Перейти до вмісту

Різдво в Берегово + Будапешт!

Маршрут туру: Київ - Житомир - Львів - Берегово - Будапешт - Мукачево - Чинадієво - Львів - Київ

Екскурсійно – оздоровчий тур в Закарпатті + Угорщина!

Дата виїзду: з 03.01.2020 по 08.01.2020

Тривалість туру: 6 днів, 5 ночей, 4 активних дня

В програмі туру:

 • Берегово – закарпатська столиця вина;
 • Термальні басейни: Жайворонок і Косино;
 • Столиця Підкарпатської Русі – Мукачево;
 • Замки Закарпаття: замок Лаборця Х – XVI ст., Замок «Паланок», замок Сент- Міклош;
 • Дивовижний і неповторний місто Львів, різдвяний ярмарок.
 • Різдвяна Свята Вечеря в Закарпатських традиціях
 • Ексклюзив: Поїздка в Будапешт – столицю Угорщини

Екскурсійно – оздоровчий тур в Закарпатті + Угорщина!

Дата виїзду: з 03.01.2020 по 08.01.2020

Тривалість туру: 6 днів, 5 ночей, 4 активних дня

В програмі туру:

 • Берегово – закарпатська столиця вина;
 • Термальні басейни: Жайворонок і Косино;
 • Столиця Підкарпатської Русі – Мукачево;
 • Замки Закарпаття: замок Лаборця Х – XVI ст., Замок «Паланок», замок Сент- Міклош;
 • Дивовижний і неповторний місто Львів, різдвяний ярмарок.
 • Різдвяна Свята Вечеря в Закарпатських традиціях
 • Ексклюзив: Поїздка в Будапешт – столицю Угорщини
Програма туру
 • 1 День. 03.01.2020

  19:30 Збір групи в Києві, від м. Житомирської і виїзд автобусом в м.Берегово, Закарпатської обл.

  О 21:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

  У Львові, приблизно в 02: 00-03:00 зупинка і посадка туристів у Львові (місце збору: Стрийська окружна дорога, с. Солонка, заправка «ОККО»).

 • 2 День. 04.01.2020

  Приїзд в Берегово

  Сніданок (факультативно)

  Оглядова екскурсія по м. Берегово, який розкинувся на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Відвідування музею Берегівщини. (Вхідний квиток 20 грн – дорослі, 10 грн – діти).

  Робота над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, зараз їх – більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

  Вільний час в місті. Обід в місцевих кафе (самостійно)

  Відвідування відкритого термального басейну на вибір:

  – Оздоровчий комплекс «Жайворонок» (вхідний квиток 200 грн / 2 години – дорослі, 100 грн / 2 години – діти ростом від 120см) – це одне з улюблених місць відвідування для туристів будь-якого віку, що поєднує в собі не тільки фізичну користь, але і естетичне задоволення. Басейни тут оформлені в стилі римських лазень з штучними водоспадами, а також сауною, джакузі, соляною кімнатою і фінської лазнею.

  – Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино». Вхідний квиток в комплекс оплачується додатково (вхідний квиток: 450 грн / 3 години – дорослі, діти ростом до 150 см – безкоштовно)

  На території комплексу діють 5 басейнів. Великий термальний басейн частково заходить в «Королівський зал», де можна відпочити і перейти в чайну кімнату, душову, роздягальню, масажний кабінет або магазин комплексу. Температура в басейнах +41 ° C. Четвертий басейн з «Аква-баром», його температура +25 C, наповнений прісною водою. Басейн з музичним супроводом виконаний в мексиканському стилі.

  Також Вам пропонується відвідати Королівський банний комплекс, який складається з 7 унікальних саун, аналогів яким немає в Україні. Кожна з них має свої виключні властивості, які занурять своїх відвідувачів в неперевершений світ оздоровлення. Традиції парних відрізняються не тільки географією походження, але і фізикою процесу «ширяння». Крім того, за кожним видом закріпилися величезна кількість традицій і правил, легенд і рецептів, націлених на одне: принести тілу оздоровлення, а душі – заспокоєння.

  Традиція лікування термальними водами виникла в Австрії. Термальні джерела здатні лікувати більше 80 видів захворювань: серед них серцево-судинні, захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і нервової системи. Лікування термальними водами показано людям після травм кісток і м’язів різного ступеня тяжкості. Також в процесі купання відкриваються пори шкіри, стимулюється процес регенерації шкірних покривів, сприяє загоєнню ран і допомагає при багатьох дерматологічних захворюваннях, підвищується опірність інфекційним захворюванням, загальний імунітет організму.

  Розміщення в готелі «LARK».

  Виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 140 грн.)

  Вас чекає виноробня в самому винному регіоні Закарпаття – Берегово. Вино тут зберігається в підвалах на глибині 7-8 метрів, які були вирубані зі скельної породи туф більше 400 років тому. Бочки в яких витримується вино зроблені з дуба. Площа виноградників з яких виготовляється вино – близько 4 га. Вам будуть запропоновані близько 15 вин (сухі, підлозі солодкі).

  Повернення в готель. Відпочинок.

 • 3 День. 05.01.2020

  Сніданок.

  ЕКСКЛЮЗИВ! Бажаючим пропонується факультативна екскурсійна програма: Будапешт – столиця Угорщини на березі Дунаю. Вечірній Будапешт (вартість 60 євро / людини)

  Будапешт входить в сотню найкрасивіших міст планети і є частиною культурної спадщини ЮНЕСКО.

  Площа Героїв – одна з головних площ Будапешта. У центрі площі височіє колона Архангела Гавриїла. За переказами він прийшов уві сні до першого королю Угорщини Іштвану І Святому і закликав звернути народ країни в християнство. Біля підніжжя колони – потужні вершники. Це князі семи угорських племен на чолі з вождем – князем Арпадом, засновником великої династії Арпада. Саме вони привели угорців з Уралу через Карпати до Дунаю і отримали тут Батьківщину.

  Проспект Андраші – справжнє вишукана прикраса Будапешта. Це одна з найкрасивіших і престижних вулиць міста. Проспект довжина 2,5 км був побудований в 1885 р .. Архітектром Міклошем Іблем.

  Базиліка святого Іштвана, головний католицький собор Будапешта. Найгарніший храм, усередині якого зберігаються мощі шанованого в народі короля Іштвана. Дзвін базиліки є найбільшим в країні, а сама будівля – найвищим в місті. Під куполом є оглядовий майданчик з прекрасним панорамним видом на столицю. Рибацький бастіон. Візитна картка міста, спорудження, з якого на початку січня відкривається чудовий вид на Пешт.

  Будайська фортеця, на території якої знаходиться чудова церква святого Матяша з унікальною черепичним кладкою, а також одна з найкрасивіших в Європі чумний стовп.

  Угорський парламент – найбільш відвідувана пам’ятка Будапешта. Зовні він вражає не тільки масштабністю, але й архітектурним стилем. Це найдовше будівлю у всій Угорщині! І одна з найбільших урядових резиденцій у всій Європі! Огляд купалень Сечені, які навіть на карті Будапешта виглядають переконливо, оскільки займають майже таку ж площу, як Будайська фортеця. Будівля комплексу побудовано у вигляді замкнутої галереї, в приміщеннях якої розташовуються невеликі купальні, а у внутрішньому дворі – великі басейни. Ланцюговий міст Сечені став першим підвісним мостом через річку Дунай в Будапешті. Є символом угорської столиці, так як з’єднує два міста, Буду і Пешт, що злилися воєдино в 1872 році.

  Палац Вайдахуняд. Це не одна будівля, а цілий музейний комплекс під відкритим небом. Тут зібрано зменшені копії найкрасивіших замків Угорщини різних часів і стилів: романський, готика, бароко, ренесанс.

  У Вас буде можливість покататися на кораблику по Дунаю (факультативно 15 євро)

  Пізніше повернення в готель з купою вражень і фотографій

  Для тих хто не бере участь в факультативної екскурсії в Будапешт пропонується самостійне відвідування термальних басейнів і прогулянок по місту.

   

 • 4 День. 06.01.2020

  Сніданок. Можливість відвідати термальний басейн.

  Бажаючим пропонується факультативна екскурсійна програма «Мукачево – діамант в короні Закарпаття + Замки». (Факультативно з вхідними квитками і гідом 200 грн. дорослі, 100 грн. діти до 12 років).

  Переїзд в м Мукачево Закарпатської області. Мукачево – заснований на перетині різних торгових шляхів, культур, віросповідань. За всю історію існування місто Мукачево був у складі 7 держав. Наближаючись до міста з будь-якого боку Ваш погляд спрямується на величне середньовічне споруда Мукачівський замок «Паланок», який входить до п’ятірки кращих замків цього типу, що збереглися в Європі. Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть, розташований на горі вулканічного походження 68-метрової висоти. Загальна площа замку 14 тис. Кв. метрів і складається він з трьох частин – Верхнього, Середнього і Нижнього замків. Найстаріший – Верхній замок (XIV-XVI ст.) – знаходиться на вершині гори; Середній (XVII ст.) – на терасі, на 6 метрів нижче і Нижній замок (XVII ст.) – ще на 10 метрів нижче.

