Перейти до вмісту

«Святині України: Почаїв та Зарваниця» на День Незалежності України!

Маршрут туру: Киев / Ваш город - Житомир - Ровно – Онишковцы - Почаев - Збараж – Зарваница - Вишневец - Дубно - Луцк - Ровно - Житомир - Киев / Ваш город
5.00 / 5

Збараж + Львів + Вишнівець!


Виїзд: з 24.08.17 по 27.08.17;

У програмі туру:

 • Духовні святині України: Почаївська Лавра, Зарваниця;
 • Джерело Св.Анни;
 • Неповторний Львів;
 • Дубенський замок, замок Любарта, Збаразький замок;
 • Вишнівець – Палац Вишневецьких;
 • Луцьк – одне з найдавніших міст України.

Без нічних переїздів !!

Збараж + Львів + Вишнівець!


Виїзд: з 24.08.17 по 27.08.17;

У програмі туру:

 • Духовні святині України: Почаївська Лавра, Зарваниця;
 • Джерело Св.Анни;
 • Неповторний Львів;
 • Дубенський замок, замок Любарта, Збаразький замок;
 • Вишнівець – Палац Вишневецьких;
 • Луцьк – одне з найдавніших міст України.

Без нічних переїздів !!

Програма туру
 • 1 День. 24.08.2017

  6:20 збір групи і виїзд з м Київ, м Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд автобусом в м. Почаїв.

  8:20 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка “БРСМ”)

  У Рівному, приблизно о 11:20, зупинка і посадка туристів в Рівному (місце збору: окружна дорога, зупинка «Хутір»).

  Прибуття в с. Онишківці. Огляд культової споруди Джерело Св. Анни: один із центрів паломництва православних віруючих. Згідно старовинним переказам, у XVII ст. на цьому місці було явище ікони Св. Праведної Анни, а з землі забило незамерзаюче джерело, яке вважається цілющим. Над джерелом зведена каплиця Св. Анни. Температура води в джерелі протягом року становить 4 градуси. Бажають зцілитися від хвороб занурюються в воду у відкритому басейні. Огляд чудотворної ікони Святої Анни, церкви, побудованої на воді.

  Прибуття в Почаїв. Поселення в готель “Reikartz” Почаїв, який розташований поруч з центральним входом в головну православну святиню Західної України – Свято-Успенську Почаївську Лавру.

  Вільний час, відпочинок. Обід самостійно.

  Екскурсія в Свято-Успенську Почаївську Лавру – одну з найбільш значних святинь православного світу. Огляд Успенського та Троїцького соборів, печерної церкви, літнього храму, каплиці на честь 2000-річчя Різдва Христового, дзвіниці, святих мощей Іова Почаївського, його келії, стопи пресвятої Богородиці, Святих воріт і інших святинь.

  Вільний час на території Святині.

  Повернення в готель. Вільний час і відпочинок. Можливість самостійно відвідати Свято-Успенську Почаївську Лавру.

 • 2 День. 25.08.2017

  Можливість відвідати ранню службу в Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

  Сніданок. Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Вишнівець + Збараж + Зарваниця» (Дорослі 200 грн., Діти до 12 років 120 грн. З вхідними квитками) **.

  Виїзд в Вишнівець. Огляд палацу Вишневецьких.

  Розкішний палац в стилі класицизму з елементами французького ренесансу побудував у Вишнівці останній з роду Вишневецьких, великий польський магнат Михайло Сервацій. Над спорудою працювали українські, польські та французькі архітектори протягом 30 років. Палац заснований на фундаментах середньовічного Вишневецького замку, який неодноразово перебудовувався і розширювався з XVII століття. На першому поверсі розташовувався дзеркальний зал завдовжки 80 м – точна копія дзеркального залу Версаля, парадний хол був прикрашений білою керамічною плиткою з блакитним малюнком. Від палацу до річки спускалися 3 каскаду садів. У 1744 р маєток перейшов до Мнішек, родичам Вишневецьких. Вони перетворили палац Вишневецьких в першокласну магнатську резиденцію в стилі пізнього рококо з прекрасною картинною галереєю. Палац вважався самим розкішним на Волині. Відвідавши Вишнівець в 1848 р Оноре де Бальзак назвав його “малим Версалем”.

  Виїзд в м. Збараж. Екскурсія по Збаразькому замку. Ви побачите: Воскресенську церкву, Преображенську церкву, Бернардинський монастир, Успенську церкву і інше.

