Перейти до вмісту

Український Стоунхендж + Луцьк + Острог. День Незалежності!

Маршрут туру: Київ - Житомир - Рівне - Луцьк-Межіріч - Острог - Житомир - Київ

Виїзд: з 22.08.20 по 24.08.20;

У програмі туру:

 • Луцьк і замок Любарта;
 • Бабина Гора в Олевске – місце розкопок стародавнього городища;
 • Український Стоунхендж;
 • Оборонний Троїцький Монастир в Межиріч;
 • Замок князя Острозького в Острозі;
 • Острозька Академія.

Виїзд: з 22.08.20 по 24.08.20;

У програмі туру:

 • Луцьк і замок Любарта;
 • Бабина Гора в Олевске – місце розкопок стародавнього городища;
 • Український Стоунхендж;
 • Оборонний Троїцький Монастир в Межиріч;
 • Замок князя Острозького в Острозі;
 • Острозька Академія.
Програма туру
 • 1 День. 22.08.2020

  6:30 збір групи в Києві біля м Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд комфортабельним автобусом до Рівного.

  О 08:30 зупинка і посадка туристів в м Коростень.

  Перша зупинка нас очікує в м Олевську – один з найстаріших міст Полісся.

  Оглядова екскурсія дозволить Вам побачити стародавнє городище і Миколаївської церкви.

  Храм був побудований в XVI столітті. Товщина його стін вражає масивністю – цілих 1,8 метра. Це й не дивно в ті часи культові споруди часто виконували і роль оборонних споруд. Ще одним відлунням того періоду є вузькі вікна бійниці. Колись ніші між ними займали ікони. На жаль, старовинні образи за радянської влади були вилучені і зберігалися в музеях по всій країні. Церква була відреставрована і про колишню значущості свідчать тільки кам’яні знаки.

  Кам’яне село – одне з маловідомих цікавих місць України. Величезні валуни, розкидані посеред лісу між сосен і дубів, утворюють “вулиці”, на яких є “дома”, “церква” і “школа”. На одному з каменів є три поглиблення, що нагадують відбитки людських ніг – “сліди Бога”. Кажуть, що ступивши в нього босоніж, можна вилікуватися від хвороб. Можна також загадати бажання, яке неодмінно збудеться. Ймовірно, валуни приніс льодовик, після чого вони зазнали вивітрювання. Існує кілька народних легенд про походження “Кам’яного села”. Одна з них оповідає про те, як жадібні жителі лісового поселення відмовили в притулку мандрівникам, за що були покарані – їхні будинки скам’яніли.

  І ось він довгоочікуваний обід. Запрошуємо Вас на пікнік зі стравами зробленими на багатті.

  Вільний час. Можна прогулятися і багато фотографувати.

  Дорога в Рівному.

  Прибуття в готель Айвенго, заселення.

  Для бажаючих сауна, більярд, теніс.

 • 2 День. 23.08.2020

  Сніданок.

  Для бажаючих виїзд по екскурсійній програмі «Перлина Волині – замок Любарта» (Вартість 120 грн з людини дорослі, діти до 12 років – 90 грн).

   

  Луцьк – одне з найдавніших міст України. Екскурсія по місту, відвідування та знайомство з визначними пам’ятками міста Луцька: Костел Св. Петра і Павла, Єзуїтський колегіум, Кірха, Кафедральний собор Св. Трійці, будинок з химерами, центральний парк, університет, Драматичний театр ім. т. Шевченка, Волинський художній музей. Відвідування Луцького замку ( «Замку Любарта») – символу міста Луцька. Це одне з небагатьох стародавніх споруд готичного стилю, що збереглися в Україні. В середині замку розташовувався кафедральний собор Іоанна Богослова – храм класичного візантійського стилю, стародавня святиня, яка 600 років була духовною столицею східної Волині!

  Вільний час в м Луцьк.

  Повернення в готель. Вечеря самостійно.

  Вільний час в готелі.

 • 3 День. 24.08.2020

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Виїзд на екскурсію «Замковий архіпелаг Острозьких»

  Прибуття до Пересопниці.

  Ми починаємо повість цю про найбільшу святиню України – про Пересопницьке Євангеліє. Книга, яка і до цього дня приймає клятву президентів про вірність.

