Перейти до вмісту

Красія

Гірськолижний курорт Красія - розташований на схилах однойменної гори Красія (1036 м) в с. Вишка Закарпатської області в 65 км. від Ужгорода.

Гірськолижний курорт Красія

Загальна інформація.

Красія – це Ідеальне місце для любителів активного відпочинку і гірськолижного спорту. У радянські часи, за допомогою ентузіастів зі спортивних клубів і на гроші різних від державних ОРГАНІЗАЦІЙ, тут був облаштований великий гірськолижний курорт з Єдиним в Україні крісельної підйомник. А через двадцять років, на Схили гори був реалізованої великий інвестиційний проект. Саме цей проект дав можливість поліпшіти інфраструктуру лижні курорту і ефективно використовувати природні особливості місцевості.

Головна перевага курорту – невелика Кількість туристів. Так що, якщо ви хочете відпочити душею в тиші і спокої, то кращий відпочинок – Красія (Україна). Чисте карпатське повітря, гірський лісістій ​​ландшафт, квітучі долини, створюють прекрасні умови для цілорічного відпочинку і лікування в Красія.

Гірськолижні Схили тут відрізняються надзвичайних зручністю і універсальністю як для початківців, так і для професіоналів. Сезон катання на лижах в Красія триває найчастіше від Качана грудня і до середини квітня. Частина трас має Можливість штучного засніження.

Основна траса ГК “Красія” на однойменній горі є довгий гірськолижного трасою в Україні. На тлі розкішного і дорогогоБуковеля, вісокогірного і важкодоступного Драгобрату і багатолюдного метушливого Славська, Схили Красія привертають до себе оптимальну Кількість неметушливого ліжник, які вміють кататися і цінують комфортні крісельні і бугельні підйомники, широкі траси і прекрасний сніговий покрив.

Інші траси також доглянутий, рівномірно ухили, з жорсткий поверхні довжина від 700 до 3000 м, 30-60 м в ширину. Два крісельних підйомніка: старий – 2250 м, перепад висот – 600 м; новий – 2000 м; є бугельні підйомники. Трасі діференціюються за рівнем складності, має ють Різні ділянки (засаджені, швидкісні, прямі, Трампліни) і перетинаються між собою. З вершини траси обов’язково призводять до нижніх станцій підйомніків. Під горою є бар, пункт прокату спорядження.

Розваги і відпочинок. У ГК Красія можна знайти відпочинок на будь-який смак – садиби, бази відпочинку, міні-готелі, місця для приватного відпочинку в Красія – Готелі та котеджі. Основна перевага цього курорту – прийнятною якість послуг і доступні ціни. Вартість відпочинку в Красія буде залежаться Тільки ось ваші уподобання. При цьому щорічно інфраструктура курорту розвивається – відкриваються Нові готелі, ресторани, бази відпочинку, роблячи все більш і більш привабливий для туристів.

Як дістатися. Проїхати потягом до м Ужгород, а далі від центрального Ужгородського автовокзалу ходить автобус Ужгород-Красія-Ужгород.

Також від автовокзалу можна дістатися на маршрутці Ужгород-Великий Березний, зупинка село Вишка або Ужгород-Люта, зупинка село Вишка. Автомобілем Краще добіратся через Ужгород, по трасі Київ-Львів-Чоп, потім їхати в с. Кострино. Там буде поворот направо через переїзд, такі покажчики їхати в село Вишка.

Тури до: Красія

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Красія

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!