Перейти до вмісту

Кінбурнська коса

Кінбурнська коса - це широченні піщані пляжі, укриті дрібним білим пісочком, де панує цілковита тиша, умиротворення, спокій і повне єднання з природою. 

Кінбурнська коса – це дивовижне і гармонійне поєднання соснових лісів, широких степів, найчистішого моря і свіжого прозорого повітря, який наповнений приголомшливим ароматом степових трав.

Кінбурнська коса – це одне з найбільш популярних і улюблених місць відпочинку для жителів Очакова, Миколаєва та інших регіонів України, які вважають за краще тихий відпочинок на пляжі і люблять дивитися на романтичне зоряне небо.Знаходиться Кінбурнська коса між солоною Ягорлицькою затокою і прісним Дніпро-Бузьким лиманом, що, в свою чергу, формує неповторний клімат цього маленького шматочка раю на землі. Загальна площа коси складає більше 200 гектарів. Спочатку коса досить широка, а в своїй самій вузькій частині вона звужується до кількох метрів. На сьогоднішній день Кінбурнська коса є частиною Чорноморського біосферного заповідника, а Ягорлицька затока разом зі своїми косами, островами і внутрішніми озерами – водно-болотних угіддь міжнародного значення. Кінбурнська коса – це мис, довжина якого приблизно 40 км, а ширина менше 10 км.

Перші письмові згадки про Кінбурнську косу з’явилися ще в античні часи. Назва цієї місцевості походить від турецьких слів «кил», що в переклад позначає «волосся», і «бурун», що позначає слово «мис». В XV столітті на території даного півострова турками була побудована могутня фортеця Кілбурун, звідси ж і пішла сьогоднішня географічна назва коси і півострова.

Це справді дивовижне унікальне місце. Кінбурнська коса унікальна своєю природою, своїм кліматом, ландшафтами та історією. Коса повністю покрита буйною і різноманітною рослинністю. Завдяки такій величезній кількості цілющих трав Кінбурнську косу часто називають аптекою під відкритим небом. Тут росте понад 500 різних видів рослин, багато з яких мають цілющі властивості: звіробій, валеріана, ромашка, м’ята, чебрець, золототисячник, безсмертник піщаний і багато інших. Навесні і восени Кінбурнська коса перетворюється на справжній рай для грибників, оскільки тут росте величезна кількість маслюків та великих білих грибів.

Тури до: Кінбурнська коса

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Кінбурнська коса

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Кінбурнська коса

Черговий робот не виявив статті про це місце!