  Написана вона була саме тут, в не великому селищі на мапі могутньої держави. В даний час вона знаходиться в Інституті рукописів Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського НАН Украіни

  Пересопниця 1149 р це була резиденція синів Юрія Долгорукого. Під час монголо-татарської навали місто було повністю знищене, на його місці з’явилося невелике село у володінні князів Чарторийських. У XV ст. згадується монастир Різдва Богородиці, іменувався також Пересопницьким.

  На місці Різдво-Богородичного монастиря встановлено кам’яний хрест і пам’ятний знак. У західній частині городища збереглася дерев’яна Миколаївська церква (XIX ст.). У 2011 р відкрито культурно-археологічний центр, який включає Музей Першокниги та реконструйований фрагмент давньоруського городища “Княжий град”.

  Культурно-археологічний комплекс “Пересопниця” – трирівнева конструктивістська будівля, що нагадує храм. Тут розміщений Музей Першокниги, присвячений історії створення Пересопницького Євангеліє. В експозиції, зокрема, представлена ​​9-кілограмова факсимільну копію Пересопницького Євангелія та макет давньоруського городища.

  Неподалік розташований музейний комплекс під відкритим небом “Княже місто”: реконструкція житлової садиби і фортифікаційної споруди XII-XIII ст., коли Пересопниця була столицею удільного князівства.

  Запрошуємо на обід.

  Село Межиріч розташоване на р. Вілія в 2 км на південний схід від Острога. Засноване в XIV ст. на місці давньоруського городища. Князь Ф. Острозький заклав тут оборонний Троїцький монастир, який після неодноразових перебудов є видатний архітектурний ансамбль, в якому органічно змішалися стилі бароко, ренесансу, готики і давньоруського зодчества. Навколо розташовані фрагменти оборонних валів стародавнього міста, руїни Заславських воріт і велика старовинна піч, у якій, за легендою, грілися охоронці Межиріцького монастиря. Місце просякнуте святинею і стародавня ікона ХVІ ст. «Богоматері» тому підтвердження. Монастир належить УПЦ МП.

  Острог.

  Протягом століть це місто славилося своєю унікальністю. Колиска української національної освіти і науки. Тут зародилася філософія культури, яка і до цього дня дивує обивателя. Саме в Острозі побачила світ «Азбука» і Острозька Біблія – ​​нині головна святиня України, книга, на якій дають присягу президенти нашої країни.

  Розум і духовність, серце і душа, до цього дня рука об руку проносяться легким подихом навколо стін легендарного місця. А перші кроки освіти тісно пов’язані з ім’ям Острозьких. Саме князь Василь-Костянтин з княгинею Гальшкою в 1576 р поклали початок існуванню Острозької академії – першого в Україні і в Східній Європі вищого навчального закладу.

  Серед її випускників – гетьман Петро Сагайдачний, брати Дем’ян та Северин Наливайки, єпископи і просвітителі Мелетій Смотрицький, Іов Борецький, Єлисей Плетінецкій. З 2000 р цей навчальний заклад має статус національного університету. Територія академії обладнана за європейськими зразками, що є законним приводом для гордості її керівництва, студентів та жителів Острога.

  Екскурсія по місту:

  замок князів Острозьких з Богоявленської церквою (XVI ст., 1886-1891 рр.), один з найцікавіших музеїв Волині – музей Острозьких (заснований в 1916 р), Татарська і Луцька (XVI ст.) вежі (в останній – музей історії друкарства),Нова вежа (XV ст.) – єдиний в Україні зразок однобаштового замку, який зберігся до наших днів, Успенський костел (XV ст.) з каплицею ксьондза Коморницкого (1733-1780), оборонна синагога (XVII ст.), Острозька Академія.

  Дорога додому. Прибуття в Київ до 23:00.

Ціна туру

Вартість туру:

Номер стандарт – 1750 грн. з людини за тур

Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 1470 грн.

Номер люкс – 1970 грн. з чол за тур

Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 1690 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі;
 • Проживання в готелі 2 ночі;
 • Харчування 2 сніданки + 1 обід пікнік на природі;
 • Екскурсійна програма по Пересопниці, Межиріч і Острогу в супроводі гіда;
 • Страхування;
 • Послуги супроводжуючого.

До вартості туру НЕ включено:

 • Особисті витрати;
 • Доп. Живлення;
 • Сауна, басейн, більярд, теніс.
 • Вхідні квитки:
 1. Пересопниця – 15 грн.
 2. Музей Острозьких – 15 грн.
 3. Музей книги – 15 грн.
День незалежності тур, автобусний тур по Україні на день Незалежності
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур