Перейти до вмісту

Великдень в Почаєві + Замки!

Маршрут туру: Київ / Ваше місто - Житомир - Рівне - Збараж - Вишнівець - Онишківці - Почаїв - Кременець - Дубно - Київ

Великдень в Почаєві + Замки!

Виїзд: з 17.04.2020 по 19.04.2020

Вартість туру: від 1950 грн.

У програмі туру:

 • Духовні святині України: Почаївська Лавра, джерело Св.Анни,
 • Свято-Духівський Скит;
 • Кременець, ансамбль Богоявленського жіночого монастиря;
 • Дубенський замок, Збаразький замок;
 • Вишнівець – Палац Вишневецьких.

Великдень в Почаєві + Замки!

Виїзд: з 17.04.2020 по 19.04.2020

Вартість туру: від 1950 грн.

У програмі туру:

 • Духовні святині України: Почаївська Лавра, джерело Св.Анни,
 • Свято-Духівський Скит;
 • Кременець, ансамбль Богоявленського жіночого монастиря;
 • Дубенський замок, Збаразький замок;
 • Вишнівець – Палац Вишневецьких.
Програма туру
 • 1 День. 17.04.2020

  23:30 – збір групи в м Київ, м. Житомирська (автосалон Інфініті) подивитися місце збору групи >>> і виїзд в м Збараж Тернопільської області.

  1:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал, заправка БРСМ.

  Нічний переїзд.

 • 2 День. 18.04.2020

  Приїзд в м.Збараж.

  Сніданок самостійно. Екскурсія по Збаразькому замку.

  Ви побачите: Воскресенську церкву, Преображенську церкву, Бернардинський монастир, Успенську церкву і інше. Відвідування «Збаразького замку», побудованого Христофором Збаразьким в 1612 році за проектом італійського архітектора, на місці старовинних оборонних укріплень. На замок багато разів нападали, частково він був зруйнований за часів війни. Реставрація замку ведеться досі.

  Відвідування виставкових залів замку.

  Вільний час.


  Переїзд в Вишнівець. Огляд палацу Вишневецьких. Розкішний палац в стилі класицизму з елементами французького ренесансу побудував у Вишнівці останній з роду Вишневецьких, великий польський магнат Михайло Сервацій. Над спорудою працювали українські, польські та французькі архітектори протягом 30 років. Палац заснований на фундаментах середньовічного Вишневецького замку, який неодноразово перебудовувався і розширювався з XVII .На першому поверсі розташовувався дзеркальний зал завдовжки 80 м – точна копія дзеркального залу Версаля, парадний хол був прикрашений білою керамічною плиткою з блакитним малюнком. Від палацу до річки спускалися 3 каскаду садів. У 1744 р маєток перейшов до Мнішек, родичам Вишневецьких. Вони перетворили палац Вишневецьких в першокласну магнатську резиденцію в стилі пізнього рококо з прекрасною картинною галереєю. Палац вважався самим розкішним на Волині. Відвідавши Вишнівець в 1848 р Оноре де Бальзак назвав його “малим Версалем”.


  Прибуття в с. Онишківці. Огляд культової споруди Джерело Св. Анни: один із центрів паломництва православних віруючих. Згідно старовинним переказами, у XVII ст. на цьому місці було явище ікони Св. Праведної Анни, а з землі забив незамерзаючий джерело, який вважається цілющим. Над джерелом зведена каплиця Св. Анни. Температура води в джерелі протягом року становить 4 градуси. Бажають зцілитися від хвороб занурюються в воду у відкритому басейні.

  Огляд чудотворної ікони Святої Анни, церкви, побудованої на воді.


  Прибуття в Почаїв. Поселення в готель “Reikartz Почаїв” який розташований поруч з центральним входом в головну православну святиню Західної України – Свято-Успенську Почаївську Лавру.

  Екскурсія в Свято-Успенську Почаївську Лавру – одну з найбільш значних святинь православного світу. Огляд Успенського та Троїцького соборів, печерної церкви, літнього храму, каплиці на честь 2000-річчя Різдва Христового, архієрейського будинку, дзвіниці, святих мощей Іова Почаївського, його келії, стопи пресвятої Богородиці, Святих воріт і інших святинь. Вільний час на території Святині.

  Можливість відвідати нічну Великодню службу в Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

 • 3 День. 19.04.2020

  Можливість відвідати святкову ранню службу в Свято-Успенській Почаївській Лаврі. Сніданок. Виселення з готелю.

  Переїзд в Свято-Духівський Скит. Саме тут, за повір’ями, було явлення Богоматері, саме з цього місця починається історія Почаєва. У Свято-Духівському Скиті зберігаються частки мощей більш ста двадцяти угодників Божих. Також привертає це святе місце і рідкісним 100-метровим монастирським колодязем з цілющою водою. Всі бажаючі зможуть набрати водички додому.

  Виїзд в м Кременець. Оглядова екскурсія по місту. Відвідування історико-архітектурних пам’яток стародавнього Кременця: ансамбль монастиря з корпусами келій і Миколаївським собором (XVII-XVIII ст.), Житловий будинок «Близнюки» (XVII-XVIII ст.), Ансамбль ліцею (кол. Вищої Волинської гімназії, 1731 – 43) , ансамбль Богоявленського монастиря (1636-1760). Меморіальний будинок-музей (XVIII ст.) Уродженця Кременця великого польського поета Ю. Словацького та ін.

  Обід самостійно.

  Виїзд в м Дубно. Відвідування Дубенського замку, розташованого на мисі біля річки Іква в районному центрі Дубно Рівненської області. Зараз називається державним історико-культурним заповідником міста Дубно.Осмотр дворових комплексу, який складається з трьох архітектурних споруд: Надбрамного корпусу XV ст., Палацу Острозьких XVI ст. і палацу Любомирських XVII ст. Дубенський замок пам’ятає: Іова Почаївського і Мелетія Смотрицького, Івана Мазепу, Пилипа Орлика і Івана Виговського … про нього писав геніальний Микола Гоголь в «Тарасі Бульбі».

  Виїзд в м Київ. Прибуття до Києва пізно ввечері.

Ціна туру

Вартість туру за чол. в грн .:

Номер стандарт: 1950 грн

Діти з 6 до 12 років при проживанні з двома дорослим в номері – 1680 грн.

Діти до 5 років при проживанні з двома дорослим в номері – 1250 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі;
 • Проживання в готелі “Reikartz» Почаїв”;
 • Харчування 1 сніданку;
 • Екскурсія в Свято-Успенську Почаївську Лавру;
 • Екскурсія по Збаразькому та Дубенському замку;
 • Екскурсія по Віщневецкому палацу;
 • Оглядова екскурсія по м Кременець;
 • Страховка, послуги супроводжуючого.

До вартості туру НЕ включено:

 • Вхідні квитки в музеї та замки.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур