Перейти до вмісту

Легенди Гуцульщини + Буковель, Івано-Франківськ та Маланка Фест в Чернівцях!

Маршрут туру: Київ - Житомир - Коломия - Шешори - Пістинь - Галич - Крилос - Івано-Франківськ - Буковель -Чернівці - Кам'янець-Подільський - Житомир - Київ

Легенди Гуцульщини + Буковель, Івано-Франківськ та МАЛАНКА ФЕСТ в Чернівцях!

Екскурсійно-гірськолижний тур у Прикарпаття!

Дата виїзду: з 12.01.2021 по 17.01.2021

Вартість туру: від 3150 грн.

 

 

У програмі туру: 

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия;
 • Гірськолижний курорт Буковель;
 • Резиденція Святого Миколая – Пістинь;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село – Сріблясті водоспади;
 • Столиці Галицько-Волинського князівства – Галич, Крилос;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ, з обідом в сімейному ресторані-музеї;
 • Чернівці – “Маленький Париж”;
 • Фольклорно-етнографічний фестиваль Маланка Фест;
 • Вечірня театралізована екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці;

Легенди Гуцульщини + Буковель, Івано-Франківськ та МАЛАНКА ФЕСТ в Чернівцях!

Екскурсійно-гірськолижний тур у Прикарпаття!

Дата виїзду: з 12.01.2021 по 17.01.2021

Вартість туру: від 3150 грн.

 

 

У програмі туру: 

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия;
 • Гірськолижний курорт Буковель;
 • Резиденція Святого Миколая – Пістинь;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село – Сріблясті водоспади;
 • Столиці Галицько-Волинського князівства – Галич, Крилос;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ, з обідом в сімейному ресторані-музеї;
 • Чернівці – “Маленький Париж”;
 • Фольклорно-етнографічний фестиваль Маланка Фест;
 • Вечірня театралізована екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці;
Програма туру
 • 1 День. 12.01.2021

  20:00 Збір групи в Києві біля станції метро Житомирська , і виїзд автобусом до м.Коломия Івано-Франківської області.

  О 22:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал.

  В 00.30 зупинка і посадка туристів в м Рівне.

  О 03:30 зупинка і посадка туристів біля м Львів, с. Гамаліївка.

  В 05.15 зупинка і посадка туристів в Івано-Франківськ.

 • 2 День. 13.01.2021

  07:00 – 08:00 – приїзд в м. Коломия. Поселення в отелі “Монарх”. (5 км. Від міста Коломия)

  Сніданок у готелі. Виїзд до Коломиї.

  Пішохідна екскурсія: “Вуличками стародавнього міста Коломия” – центр Покуття, місто-страж гуцульського духу і колориту, невичерпне джерело пізнання західно-української історії та культури зі справжньою архітектурою, яка збереглася з часів Австро-Угорської Імперії. Екскурсія по історичній частині міста, з відвідуванням місцевих музеїв і міських екскурсійних об’єктів: музей «Писанка» – єдиний в світі музей писанок, зроблений у формі великого яйця зі скляними стінами, занесений в книгу рекордів Гіннеса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу; музей Гуцульщини – колекцію музею складають більше 22 тисяч виробів з дерева, металу, шкіри, пряжі з вишивкою; Коломийський драматичний театр – один з найстаріших театрів Галичини; міська ратуша 1877 р .; дерев’яна Благовіщенська церква 1587 г. – найдавніша архітектурна споруда міста; і багато іншого…

  Виїзд на екскурсійну програму «Зимові чудеса Гуцульських Карпат».

  (Факультативно 200 грн., Діти до 12 років 170 грн.)

  Переїзд в Шешори — живописне гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водоспадами, а один з них – Шешорський гук – вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах.

  Перееїзд  в Пістинь,невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая.

  У нас буде можливість зустрітися з самим Святим Миколаєм, побувати в його робочому кабінеті, де він читає і зберігає листи від дітей, а також заглянути в його спальню, де знаходяться чарівні подушки – якщо до них доторкнутися, то різдвяні бажання будуть виконані! У резиденції також знаходиться музей новорічно-різдвяних іграшок різних часів.

