Перейти до вмісту

По стопах поета …. Канів + Золота підкова Черкащини. NEW !!

Маршрут туру: Київ - Морінци - Будіще - Шевченкове - Черкаси - Мошни - Кан - Київ.
5.00 / 5
2 дні (1 ніч)

Ррегулярний тур присвячений великому поетові – Тарасу Григоровичу Шевченку.

Всі экскурсії в вартості тура!!!!

Ррегулярний тур присвячений великому поетові – Тарасу Григоровичу Шевченку.

Всі экскурсії в вартості тура!!!!

Програма туру
 • 1 День. Субота

  Виїзд з Києва до Канева о 7:00 від м Теремки.

  Багато легенд ходять про гору Тотоха. Її називають енергетичним центром і порівнюють з Тибетом і Байкалом. Пуп Землі, рука Бога, відкритий канал. На цій горі стоїть камінь з викарбуваними знаками вогню MR, три витоптаних кола, що створюють трикутник. Кажуть, енергія Тотоха настільки сильна, що на горі можна перебувати не більше півгодини. А місцеві жителі розповідають про згустки енергії в нічному небі і з повною серйозністю вірять в не самотнє існування людства в нашому всесвіті. Моринці (Вхідний квиток – 15 грн.) – місце, де пройшло дитинство українського генія Тараса Шевченка, цікаві не тільки шанувальникам його поетичного таланту і українським патріотам, які бажають доторкнутися до коріння, а й усім, хто шукає споконвічний національний колорит. Моринці – перше з трьох Шевченкових сіл у нас на маршруті, оскільки саме тут, в дідовій хатині під стріхою, народився майбутній поет.

  По дорозі зупинка в Будище.

  В с. Будище (Вхідний квиток – 15 грн.) Шевченко служив козачком у пана Енгельгардта. Ці місця оголошені Національним заповідником «Батьківщина Тараса Шевченка». Хата його батьків, де народився Тарас, і багатовікові дуби, де він ховав перші свої малюнки. Збереглася річна садиба Енгельгардта. Всі ці образи рідних місць Шевченко, відомі нам з книг, оживуть перед очима туристів.

  Шевченкове – Вас очікує відновлений будинок батьків Шевченко і той самий «садок вишневий коло хати» де Тарас жив дитиною. Єдина збережена з тих часів оригінальна споруда – хата дяка, який вчив хлопчика грамоті. Обов’язково відвідайте літературно-меморіальний музей, де можна побачити дивовижний портрет Шевченка, вишитий гладдю.

  Прибуття в Черкаси. Оглядова екскурсія по Черкасам.

  Місто, яке радо розмістило в своїх стінах різні релігії і світогляду. Будівлі різних століть і стилів. Людей з усіх куточків України.

  Ми побуваємо в «маленькому Тибеті» і відвідаємо буддистський храм “Білий Лотос”. Нас чекає легенда про древній камень Будди і історія цього унікального места.

  Гільдія поетів увічнена в пам’ятних знаках міста, а ще: «Пагорб Слави», «Батьківщина Мати» пам’ятник водопровідникові, Проня Прокопівна, гіперболоїдна вежа, храми, церкви, собори і звичайно ж Тарас Григорович Шевченко … і все це в кольорі численних парків і скверів.

  Заселення в готель. Вечеря (самостійно). Ночівля.

 • 2 День. Неділя

  Сніданок. Виселення з готелю. По дорозі заїзд в Мошни (Вхідний квиток – 15 грн.).

  У автентичній хаті середини XIX століття, де колись зупинявся Шевчеко, був відкритий унікальний музей. Його унікальність не тільки в експонатах, які були зібрані жителями селища, а й в особливій аурі і енергетиці місця. Буквально за два місяці львівські реставратори відновили цю хату, а також стайні, колодязя і двір. Вас чекає знайомство з ще однією крупицею історії, яка допоможе побачити картину епохи великої людини. Що ще може нам розповісти це місце …. А доповнить розповідь “англійський парк”, архітектура Торрічеллі, палац Воронцова, який свого часу був відомий унікальною бібліотекою і колекцією картин. А також маловідоме творіння архітектора Городецького – цікава дерев’яна будівля лікарні. І музей, і палац і будинок є частиною однієї історіі. Як книга про «час», де кілька глав присвячено великому Кобзарю.

  Прибуття до Канєва. Оглядова екскурсія.

  Невеличке містечко, яке зберігає пам’ять про «душу» і «слово» нації. Про велич пам’яті .. Про Тараса Григоровича Шевченка. Розкинуті на «кручах величного Дніпра», оперезаний зеленню і цвітінням, він приймає в свої обійми і дарує якесь незрозуміле почуття. А на вершині всієї цієї пишноти стоїть Шевченко і пильно спостерігає за всім тим що відбувається.

  Запрошуємо піднятися на Чернечу гору і доторкнутися до місця вічного заспокоєння. А на Тарасовій горі Вас чекає музей і світлиця і все це в супроводі чудових краєвидів. Обід (самостійно).

  Дорога додому. Прибуття до Києва орієнтовно о 22:00.

Ціна туру

Вартість тура – 1300 грн. з люд. за тур

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі по програмі туру;
 • Проживання в готелі 3 * одну ніч;
 • Харчування сніданок;
 • Оглядова екскурсія по Каневу;
 • Оглядова екскурсія в Мошнах з відвідуванням музею Шевченка;
 • Оглядова екскурсія по Черкасам;
 • Оглядова екскурсія по м. Тотоха;
 • Екскурсійна програма по Золотій підкові Черкащини;
 • Страховка;
 • Послуги супроводжуючого.

До вартості туру НЕ включено:

 • Доп харчування;
 • Вхідні квитки;
 • Особисті витрати.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур