Перейти до вмісту

Кінбурнська коса

Кінбурнська коса - піщана коса в північно-західній частині Кінбурнського півострова між Дніпровсько-Бузьким лиманом і Чорним морем.

Кінбурнська коса – улюблене місце відпочинку у вихідні і свята для жителів Миколаєва, Очакова та інших регіонів Украіни.Добраться сюди можна на катері морем або на автомобілі всюдихідного типу. Зупиниться на Кінбурнській косі для відпочинку можна в місцевих базах відпочинку.

Кінбурнська коса – тихе, віддалене від цивілізації місце, з природою, що збереглася в первозданному вигляді. Кінбурнська коса має свій неповторний мікроклімат. З одного боку вона омивається морською водою, з іншого – прісними водами Дніпра, суша покрита буйною трав’яною рослинністю, сосновим і дубовим лісом. Через велику кількість цілющих трав Кінбурнську косу іноді називають аптекою під відкритим небом. На косі росте понад 500 видів рослин, багато з яких є лікарськими – ромашка, чебрець, валеріана, звіробій, м’ята, безсмертник піщаний, золототисячник і т.д. У сосновому лісі багато білих грибів.

Тури до: Кінбурнська коса

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Кінбурнська коса

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!