  Далі Вас очікує пішохідна екскурсія по Мукачево Ви побачите: Будинок Ракоці «Білий Дім», двоповерховий палац в барочно-ренесансному стилі був резиденцією трансільванських князів роду Ракоці та австрійських графів Шенборнів; Ратушу з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час; друкарню Грінштейна; Кафедральний костел Св. Мартіна – католицький костел на честь покровителя міста Св. Мартіна побудований в 1904 р на місці старого готичного храму; Російський драматичний театр – перлину старій частині Мукачево; Площа Миру – головну міську площу, невелику, тиху і затишну. Особливу романтику навіває поєднання красивих, ніби казкових будівель із старовинною бруківкою …

  Обід (самостійно) і вільний час в Мукачево.

  Переїзд в с. Чинадієво. Вас чекає екскурсія в Замку «Сент-Міклош» – замку Любові, який побудував барон Перені на рубежі XIV-XV століть. У 1682 році тут народилася найбільша любов свого часу, яка змінила долю не тільки двох люблячих сердець, а й долю всього народу. Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, які відбувалися в стінах замку.

  Замок «Сент-Міклош» – найромантичніший замок середньовіччя. Є в Чинадієвському замку щось чарівне. Як справжня середньовічна фортеця «Сент-Міклош» зберігає свої таємниці: під час екскурсії Ви побачите кілька подвійних стін, що утворюють таємні проходи.

  Повернення в готель

  Різдвяна Свята Вечеря в Закарпатських традиціях

 • 5 День. 07.01.2020

  Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд до Львова.

  Для бажаючих, оглядова екскурсія Пішохідна екскурсія: «Різдвяні вулички стародавнього Львова».

  Львів – неофіційна, але беззаперечна столиця Галичини і всієї Західної України. Це один з найцікавіших міст України. За своєю красою він може конкурувати з будь-якою європейською столицею. Тут панує особлива атмосфера середньовічного міста. Вузенькі, викладені бруківкою вулиці, величні католицькі храми, що збереглися до сьогодні в своєму первозданному вигляді, свідчать про велич і могутність Львова. Напевно, і всього життя не вистачить, щоб обійти все місто і пізнати всі його таємниці. Вуличками Львова можна прогулюватися цілими днями, щоразу відкриваючи щось нове.

  Маршрут оглядової екскурсії по Львову проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах Львова, усі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури будуть побачені Вами.

  Вільний час у Львові.

  Вас не залишить без вражень вечірня прогулянка по місту, але повірте, що навіть львів’яни під час кожної прогулянки знаходять в місті щось нове – воістину львівський дворик або вулицю. Вдихнути колорит мало кому відомої боку старого міста знайшовши, приховані доріжки до дверей «Криївки», «Гасової лямпи», «Під синьою пляшкою», «Антикризова кнайпа», Мазох-кафе. Тут не тільки обігріють, нагодують народними стравами, але й подарують не забуваються враження.

  О 22:30 виїзд до Києва.

 • 6 День. 08.01.2020

  Приїзд до Києва приблизно о 06:00 – 08:00 ранку.

Ціна туру

Вартість туру за 1 чол. в грн .:

Готель «LARK»:

Стандарт двомісний / тримісний: 3450 грн.

Стандарт покращений: двомісний / тримісний: 3600 грн.

Діти від 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2880 грн.

Різдвяна «Свята Вечеря» (ОПЛАТА ОБОВ’ЯЗКОВА, при бронюванні туру) – 450 грн. дорослі.

 

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Берегово – Львів – Київ;
 • Проживання в готелі 3 *;
 • Харчування 3 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м Берегово;
 • Оглядова екскурсія по м Львів;
 • Страхування;
 • послуги супроводжуючого.

До вартості туру НЕ включено:

 • Різдвяна Свята Вечеря 450 грн. (Оплата обов’язкова)
 • Факультативні екскурсії;
 • Дегустація вин;
 • Вхід в термальний басейн;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Факультативна екскурсія в Будапешт (можлива тільки при наявності закордонного паспорта. Туристам мають біометричний паспорт – віза не потрібна. Для тих, у кого паспорт старого зразка – необхідно мати шенгенвізу. При виїзді з дитиною – необхідно мати дозвіл від другого з батьків)
Різдво 2020 на Берегово, Берегово тури, Різдво 2020 на Закарпатті, Купання в термальному басейні, дегустація закарпатських вин, замок Сент-Міклош в Чинадієво, Мукачево, замок «Паланок», тур в Ужгородський замок, замок Тамплієрів, екскурсія по Львову на Різдво 2020 ...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур