Перейти до вмісту

Бердянськ

Місто-курорт Бердянськ розташований на узбережжі Азовського моря, біля основи Бердянської коси, в 85 км на північний захід від Маріуполя.

Старі назви: Кутур-Огли, Ново-Ногайськ, Берди, Осипенко. Початок його історії поклав морський порт, споруджений в 1825-30 рр. Безліч санаторіїв і пансіонатів розташовані на видатної в морі Бердянській косі. Центральна набережна Бердянська реконструйована, на ній встановлено безліч сучасних пам’ятників і скульптур, в т.ч. гумористичних: Бичкові-годувальнику, Дітям лейтенанта Шмідта, Сантехнікові, Щасливому дитинству та ін. У 2006 р відкрито найбільший в Україні аквапарк “Мис доброї надії”. День міста Бердянська відзначається 17 вересня.

Туристичні об'єкти: Бердянськ
 • Аквапарк Мис Доброї Надії
  розважальний комплекс, 2006 г.
  Close
  Аквапарк Мис Доброї Надії
  розважальний комплекс, 2006 г.

  “Мис Доброї Надії” – один з найбільших в Україні аквапарків. Відкрився в Бердянську в 2006 р Встановлено 28 атракціонів-гірок. “Долина Змій” – це химерне переплетення трьох гірок-змій довжиною від 107 до 133 м. Атракціон “Таємниця Бермуд” – спуск зі швидкістю 10 м / с у вир. Гірка “Драконові Гори” унікальний за розмірами – довжина становить 150 м! Швидкісні гірки “Ніагара” і “Вільне падіння” забезпечують спуск зі швидкістю 12 м / с. Дитяча зона складається з басейну глибиною 40-60 см, дитячого кафе на 100 посадочних місць і старовинної фортеці з трьома атракціонами-гірками висотою до 3 м. Навколо басейну встановлено ще 10 різних дитячих атракціонів. Перекусити можна в кафе або ресторані. Для любителів відокремленого відпочинку – VIP-альтанки в турецькому стилі. Вечорами в аквапарку “Мис Доброї Надії” пропонуються ексклюзивні вечірки за участю ді-джеїв та зірок шоу-бізнесу.

 • Пам'ятник бичку-годувальнику
  пам'ятник / монумент, 2001 г.
  Close
  Пам'ятник бичку-годувальнику
  пам'ятник / монумент, 2001 г.

  Пам’ятник бичку-годувальнику – одна з визначних пам’яток набережній Бердянська. Встановлений у 2001 р монумент присвячений головним видобутку місцевих рибальських промислів – азовському бичку, який врятував місто від голоду в роки Другої світової війни і важких повоєнних років.

 • Бердянський маяк
  пам'ятник архітектури, 1838 г.
  Close
  Бердянський маяк
  пам'ятник архітектури, 1838 г.

  Бердянський маяк на дальній косі почав працювати в 1838 р Одне з найстаріших споруд Бердянська за півтора століття зовні практично не змінилося. Зміни торкнулися лише навігаційних приладів. В даний час на висоті 70 м встановлено радіомаяк, який включають в разі потреби. А в повсякденному житті працює установка з електромаячной обертається апаратурою. Маяк розташований на краю Бердянської коси.

Тури до: Бердянськ

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Бердянськ

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Бердянськ

Черговий робот не виявив статті про це місце!