Перейти до вмісту

Легенди Гуцульщини + Івано-Франківськ і Чернівці. Трійця

Маршрут туру: Київ - Житомир - Коломия - Шешори - Пістинь - Косів - Галич - Крилос - Івано-Франківськ - Чернівці - Кам'янець-Подільський - Житомир - Київ

Екскурсійний тур на свято Трійці в Прикарпаття 

Дата виїзду: 05.06.2020 –  09.06.2020

Вартість туру: від 2800 грн.

 

У програмі туру:

 •  Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей “Писанки”;
 • Столиці Галицько-Волинського князівства Галич, Крилос;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ, з обідом в сімейному ресторані-музеї;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, Сріблясті водоспади;
 •  Косів – центр народної творчості Гуцульщини;
 •  Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 •  Чернівці – “Маленький Париж”;
 • Вечірня театралізована екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.

Екскурсійний тур на свято Трійці в Прикарпаття 

Дата виїзду: 05.06.2020 –  09.06.2020

Вартість туру: від 2800 грн.

 

У програмі туру:

 •  Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей “Писанки”;
 • Столиці Галицько-Волинського князівства Галич, Крилос;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ, з обідом в сімейному ресторані-музеї;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, Сріблясті водоспади;
 •  Косів – центр народної творчості Гуцульщини;
 •  Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 •  Чернівці – “Маленький Париж”;
 • Вечірня театралізована екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.
Програма туру
 • 1 День. 1 день 05.06.2020 П'ятниця

  20:00 збір групи в м Київ, м. Житомирська і виїзд комфортабельним автобусом до м.Коломия Івано-Франківської області.

  О 22:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал (час вказано орієнтовно). Нічний переїзд.

 • 2 День. 2 день 06.06.2020 Субота

  07:00 – 08:00 – приїзд в м. Коломия. Поселення в готелі “Монарх” (5 км. Від центру міста Коломия).

  Сніданок у готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Чудеса Гуцульських Карпат».

  (Факультативно 200 грн., діти до 12 років 150 грн.)

  Переезд в Косівсерце гуцульського краю, центр народних ремесел. Оглядова пішохідна екскурсія по місту. Відвідування музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини. Вільний час. Прогулянка по стародавніх вулицях Косова, на яких розташовані сувенірні магазинчики народних майстрів.

  Виїзд в Шешоримальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої ​​гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водоспадами, а один з них – Шешорський гук – вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах.

  Далі в програмі – Пістинь, невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая. У нас буде можливість зустрітися з самим Святим Миколаєм, побувати в його робочому кабінеті, де він читає і зберігає листи від дітей, а також заглянути в його спальню, де знаходяться чарівні подушки – якщо до них доторкнутися, то різдвяні бажання будуть виконані! У резиденції також знаходиться музей новорічно-різдвяних іграшок різних часів.

  Виїзд в м.Коломия.

  Пішохідна екскурсія: “Вуличками стародавнього міста Коломия” – центр Покуття, місто-страж гуцульського духу і колориту, невичерпне джерело пізнання західно-української історії та культури зі справжньою архітектурою, яка збереглася з часів Австро-Угорської Імперії. Старовинне місто Коломия на лівому березі р. Прут – одне з найкрасивіших райцентрів в Україні, неформальна столиця Покуття. Перша письмова згадка про нього датована 1240 роком. У 2009 році Коломия була названа журналом «Фокус» «Найбезпечнішим містом» України.

  Екскурсія по історичній частині міста, з відвідуванням місцевих музеїв і міських екскурсійних об’єктів: музей «Писанка» – єдиний в світі музей писанок, зроблений у формі великого яйця зі скляними стінами, занесений в книгу рекордів Гіннеса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу; музей Гуцульщини – колекцію музею складають більше 22 тисяч виробів з дерева, металу, шкіри, пряжі з вишивкою; музей історії міста Коломиї; Коломийський драматичний театр – один з найстаріших театрів Галичини; міська ратуша 1877 р .; дерев’яна Благовіщенська церква 1587 г. – найдавніша архітектурна споруда міста; і багато іншого…

  Повернення в готель. Вільний час в готелі.

  Додаткові послуги в готелі: ресторан, бар, кімната відпочинку з більярдом, сауна на дровах з невеликим критим басейном, безкоштовний WIFI.

 • 3 День. 3 день 07.06.2020 Неділя

  Сніданок у готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму “Столиці Галицько-Волинського князівства” зі смачним обідом в сімейному ресторані-музеї галицького побуту в м.Івано-Франківську і дегустацією фірмових наливок.

  (Факультативно 400 грн., діти до 12 років 300 грн., екскурсія з обідом без дегустації наливок 350 грн.)

  Переїзд в Крилос – село, яке знаходиться на місці давнього Галича, столиці Галицько-Волинського князівства. Тут знаходилася головна святиня – Успенський собор, княжі і боярські палати, в яких зараз перебуває «Музей історії давнього Галича», монастир і Князівське джерело.

