Перейти до вмісту

Львів + Золота підкова (замки) / Жовква + Луцьк 2016

Маршрут туру: Київ / Ваше місто - Житомир - Рівне - Львів - Олесько - Підгірці - Золочів - Жовква - Луцьк - Київ / Ваше місто
5.00 / 5
4 дні (3 ночі)

Автобусний груповий тур вихідного дня до Львова з відвідуванням замків «Золотої підкови», Жовкви, Крехова, Луцька і замок Любарта.

 

 

У програмі туру:

 • Пішохідна екскурсія по центру міста «Вуличками стародавнього Львова»;
 • Замки «Золотої Підкови» – Олесько, Золочів, Підгірці;
 • Екскурсія в Жовкву та Крехівський монастир;
 • Луцьк і замок Любарта;
 • Проживання у Львові в готелях з усіма зручностями.

Автобусний груповий тур вихідного дня до Львова з відвідуванням замків «Золотої підкови», Жовкви, Крехова, Луцька і замок Любарта.

 

 

У програмі туру:

 • Пішохідна екскурсія по центру міста «Вуличками стародавнього Львова»;
 • Замки «Золотої Підкови» – Олесько, Золочів, Підгірці;
 • Екскурсія в Жовкву та Крехівський монастир;
 • Луцьк і замок Любарта;
 • Проживання у Львові в готелях з усіма зручностями.
Програма туру
 • 1 День. Четвер

  О 23:30 збір групи м. Киев, і виїзд на комфортабельному автобусі до Львову.

  Для туристів, які подорожують на поїзді або на власному автомобілі – виїзд з Вашого міста до м. Львів.

 • 2 День. П'ятниця

  Прибуття до Львова. Сніданок самостійно.

  Для туристів, які прибули на поїзді – зустріч на ж/д вокзалі і трансфер в готель.

  Стандартне заселення в готель з 14:00. Речі в день заселення і в день виїзду Ви можете залишити в камері зберігання готелю або автобусі.

  О 10:00 пішохідна екскурсія: “Вуличками стародавнього Львова” (2 години). Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, театр Опери та Балету та інші цікаві місця.

  Вільний час у Львові.

  Рекомендуємо продегустувати каву як мінімум в одній з колоритних кав’ярень міста або “кнайп” таких як: “Гасова лямпа”, “Криївка”, “Під синьою пляшкою” «Мазох-кафе», «Дім Легенд», «Під золотою розою» … Список оригінальних «кнайп» у Львові з кожним роком збільшується, але якщо Ви не відвідали як мінімум одне з цих закладів – Ви не були у Львові …

  За бажанням можна відвідати додаткові тематичні екскурсії:

  • Пішохідна екскурсія “З кавою по Львову” – це екскурсія по легендарними закладам, в яких творилася історія міста. Це історія про людей, які любили цей напій, і смішні казуси, пов’язані з ними. Більше, ніж пиво, у Львові п’ють лише воду і каву. Кава на піску, кава з яєчним білком, кава з лимоном – ось неповний список рецептів приготування кави по-галицьки, які ми Вам розсекретимо. За бажанням дегустація кави – від 25 грн. Початок екскурсії – 14:00 (2,3 год.). Вартість екскурсії в групі з дорослого / дитини до 13 років – 70/50 грн. / чол.
  • Пішохідна екскурсія Підземелля Львова: Що приховує львівська бруківка. Львів ніколи не перестає дивувати. І навіть якщо Ви повністю освоїлися в цьому місті і вважаєте, що побачили вже все, Львів неодмінно запас кілька несподіванок. Одна з них – львівські підземелля.

  Початок екскурсії – 12:00, 15:00 (2 години).

  Вартість екскурсії в групі з дорослого / дитини до 13 років – 70/50 грн / чел.

  Стоімость екскурсії індивідуально – 120 грн / год. Мінімум 2 години.

  Додатково оплачуються вхідні квитки, орієнтовна вартість:

  в костел Єзуїтів (для дорослих – 20 грн. / чол., для дітей – 10 грн. / чол.); в Аптеку-музей (для дорослих – 15 грн., студентів – 10 грн., дітей – 7 грн.); в підземеллі Домініканського монастиря (для дорослих – 15 грн., студентів – 10 грн. і дітей – 5 грн.).

  • Пішохідна екскурсія “дахом Львова”. Разом з досвідченим і цікавим гідом-екскурсоводом відвідайте ТОП 6 дахів Львова, почуєте безліч веселих і казусних історій про відомих львівських пані і панів, побачите і на власні вуха почуєте львівський Бігбі, познайомитеся з хранителем таємниць Львова, побуваєте в гостях у львівського Бургомістра, дізнаєтеся старі львівські будинки, потрапите на романтичні львівські дахи, і побачите зовсім інший нетиповий Львів. Тривалість – 2 години 30 хвилин, вартість індивідуальної екскурсії «дахом Львова» 250 грн. / год. (для кількості від 1 до 5 чол.) В будь-який час. Вхідний квиток на Ратушу 20 грн.

  Вільний час. Ночівля в готелі.

