Перейти до вмісту

Джублик

Джублик - урочище біля села Нижнє Болотне в Іршавському районі Закарпатської області, греко-католицьке місце пілігрімки і паломництва, де відбулося явлення Божої Матері маленьким дівчаткам Оленці та Марьянці.

Урочище Джублик

На сьогоднішній день в урочищі Джублик побудований будинок, який пристосований для чоловічого монастиря “Появи Пресвятої Родини”, будується також жіночий монастир. Раз на рік, перед річницею Появи, в урочищі Джублик проводиться з’їзд християнської молоді. У чоловічому монастирі, в каплиці Іоанна Хрестителя, зберігається копія чудотворної ікони Матері Божої Єрусалимської.

Історія подій в Джублик

  • 27 серпня 2002 у Україні біля джерела під Джублик об’явилася Богородиця двом дівчаткам Оленці та Марьянці, які бачать Її щодня і спілкуються з Нею. Дівчата стверджують, що на Богослужіння часто приходить вся Пресвята Родина – Ісус, Марія, Йосиф.
  • “Я прийшла, щоб допомогти”, – говорить Богородиця через дівчаток. “Я хочу допомогти відновити авторитет священиків у народі, об’єднати цей поділений народ і об’єднати Церкву”.
  • Пресвята Діва просить на місці Її появи молитися на вервиці і побудувати каплицю, щоб люди приходили сюди на прощу. Також Пречиста Діва Марія просить збудувати тут лікарню.
  • Видимі знаки на сонці – для тих, хто не вірить в це! Сонце виконує “танець”, обертається навколо своєї осі, змінюючи свої барви. Крім цього над місцем явища часто з’являється веселка – видимий знак союзу між Богом і людьми.
  • Слова, які передають дівчатка з Нижнього Болотного – “в дусі Божої Матері”, – так вважають в Київській Нунціатурі (за словами Єпископа Маргітича).
  • Папа Іоанн Павло II благословив дівчаток України.
  • Від Львова до Джублика проклали Хресну Дорогу Єдності. Перший і п’ятнадцятий Хрести розплакалися кров’ю …
Тури до: Джублик

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Джублик

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Джублик

Черговий робот не виявив статті про це місце!