  Виїзд в Галич –одне з найстаріших міст України. Екскурсія до руїн Старостинського замку, який раніше служив важливим оборонним об’єктом міста.

  Виїзд в Івано-Франківськстолицю Прикарпаття.

  Обід в сімейному ресторані-музеї з дегустацією фірмових наливок (дегустація – за умови оплати послуги).

  Як тільки ви переступаєте поріг ресторану, одразу потрапляєте нібито в іншу епоху. Це не просто заклад громадського харчування, це  –  своєрідний музей галицького побуту і кулінарії минулого століття. В меню і вивісках ресторану збережений мовний колорит Галичини минулої епохи, а також меблі, столярні вироби, печі та інші предмети побуту. Єдина в усьому світі мідно-лита кавоварка, старовинний буфет і комод з дзеркалом, в який дивилися ще галицькі пани, колекція старовинних столів і стільців, вишиті на полотнах картини, фігурки, виготовлені з любов’ю однією з кращих в світі майстринь-примітивістів, австро угорські кахельні печі, стіл, виконуючий бажання … і все це можна помацати руками! Для дітей – цікава дитяча кімната. У це місце Ви обов’язково захочете повернутися ще! Обід і дегустація супроводжується розповіддю про історію цього місця.

  Оглядова екскурсія по місту. Це одне з небагатьох міст, де в малозміненому вигляді збереглося минуле, в епіцентрі якого – 49,5-метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, в більшості схожі на іграшкові замки. Так само ви побачите: Майдан Шептицького, пам’ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, Площа ринок, площа Міцкевича, Гетьманські Вали – пам’ятник 2000-літтю Різдва Христового, Кафедральний собор, міську ратушу.

  Вільний час в Івано-Франківську.

  Повернення в готель.

 • 4 День. 4 день 08.06.2020 Понеділок

  Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів.

  Виїзд в Чернівці.

  Оглядова екскурсія по місту Чернівці – “Столиці Буковини”:

  Екскурсія починається в найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі – і переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де кожен день, рівно о 12:00, з балкону вежі Ратуші трубач грає мелодію «Марічки». Далі Ви прогуляєтеся  єдиною пішохідною вулицею – Ольги Кобилянської. Колись вона називалася Панської і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви підете до Театрального майдану, який з 1905 р прикрашає міський театр. Чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), Музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, Органний зал, Георгієва церква (дерев’яна церква XVII ст.), Фонтанна площа і багато інших архітектурних та історичних пам’яток будуть зустрічатися на вашому шляху.

  Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету – колишній резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХв.).

  Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де проходили єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, одна з найбільш красивих в Європі. Вона була прикрашена мармуром (звідси і сьогоднішня її назва – Мармурова). Не менший інтерес викликає зала засідань Священного синоду (сьогоднішня Червона зала).Її стіни оздоблені китайським червоним шовком. На одній зі стін висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією з п’яти шарів срібла.

  (Вхідні квитки оплачуються додатково)

  Обід (самостійно) і вільний час в Чернівцях.

  Переїзд до Кам’янця-Подільського.

  Вільний час для самостійної прогулянки і вечері в місті.

  Кам’янець-Подільська фортеця – одна з найвидатніших пам’яток фортифікаційного мистецтва України – архітектурний лауреат конкурсу 7 чудес України, завжди вражала сучасників своєю міццю. У вечірній час доби, при дивовижному підсвічуванні прожекторів, фортеця ніби висить у повітрі над темним каньйоном. У Вас буде можливість побувати в цьому кам’яному укріпленні і взяти участь у театралізованій вечірній екскурсії в супроводі гіда (вхідний квиток оплачується додатково – від 50 грн.).

  Збір групи і нічний переїзд до Києва.

  Виїзд до Києва.

 • 5 День. 5 день 09.06.2020 Вівторок

  Прибуття в Київ 6:00 – 8:00 (час вказано орієнтовно).

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Номер «Стандарт»: 2800 грн.

Номер «Напівлюкс»: 2950 грн.

Номер «Люкс»: 3100 грн.

Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 2450 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Коломия – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Київ;
 • Проживання 2 ночі в готелі;
 • Харчування: 3 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м Коломия;
 • Екскурсійна програма по м.Чернівці;
 • Трансферы г. Каменец-Подольский;
 • Сопровождение представителем фирмы;
 • Страховка (групповая).
 • Доступ к WIFI на территории отеля.

До вартості туру НЕ включено:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії і трансфери;
 • Обіди, вечері, особисті витрати, сувеніри;
Трійця в Прикарпатті, Автобусний тур на Трійцю, зелені свята, Шешори на Трійцю, Покуття, карпатські водоспади Трійця, Легенди гуцульського краю на Трійцю, Івано-Франківськна зелені свята, Трійця на Гуцульщині 2018, автобусний тур по Україні на свято Трійці, море в карпатах, Зелені свята на Гуцульщині ...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур