Перейти до вмісту

Ізки

Ізки - невелике селище, що розташувався в мальовничому куточку Карпат, серед зелені сосен, біля підніжжя гори Магура.

Загальна інформація.

Цей унікальний оздоровчий курорт створений для спокійного сімейного відпочинку, а також для початківців лижників і сноубордистів. Пологі широкі траси підходять як для навчання, так і для катання усією родиною.

Розваги в Ізках

Взимку. Гірськолижний курорт Ізки, один з гірськолижних курортів України, ідеально підходить для досвідчених, а також для початківців лижників і сноубордистів. Є спеціально обладнані санні траси. Двокрісельний витяг (980 м) з пропускною спроможністю 800 осіб на годину і бугельний підйомник (950 м) обслуговують три основні траси, їх довжина близько 1200-1400 м. Ширина найближчого до крісельного підйомника схилу – 200 м; ще є бічна траса через ліс. Траси осніжуються сніговими гарматами. Працюють індивідуальні інструктори, гірськолижна школа з груповою формою навчання, є пункти продажу та прокату спорядження.

Траси на Ізках:

5 трас – “сині” і “зелені”. Довжина трас – від 1000 м до 1800 м, перепад висот – 250 м, ширина трас – до 350 м. Обладнана системою штучного засніження.

Влітку. Ви можете оздоровитися і відпочити, не роблячи нічого, адже чисте гірське повітря, джерельна вода і комфортна висота самі змусять Вас відчути себе бадьорими і здоровими. Діє унікальна програма оздоровлення карпатськими травами, а місцева лазня не залишить байдужим найвибагливішого цінителя, тому як майстри банної справи зроблять перебування в ній не тільки приємним, але і корисним.

Як дістатися. Дістатися до с. Ізки можна по дорозі з Воловця до Міжгір’я, за с. Пилипець треба повернути за вказівником. Можна доїхати маршруткою з Міжгір’я. Найближча залізнична станція – Воловець (35 км).

Власним транспортом: по трасі Львів – Чоп, поворот за перевалом за вказівником на Воловець; в Воловці повернути на Міжгір’я по головній дорозі; не доїжджаючи до Межигір’я потрапите в село Ізки.

Туристичні об'єкти: Ізки
 • Миколаївська церква
  культову споруду, 1798 г.
  Close
  Миколаївська церква
  культову споруду, 1798 г.

  Дерев’яна церква Св. Миколая Чудотворця в Ізках датується 1798 р хоча існувала і раніше. Миколаївська церква вважається класичним зразком “верховинського бароко”. Збереглися різьблений іконостас XVIII ст. і дерев’яна люстра. У храмі зберігається ікона Богородиці, названа мистецтвознавцем Г. Логвином “Закарпатської Мадонною”.

Тури до: Ізки

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Ізки

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Ізки

Черговий робот не виявив статті про це місце!