  Повернення в отель.

  Додаткові послуги в готелі: ресторан, бар, кімната відпочинку з більярдом, сауна на дровах з невеликим критим басейном.

 • 3 День. 14.01.2021

  Сніданок у готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Столиці Галицько-Волинського князівства» з смачним обідом в сімейному ресторані-музеї Галицького побуту в м.Івано-Франківську, і дегустацією фірмових наливок.

  (Факультативно: екскурсія з обідом і дегустацією наливок для дорослого – 550 грн., Екскурсія з обідом без дегустації наливок 480 грн., Екскурсія з обідом для дітей до 12 років 450 грн., ВАЖЛИВО – екскурсія замовляється заздалегідь і оплачується при бронюванні туру)

  Виїзд в Галич – один з найстаріших міст України. Екскурсія до руїн Старостинського замку, який раніше служив важливим оборонним об’єктом міста.

  Переїзд в Крилос – село, яке знаходиться на місці давнього Галича, столиці Галицько-Волинського князівства. Тут знаходилася головна святиня – Успенський собор, княжі і боярські палати, в яких зараз перебуває «Музей історії давнього Галича», монастир і Князівське джерело.

  Виїзд в Івано-Франківськ – столиця Прикарпаття. Обід в сімейному ресторані-музеї з дегустацією фірмових наливок (дегустація – за умови оплати послуги).

  Як тільки ви переступаєте поріг ресторану, одразу потрапляєте нібито в іншу епоху. Це не просто заклад громадського харчування, це своєрідний музей галицького побуту і кулінарії минулого століття. В меню і вивісках ресторану збережений мовний колорит Галичини минулої епохи, а також меблі, столярні вироби, печі та інші предмети побуту. Єдина в усьому світі мідно-лита кавоварка, старовинний буфет і комод з дзеркалом, в який дивилися ще галицькі пани, колекція старовинних столів і стільців, вишиті на полотнах картини, фігурки, виготовлені з любов’ю однією з кращих в світі майстринь-примітивістів, австро угорські кахельні печі, стіл, виконуючий бажання … і все це можна потрагать руками!

  Для дітей – цікава дитяча кімната. У це місце ви обов’язково захочете повернутися ще! Обід і дегустація супроводжується розповіддю про історію цього місця.

  Оглядова екскурсія по місту. Це один з небагатьох міст, де в мало зміненому вигляді збереглося минуле, в епіцентрі якого – 49,5-метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, в більшості схожі на іграшкові замки. Так само ви побачите: Майдан Шептицького, пам’ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, Площа ринок, площа Міцкевича, Гетьманські Вали – пам’ятник 2000-літтю Різдва Христового, кафедральний собор, міську ратушу.

  Вільний час в Івано-Франківську.

  Повернення в готель.

 • 4 День. 15.01.2021

  Сніданок у готелі.

  Виїзд на гірськолижний курорт Буковель(факультативно 300 грн. дорослі, діти до 12 років 220 грн.).

  Катання на лижах, сноубордах, санках, ковзанах (кращий в регіоні відкритий каток ТК Буковель).

  Інші розваги на ГК “Буковель:

  • катання на малогабаритному скутері «Segway»;
  • катання на «Зорбі» (величезна прозора пластикова куля, яку штовхають з гірки, і вона котиться вниз, а людина всередині кричить від радості і адреналіну!);
  • відвідування «Сноупарку» – обладнана спеціальна територія з різноманітними фігурами для катання – «Cноупарк для джіббінга». Парк підходить і початківцям, і сноубордистам, і лижникам зі стажем. Початківців інструктори навчать катанню на гірських лижах чи сноуборді, а тим, хто вже впевнено катається – проведуть майстер-класи по джиббінгу;
  • прогулянка на Сноубайках – велосипедах, призначених для пересування по снігу;
  • Для дітей: відвідування дитячого розважального центру «Леопарк».

  Сумарна протяжність трас на гірськолижному курорті Буковель близько 50 км (100% з них зі снігогенеруючим обладнанням). Серед всіх спусків, а їх в Буковелі 61: 12 синіх (для новачків), 41 червоних (середніх по складності) і 8 чорних (для професіоналів). Найдовший спуск 5G – протяжність 2 кілометри.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 5 День. 16.01.2021

  Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

  Виїзд в Чернівці.

