Перейти до вмісту

Коблево

Коблево - курортне селище, що розтягнувся на 6 км вздовж північного узбережжя Чорного моря.

У 1982 році тут були закладені виноградники і побудований великий винзавод, який широко відомий зараз винами під торговою маркою “Коблево”. Тоді ж почався розвиток курортної інфраструктури. В даний час діють 60 пансіонатів і баз відпочинку з різним ступенем зручностей. Курорт розділений на “українську” і “молдавську” частина, більшість пансіонатів в останній належить Молдові. Щорічно в кінці літа проходить фестиваль курортних мистецтв “Кобле-во!”

Туристичні об'єкти: Коблево
 • Аквапарк Коблево
  розважальний комплекс, 2007 г.
  Close
  Аквапарк Коблево
  розважальний комплекс, 2007 г.

  Сучасний відкритий аквапарк в центрі курорту Коблево на площі 4 га. Позиціонується як найбільший аквапарк південного заходу України. Головний басейн з гідромасажем, плавальні басейни і дитячий басейн. 9 гірок для дорослих: “Сімейний рафтинг”, “Камікадзе”, “Мульти-слайд”, “Летюча човен”, “Серпантин”, “Чорна діра”, “Косичка”, “Широкий слайд”, “Космічна воронка”. Також працюють 10 дитячих гірок. На території діє кафе швидкого харчування і дитяче кафе. Аквапарк оснащений сучасною системою очищення води, яка надходить з власної артезіанської свердловини.

 • Винний завод Коблево
  1982 г.
  Close
  Винний завод Коблево
  1982 г.

  ВАТ “Коблево” – одне з провідних виноробних підприємств Причорномор’я. Винзавод “Коблево” заснований в 1982 р посеред мальовничого заповідника Тілігуло біля берегів Чорного моря. Зараз він володіє всіма ланками технологічного ланцюга виробництва натурального вина: виноградниками, заводом первинного виноробства (виробництво виноматеріалів) і заводом вторинного виноробства (виробництво вина). В асортименті – понад 30 найменувань. У колекції заводу – 2 золоті, 18 срібних і 10 бронзових медалей, отриманих на різних конкурсах і фестивалях ( “Крим. Вино”, “Ялта. Золотий Грифон”, “вінум” і ін.). Регулярно проводяться екскурсії, в ході яких відвідувачі можуть побачити повний процес приготування вина: від збору винограду до розливу в пляшки. Гостям пропонується покуштувати кілька кращих вин Коблевської винзаводу: Совіньон, Шардоне, Аліготе, Мерло, Сапераві, Каберне та ін. В ході дегустації відвідувачів навчають культурі споживання вина.

Тури до: Коблево

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Статті : Коблево

Черговий робот не виявив статті про це місце!