 • 3 День. Субота

  Сніданок в готелі. У цей день у Вас є на вибір 2 екскурсії по Львівській області:

  • Екскурсійна програма: “Золота Підкова” – Замки Львівщини (Вартість екскурсії з дорослого / дитини до 13 років: 250/220 грн. / чол. + вхідні квитки 70 грн. за дорослого).

  Олеський замок: Перша письмова згадка про Олеський замок датується 1327 роком, коли він перейшов у володіння Юрія – сина мазовецького князя Тройдена і руської княжни Марії.

  Підгорецький замок: Замок був споруджений у сімнадцятому столітті французьким інженером Бопланом. А триповерховий палац спорудив італієць Дель Аква. Обід.

  Золочівський замок: Золочівський замок побудований в 1630-х рр. на приклад цитаделі з бастіонами, замок в XVII-XVIII ст. належав Собеським і Радзивиллам. Замок розміщений на пагорбі, оточений валами і облицьований тесаним каменем. На подвір’ї замку стоїть пізньо-ренессанский Великий палац і Китайський палац.

  • Екскурсія в місто-музей Жовква та Крехівський монастир (вартість екскурсії з дорослого / дитини до 13 років: 250/200 грн.) Жовкву називають містом-музеєм або королівським містом. А колись – містом ремісників і ідеальним містом. Сьогодні Жовква має статус державного історико-архітектурного заповідника, на території якого розташовано близько 55 пам’ятників архітектури, в тому числі світового рівня.

  Також, Жовкву називають ще й містом храмів. Ми відвідаємо найцікавіші з них – двір замку, площа вічовий, костел Святого Лаврентія, Василіанський і Домініканський монастирі, синагоги.

  Тут, на колишній площі Ринковій, можна пригоститися смачною кавою з тістечками в місцевій кондитерської.

  Далі ми прямуємо до Крехівського монастиря Святого Миколая отців Василіан. Надзвичайно мальовниче місце, через парк ми піднімемося до священного джерела. В монастирі також варто прихилитися до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці.

  Повернення до Львова. Відпочинок, вільний час.

  Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста:

  – “Криївка” – найвідоміший ресторану Львова та всієї України, зі стилем інтер’єру часів ОУН і УПА.

  – “Мазох – cafe” – вікно в неймовірний світ, який став справжнім втіленням творів “батька мозохізма” – письменника Леопольда фон Захер Мазоха.

  – “Гасова Лямпа” – пориньте в життя найвищого пабу Львова. Захоплюючі історії про нафтову лихоманку в Галичині та винахідників першої у світі гасової лампи.

 • 4 День. Неділя

  Сніданок в готелі. Звільнення номерів і виїзд о 09.00 в м. Луцьк.

  Приїзд в м. Луцьк. Екскурсія в замок Любарта – унікальна пам’ятка архітектури, стіни якої зберігають спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Під час екскурсії вам покажуть рідкісні експонати єдиного в Україні музею дзвонів, древні стародруки музею, таємничі підземелля старовинного храму, інтер’єр середньовічної в’язниці.

  Оглядова екскурсія по місту Луцьк: Театральна площа, Кафедральний Троїцький Собор, пам’ятник Л. Українки, музей-аптека, Свято – Покровська церква, кірха-будинок Євангелістів, «Будинок з химерами», синагога, будинок Косачів, де проживала Л. Українка, костел св. Петра і Павла. Обід і вільний час в м. Луцьк.

  О 17.00 – виїзд до Києва. Приїзд до Києва пізно ввечері (орієнтовно до 23.30).

Ціна туру

Вартість туру вказана за людину в номері в грн (проїзд на поїзді / проїзд на автобусі):

Готель

Двох / трьох місцеве

розміщення

Одномісне розміщення Діти до 12 років з двома дорослими в номері Додаткова ніч
Писанка 1625/1725 1970/2070 1370/1470
Ramada Lviv 1600/1700 1910/2010 1430/1530

 

Примітка: до місця початку екскурсій туристи добираються самостійно. Час і місце збору туристів на екскурсії може коригуватися – детальний варіант програми буде описаний в інфолисті (видача інформаційного листа за 2 дні до заїзду).

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Львів – Луцьк – Київ;
 • Проживання в готелі згідно програми туру;
 • Харчування 2 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м. Львів;
 • Оглядова екскурсія по м. Луцьк і замок Любарта (вх. Квиток оплачується додатково);
 • Медична страховка;
 • Послуги супроводжуючого.

До вартості туру НЕ включено:

 • ж/д квитки для туристів, які подорожують на поїзді;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Особисті витрати.
Тур вихідного дня до Львова, тури Львів, екскурсії в Львів, тури на вихідні у Львові, ціни Львів екскурсії, тури по замках Львівщини, екскурсія золота підкова, тур до Львова з Києва, тури в Почаїв, екскурсії в Почаївську лавру, тури до Луцька , поїздка до Луцька, екскурсія в замок Любарта, тури на свята до Львова, ціни на екскурсії Львів, вартість туру до Львова, ціни на екскурсії по замках Львівщини, тур на вікенд до Львова, ціни тури.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур