Перейти до вмісту

Природні чудеса України. Травневі свята.

Маршрут туру: Київ - Львів - Тустань - Мохнате - Синевир - Пилипець - Берегово - Косино - Свірж - Львів - Київ

Природні чудеса України. Травневі свята 2021.

Экскурсійнно – оздоровчий тур

Дата туру: з 30.04.2021 по 04.05.2021 

В програмі туру:

 • Національний  природний парк «Синевир», озеро Синевир;
 • Найкрасивіший водоспад України – Шипіт;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Музей-бункер «Лінія Арпада»;
 • Український Будапешт – Берегово, термальні басейни в Берегово;
 • Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу Косино;
 • Дегустація закарпатських вин;
 • Пам’ятник природи та археології наскальне місто – фортеця Тустань;
 • Свірзький замок;
 • Неповторний Львів!

Природні чудеса України. Травневі свята 2021.

Экскурсійнно – оздоровчий тур

Дата туру: з 30.04.2021 по 04.05.2021 

В програмі туру:

 • Національний  природний парк «Синевир», озеро Синевир;
 • Найкрасивіший водоспад України – Шипіт;
 • Центр реабілітації бурих ведмедів;
 • Музей-бункер «Лінія Арпада»;
 • Український Будапешт – Берегово, термальні басейни в Берегово;
 • Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу Косино;
 • Дегустація закарпатських вин;
 • Пам’ятник природи та археології наскальне місто – фортеця Тустань;
 • Свірзький замок;
 • Неповторний Львів!
Програма туру
 • 1 День. 30.04.2021 П`ЯТНИЦЯ

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

  23:30 збір групи в м. Київ, м. Житомирська, біля автосалону Інфініті. (Подивитись місце збору групи >>>).

  Виїзд комфортабельним автобусом до м. Львів.

  01:30 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал.

  04:00  посадка туристів в м. Рівне (готель «Айвенго»).

  07:00 посадка туристів у м.Львів на залізничному вокзалі (привокзальна площа).

  Точний час і місце приєднання до групи слід уточнювати у керівника групи в день виїзду.

  Для туристів, що виїжджають потягом:

  Виїзд із Києва або з Вашого міста до залізничної станції Львів (прохання квитки на потяг обирати із прибуттям у Львів до 07:00).

 • 2 День. 01.05.2021 СУБОТА

  Орієнтовно 10:30-11:00 прибуття в с.Урич Львівської області.

  Сніданок самостійно.

  Відвідування наскального міста-фортеці Тустань – пам’ятки природи та археології національного значення. (Вхідний квиток 65 грн дорослий, 35 грн діти).

  Тустань – унікальна пам’ятка ІХ-ХІІІ століття, зразок архітектури домонгольського періоду, який не має аналогів в Європі! Це місце дозволить Вам поринути в історію і культуру українського Середньовіччя. Скелі, що самотньо підносяться вгору поблизу села Урич, зберігають сліди стародавнього дерев’яного міста фортеці – видовбані пази і вруби (всього близько 4000), штучні печери, залишки кладки кам’яних стін, цистерни для зберігання води. Сьогодні скелі Тустані – це однойменний історико-культурний заповідник і одна з найпопулярніших стародавніх фортець України.

  Переїзд і поселення в готель. Вільний час.

  Для бажаючих – екскурсія по музею-бункеру «Лінія Арпада» (дорослі – 100 грн, діти до 12 років – 50 грн з вхідним квитком).

  Запрошуємо Вас відвідати військово-історичний комплекс «Бункер Лінії Арпада» – військовий об’єкт Угорської Королівської Армії (MagyarHonvedseg) часів Другої світової війни.

  Наші гори, Карпати, ховають багато таємниць. Одна з них – таємничі підземелля бункера Лінії Арпада у Верхній Грабовниці – найпопулярнішого серед об’єктів військового туризму на Закарпатті. Це підземний військовий бункер, в якому були розташовані склади, госпіталь, казарми, контрольні виходи, вентиляційні шахти. Масштаби і якість виконаних робіт в ньому вражають, а ось точне призначення самого об’єкта залишається загадкою. Світло на цей унікальний комплекс могли б пролити секретні документи, які, можливо, дотепер зберігаються в московських чи будапештських архівах під грифом «Цілком таємно».

  Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

 • 3 День. 02.05.2021 НЕДІЛЯ

  Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Природні чудеса України» (дорослі – 380 грн, діти до 12 років – 250 грн. з екскурсоводом та вхідними квитками).

  Приїзд в мальовниче селище Пилипець, екскурсія до водоспаду Шипіт – одного з найкрасивіших водоспадів України, що спадає численними мальовничими каскадами з  висоти 14 м. Для бажаючих є можливість купатися під водоспадом. Відвідування алеї древніх буків.

  Виїзд до озера Синевир. По дорозі – зупинка біля мінеральних джерел в с. Келечин.

  Пішохідна екскурсія по Національному природному парку «Синевир» з відвідуванням одного з семи чудес Україниозера Синевир (висота озера 989 ​​м над рівнем моря, глибина 8-20 м).

  Озеро Синевир ще називають «морським оком» і «перлиною Карпат». Дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво-блакитна гладь води в зеленій гущавині лісів з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стовбури завтовшки в декілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Повітря тут неймовірно свіже, наповнене хвойним ароматом, тому дихається вільно і легко. До речі, це озеро утворилося ще в післяльодовиковий період і є найбільшим в Карпатах.

  Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно).

  Виїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. У Закарпатській області відкрили центр для ведмедів, де відбувається реабілітація тварин, які постраждали від стихійних лих та жорсткого поводження людей. Тепер вони відновлюють своє здоров’я в Карпатах, де їм забезпечений оптимальний догляд і турбота, і ведмедики завжди раді гостям.

  Повернення в готель. Вільний час

 • 4 День. 03.05.2021 ПОНЕДЕЛЬНИК

  Сніданок. 

  Виїзд на оздоровчо-екскурсійну програму “Термальні води Закарпаття”. 

  Оглядова екскурсія по м. Берегово, що розкинулося на берегах невеликої ріки Верке, біля підніжжя гір, засаджених виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Відвідування музею Берегівщини (вхідний квиток – 20 грн дорослий, 10 грн – діти). Роботу над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, зараз їх більше двох тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них – пам’ятники Шандору Петефі, Лайошу Кошуті, Габору Бетлену і Дюли Ійєшу, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва.

  Вільний час в місті. Обід в місцевих кафе (самостійно).

  Бажаючим пропонується 2 варіанти відпочинку в термальних басейнах НА ВИБІР:

  Варіант 1: Відвідування відкритого термального басейну оздоровчого комплексу «Жайворонок”– це одне з улюблених місць відвідування для туристів будь-якого віку, що поєднує в собі не тільки фізичну користь, але й естетичне задоволення. Басейни оформлені в стилі римських лазень із штучними водоспадами, сауною, джакузі, соляною кімнатою і фінської лазнею. 

  Традиція лікування термальними водами виникла в Австрії. Саме за часів Австро – Угорської імперії в місті Берегсас з’явилися басейни, наповнені цілющою водою. Термальні джерела здатні лікувати більше 80 видів захворювань, серед них – серцево-судинні, захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і нервової системи. Лікування термальними водами показано людям після травм кісток і м’язів різного ступеня тяжкості. Також в процесі купання відкриваються пори шкіри, сприяючи її глибинному очищенню, а також стимулюється процес регенерації шкірних покривів, загоєння ран, що допомагає при багатьох дерматологічних захворюваннях, підвищується загальний імунітет та стійкість до інфекційних захворювань.

  Вхідний квиток в комплекс сплачується додатково (за 2 години відвідування –  210 грн дорослі,  діти від 120 см – 110 грн).

  Варіант 2. Виїзд на термальні басейни оздоровчо-рекреаційного комплексу “Косино”. На території комплексу діють 5 басейнів. Великий термальний басейн частково заходить в, так званий, «Королівський зал», де можна відпочити і перейти в чайну кімнату, душову, роздягальню, масажний кабінет або магазин комплексу. Температура в басейнах +41°C. Четвертий басейн з «Аква-баром», його температура +25°C, наповнений прісною водою. Басейн з музичним супроводом виконаний в мексиканському стилі.

  Також Вам пропонується відвідати “Королівський банний комплекс”, який складається з 7 унікальних саун, аналогів яким немає в Україні. Кожна з них має свої виключні цілющі властивості для оздоровлення тих чи інших органів та систем. Традиції парних відрізняються не тільки географією походження, але і фізикою процесу “паріння”. Крім того, за кожним видом закріпилися величезна кількість традицій і правил, легенд і рецептів, націлених на одне: принести тілу оздоровлення, а душі – заспокоєння.

  Вхідний квиток в комплекс оплачується додатково (за 3 години перебування: дорослі – 450 грн, діти зростом до 150 см – безкоштовно).

  Виїзд на дегустацію закарпатських вин (факультативно, 150 грн). У вас буде виняткова можливість навчитися як правильно вибрати та тримати бокал з вином, засвоїти особливості декантації вина та подачі його на стіл, нюанси поєднання різних сортів винограду та вина в купажах і технології «кюве», а головне – відчути справжній смак домашнього закарпатського вина.

  Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

 • 5 День. 04.05.2021 ВІВТОРОК

  Сніданок. Звільнення номерів.

  09.00 Виїзд в с. Свірж, Львівської області. Відвідування романтичного замку на Львівщині.

  Свірзький замок підноситься на мальовничій горі Белза, оточений казковою природою. З одного боку палацу розкинулось природнє озеро, а з іншого – зелений парк, затишний і гармонійний. Тут можна із задоволенням прогулятися, насолоджуючись навколишньою природньою та архітектурною красою.

  Свірзький замок був побудований в 1482 році, тоді ще поселення мало статус міста. Багато хто пам’ятає Свірзький замок з кадрів знаменитого фільму “Три мушкетери” – саме там проводилися зйомки цього фільму.

  Виїзд до Львова.

  Пішохідна екскурсія «Вуличками стародавнього Львова». Маршрут включає архітектурні пам’ятки Львова, внесені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите всі найкрасивіші місця і найвідоміші пам’ятки Львова.

  Вільний час у Львові.

  Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанів міста:

  «Криївка» – найвідоміший ресторан Львова та всієї України зі стилем інтер’єру часів ОУН – УПА.

  «Мазох – cafe» – скандальне кафе для любителів пікантних відчуттів. Ви потрапите в світ шкіряних батогів, кайданів, наручників і ланцюгів, що втілив у собі фантазії «отця мазохізму» – письменника Леопольда фон Захер Мазоха.

  «Гасова Лямпа» – музей – ресторація, де їжу і напої подають в пробірках, а атмосфера наповнена цікавими історіями про нафтову лихоманку в Галичині і винаходом першої в світі гасової лампи.

  «Шоколадниця» – тут Ви зможете наситити себе антиоксидантами та підвищити рівень серотоніну в мозку. Супер гарячий шоколад!

   

  Для туристів, які подорожують потягом: виїзд зі Львова до Києва чи Ваше місто (Прохання залізничні квитки обирати з відправленням після 19:00).

  Для туристів, які подорожують автобусом: о 18:00 – виїзд до Києва (Рівне, Житомир). Приїзд до Києва пізно ввечері, після 24:00.

Ціна туру

Проживання в готелі «Панська Ровінь» 

Вартість туру за 1 людину в грн (автобус із Києва):

Номер Стандарт: 3750 грн

Діти від 3 до 12 років із двома дорослими в номері: 3250 грн.


Вартість туру за 1 людину в грн (потяг):

Номер Стандарт  — 3350 грн. 

Діти від 3 до 12 років із двома дорослими в номері: 2950 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми туру;
 • Проживання в готелі – 3 ночі;
 • 3 сніданки;
 • Трансфер і екскурсія по місту – фортеці Тустань;
 • Трансфер по програмі «Термальні води Закарпаття»;
 • Екскурсія по м. Берегово;
 • Екскурсія по м. Львів;
 • Медична страховка;
 • Послуги супроводжуючого групи.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Для тих, хто подорожує потягом – залізничні квитки.
Природніе чудеса Украиїни на травневі свята, Тур в Косино на травневі свята, Тури на Синевир і Шипот майские тури, Тур в Тустань на травневі свята, тур з купанням в термальних басейнах.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Менеджери туру
Close

Забронювати тур