Перейти до вмісту

Арбатська стрілка

Арабатська стрілка або Арабатська коса - вузька і довга коса в північно-східній частині Кримського півострова, що складається в основному з ракушнякового матеріалу, що відокремлює затоку Сиваш від Азовського моря. Довжина понад 100 км, ширина від 270 м до 8 км.

Арабатська стрілка або Арабатська коса – вузька і довга коса в північно-східній частині Кримського півострова, що складається в основному з ракушнякового матеріалу, що відокремлює затоку Сиваш від Азовського моря. Довжина понад 100 км, ширина від 270 м до 8 км.

На півночі Арабатська стрілка відділяється вузькою протокою Промоїна від невеликого острова Крячіного, який є продовженням Арабатської стрілки і в свою чергу відділений від материка вузьким Генічеською протокою]. Через Генічеський протоку і протоку Промоїна Сиваш з’єднується з водами Азовського моря. На півдні коса починається на Ак-Монайські перешийку.

Сьогодні Арабатська стрілка є місцем відпочинку. Вода, прогрівається влітку на мілководдях Азовського моря до +29 ° C, і повітря, насичене іонами брому і йоду, роблять косу популярною.

У північній, більш підвищеної і широкої частини Арабатської стрілки, розташовані озера Зябловского і Генічеське. В останньому добувають сіль.

У основі Арабатської стрілки розташовано Арабатську затоку.

Тури до: Арбатська стрілка

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Арбатська стрілка

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Арбатська стрілка

Черговий робот не виявив статті про це місце!