Перейти до вмісту

Кирилівка

Кирилівка - курортне селище на узбережжі Азовського моря, між двома лиманами з лікувальними грязями (Утлюкським і Молочним) і між двома песчаинмі косами (Федотової і Пересип).

Кирилівка заснована в 1805 році як село громади духоборів, які селилися в Приазов’ї на поч. XIX ст. Названа по імені сина першого старости поселення. У радянські часи селище стало розвиватися як бальнеологічний і грязьовий курорт. У 1960-80-х рр. уздовж берега було побудовано безліч баз відпочинку і пансіонатів, а останнім часом – і приватних міні-готелів. Основна їх маса перебуває на косі Пересип (стара частина курорту) і Федотової коси (нова частина курорту). Федотова коса (Федотка) тягнеться на 20 км. Її продовженням є Бирючий острів, відділений від коси Утлюкським лиманом. Територія острова явлется заповідної, вона входить до складу Азово-Сиваського національного парку. На південно-західній частині коси побудований маяк Бирючий.

 

Туристичні об'єкти: Кирилівка
 • Аквапарк Острів Скарбів
  розважальний комплекс, 2010 г.
  Close
  Аквапарк Острів Скарбів
  розважальний комплекс, 2010 г.

  “Острів Скарбів” – один з найбільших аквапарків Європи. За площею він займає 5,7 га, а площа всіх басейнів становить 6 тис. Кв. м. Одночасно “Острів Скарбів” може прийняти 1,5 тис. відвідувачів. Головний плавальний басейн з’єднує з іншими басейнами Ледача річка, що протікає по всій території комплексу. 16 атракціонів для дорослих: швидкісна відкрита гірка “Камікадзе”, закритий “Тонеллі”, плавна “Гігантська гірка”, переплетені тунелі “Кіски”, зчетверена гірка “Мультислайд”, гірка “Космічна діра” з виром та ін. Також 18 дитячих атракціонів і безлічі ігрових майданчиків. Кілька тематичних кафе і ресторанів: бар “Welcome” (напої, солодощі), кафе “Сицилія” (піца, паста), бістро “Штурвал” (українська кухня), кафе “Азія” (східна кухня), дитяче кафе “Африка”, рибний ресторан “Білі Бонс”. Після закриття аквапарку працюють ресторан і нічний клуб “Сомалі”, який вдень працює в режимі DJ-кафе. Аквапарк “Острів Скарбів” відкритий з початку червня до кінця серпня.

Тури до: Кирилівка

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Кирилівка

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!