  Відвідування «Збаразького замку», побудованого Христофором Збаразьким в 1612 році за проектом італійського архітектора, на місці старовинних оборонних укріплень. На замок багато разів нападали, частково він був зруйнований за часів війни. Реставрація замку ведеться досі. Відвідування виставкових залів замку.

  Переїзд до Зарваниці. Зарваницький духовний центр – одна з найбільших подільських святинь Української греко-католицької церкви (УГКЦ). яка знаходиться в мальовничій долині р. Стрипи, з трьох сторін оточеній лісистими пагорбами. Відвідування Храму Зарваницької Божої Матері, всередині якого на почесному місці розташована чудотворна ікона Божої Матері. Огляд 4-х ярусної дзвіниці, висота якої сягає 75 м .; відкритої каплиці, в центрі якої – стела із зображенням ікони Зарваницької Божої Матері; цілющого джерела.

  Проходження по «Хресної дороги», що символізує муки Ісуса Христа на його шляху на Голгофу.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 3 День. 26.08.2017

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Вуличками стародавнього Львова» (дорослі 180 грн., Діти до 12 років 100 грн.). **

  Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Італійський (Венеціанський) дворик, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, собор Св. Юра, де зберігся найстаріший в Україні дзвін “Староюрський”, театр Опери та Балету та інші цікаві місця.

  Вільний час у Львові.

  Підкріпиться і зігрітися Вам допоможуть в неповторних закладах Львова: «Криївка», «Гасова Лямпа», «Під синьою пляшкою», «Мазох-кафе», «Дім Легенд», «Під золотою розою» … Список оригінальних «кнайп» ​​у Львові з кожним роком збільшується, але якщо Ви не відвідали як мімум одне з цих закладів – Ви не були у Львові …

  Повернення в готель. Вільний час і відпочинок.

 • 4 День. 27.08.2017

  Можливість відвідати ранню службу в Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Виїзд на екскурсійну програму «По стопах Козацької слави + Луцьк».

  Виїзд в м. Дубно. Відвідування Дубенського замку, розташованого на мисі біля річки Іква в районному центрі Дубно Рівненської області. Зараз називається державним історико-культурним заповідником міста Дубно. Огляд дворового комплексу, який складається з трьох архітектурних споруд: Надбрамного корпусу XV ст., Палацу Острозьких XVI ст. і палацу Любомирських XVII ст. Дубенський замок пам’ятає: Іова Почаївського і Мелетія Смотрицького, Івана Мазепу, Пилипа Орлика і Івана Виговського … про нього писав геніальний Микола Гоголь в «Тарасі Бульбі».

  Виїзд в столицю Волині – м. Луцьк. Вільний час в місті.

  Луцьк – одне з найдавніших міст України. Екскурсія по місту, відвідування та знайомство з визначними пам’ятками міста Луцька: Костел Св. Петра і Павла, Єзуїтський колегіум, Кірха, Кафедральний собор Св. Трійці, будинок з химерами, центральний парк, університет, Драматичний театр ім. т. Шевченка, Волинський художній музей. Відвідування Луцького замку ( «Замку Любарта») – символу міста Луцька. Це одне з небагатьох стародавніх споруд готичного стилю, що збереглися в Україні. В середині замку розташовувався кафедральний собор Іоанна Богослова – храм класичного візантійського стилю, стародавня святиня, яка 600 років була духовною столицею східної Волині!

  Вільний час в м. Луцьк.

  Виїзд в м Київ. Прибуття до Києва (Житомир або Ваше місто) пізно ввечері.

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва):

Номер стандарт: 2050 грн.

Номер люкс двокімнатний: 2550 грн.

Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері – 1750 грн.

 

** Пакет екскурсійний NEW !!!:

При замовленні і оплаті 2-х екскурсійних програм «Вишнівець + Збараж + Зарваниця» і «Вуличками стародавнього Львова» до дати виїзду вартість – 330 грн для дорослих і 200 грн для дітей до 12 років з вхідними квитками !!!

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Почаїв – Київ;
 • Проживання в готелі «Reikartz» Почаїв;
 • Харчування 3 сніданки;
 • Екскурсія в Свято-Успенську Почаївську Лавру;
 • Оглядова екскурсія по м Луцьк;
 • Екскурсія по Луцькому замку;
 • Екскурсія по Дубенському замку;
 • Страхування, послуги супроводжуючого.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в музеї та замки;
 • Дубенський замок – 10 грн за дорослого, діти – 6 грн;
 • Замок Любарта – 20 грн за дорослого, діти – 10 грн
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур