Перейти до вмісту

Кривий Ріг

Кривий Ріг розташовується в степовій зоні України, в місці, де зливаються річки Саксагань та Інгулець, які входять в басейн річки Дніпро. Це місто є найдовшим містом Європи і одним з найдовших міст світу.

Кривий Ріг був заснований в 1775 р У той час місто носило назву поштової станції.

Кривий Ріг – це один з культурних центрів регіону, в якому проводиться безліч різних міжнародних фестивалів.

У місті знаходиться безліч розважальних і культурних закладів, діє 4 театри – театр музичної комедії ім. Тараса Шевченка, театр драми, театр музично-пластичних мистецтв “Академія руху” і театр ляльок. Крім цього, в Кривому Розі працює багато музеїв: історико-краєзнавчий музей, геолого-мінералогічний музей при КТУ, музей історії криворізького металургійного комбінату, музей-квартира художника Г. Синиці і музей трудової слави ВАТ “Північний ГЗК”.

Туристичні об'єкти: Кривий Ріг
 • Кар'єр Південного гірничо-збагачувального комбінату (ПГЗК)
  Close
  Кар'єр Південного гірничо-збагачувального комбінату (ПГЗК)

  Однією з визначних пам’яток Кривого Рогу є залізорудний кар’єр Південного гірничо-збагачувального комбінату, один з найбільших в світі, довжина якого становить понад 3 км, ширина – 2,5 км, а глибина досягає 400 м. Подивитися на це рукотворне диво приїжджають туристи з усіх куточків світу.

  Південний гірничо-збагачувальний комбінат (Південний ГЗК) розташований в південній частині міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, великого промислового центру і залізничного вузла України з населенням близько 700 тис. Чоловік.

 • Парк імени газети «Правда»
  Close
  Парк імени газети «Правда»

  Парк імені газети «Правда» – перший парк Кривого Рогу – був відкритий в 1932 році в історичному центрі міста. Основними визначними пам’ятками парку є: фонтан у його центрі, річний плаваючий фонтан на р.Інгулець, човнова станція (1957 р), літній концертний майданчик, арки-колонади, льотна бібліотека, стадіон «Спартак», дитячий ігровий майданчик, мотузковий містечко, мости через річки Інгулець і Саксагань, геологічний музей під відритим небом «Кам’яні алеї» із зразками порід, добутих гірничо-збагачувальними комбінатами міста.

Тури до: Кривий Ріг

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Кривий Ріг

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Кривий Ріг

Черговий робот не виявив статті про це місце!