  Захоплююча екскурсія по головному корпусу Чернівецького Національного університету – колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХв.).

  Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де проходили єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, один з найбільш красивих в Європі. Він був прикрашений мармуром (звідси і сьогоднішнє його назва – Мармурова). Не менший інтерес викликає зал засідань Священного синоду (сьогоднішній Червоний зал). Його стіни оздоблені китайським червоним шовком. На одній зі стін висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією з п’яти шарів срібла. (Вхідні квитки оплачуються додатково)

  Пішохідна оглядова екскурсія по місту Чернівці – “Столиці Буковини”.

  Вільний час на Маланка Фест.

  Фестиваль Маланок в Чернівцях започаткований в 2011 році і відтоді з розмахом проводиться кожного року. Основна ідея Фестивалю – презентація  Чернівецької області як краю різнобарвного в етнічному відношенні, регіону, в якому збережені традиції народних свят, зокрема традиції маланок.

  Фестиваль Маланок в Чернівцях – це унікальне дійство, на якому представлена українська, бессарабська, гуцульська, молдавська, румунська маланка, традиції яких збережені на Буковині. У Фестивалі приймають участь як колективи з Маланкою осучасненою, так і колективи, які демонструють автентичну маланку, вік якої більше ста років.

  Впродовж міжфестивального періоду колективи  ретельно готуються до Фестивалю Маланок , щоб вразити не лише глядачів, а й бути  гідно оціненими членами журі. Досвідчені етнографи, мистецтвознавці, фахівці з питань культури оцінюють виступи колективів та обирають кращих серед кращих. Члени журі беруть до уваги творчу індивідуальність, виконавчу майстерність колективів, музичний супровід, цілісність репертуарного дійства.

  Під час карнавальної ходи учасників Фестивалю вулицями міста Чернівці, глядачі можуть побачити і відчути колоритність, різнобарвність, унікальність колективів. А ексклюзивності, оригінальності та фантазії учасникам Фестивалю не позичати.

  Обід (самостійно).

  Переїзд до Кам’янця-Подільського. Вільний час для самостійної прогулянки і вечері в місті.

  Кам’янець-Подільська фортеця – один з найвидатніших пам’яток фортифікаційного мистецтва України – архітектурний лауреат конкурсу 7 чудес України, завжди вражало сучасників своєю міццю. У вечірній час доби, при дивовижною підсвічуванні прожекторів, фортеця ніби висить у повітрі над темним каньйоном.

  У вас буде унікальна можливість побувати в цьому кам’яному укріпленні і взяти участь у театралізованій вечірньої екскурсії в супроводі гіда (факультативно 150 грн.).

  Збір групи і нічний переїзд до Києва.

 • 6 День. 17.01.2021

  Прибуття в Київ 6:00 – 8:00 (час вказано орієнтовно).

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Номер «Стандарт»: 3150 грн. 

Номер «Полулюкс»: 3250 грн. 

Номер «Люкс»: 3360 грн. 

– Вартість за дітей до 12 років при проживанні з дорослими в номері: 2900 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Коломия – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Київ;
 • Проживання 3 ночі в готелі;
 • Раннє заселення в готель;
 • Харчування: 4 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м Коломия;
 • Екскурсійна програма по м.Чернівці;
 • Трансфер в м.Кам’янець-Подільський;
 • Супровід представником фірми;
 • Страховка (групова).
 • Доступ до WIFI на території готелю.

До вартості туру НЕ включено:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії і трансфери;
 • Обіди, вечері, особисті витрати, сувеніри;
 • Прокат гірськолижного спорядження на г / к Буковель.
Старий новий рік в Коломиї, Відпочинок в Прикарпатті, відпочинок на старий Новий рік 2021 Коломия, Старий новий рік 2021 Прикарпаття, екскурсії по Чернівцям, Різдвяний, Тури в Косів, Шешори, Пістинь, резиденція Святого Миколая, Відпочинок Коломия, екскурсії музей писанки на старий новий рік.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур