Перейти до вмісту

Одеська обл.

Одеська область, розташована в південно-західній частині України, є найбільшою областю країни. Адміністративний центр – місто Одеса.

На сьогоднішній день Одеська область – це високорозвинений індустріальний район країни, на території якого знаходяться підприємства металообробки, машинобудування, хімічної, нафтохімічної, легкої та харчової промисловості. Промисловість даного регіону відрізняється розвиненими переробними галузями і майже повною відсутністю видобувних галузей. Другий за обсягами виробництва галуззю матеріального виробництва є сільське господарство. Практично всі продуктивні угіддя закріплені за землекористувачами, які працюють в сільському виробництві.

Своєрідність туристично-екскурсійного потенціалу Одеської області визначено великою кількістю пам’яток різних часів з відомими історико-архітектурними пам’ятками, історико-культурними заповідниками, музеями і театрами. Це знамениті на весь світ Одеський державний академічний театр опери та балету, відома Потьомкінські сходи, дивовижне місто Вилкове, який називають українською Венецією, фортеця XII – XV ст. в місті Білгород-Дністровському, пам’ятники культової архітектури в Одесі, Ізмаїлі, Кілі та Рені, розкопки античних міст Ніконії і Тіри і багато іншого. За кожним з цих місць варто багата історія і не один десяток унікальних доль.

Більше 5 тисяч об’єктів культурної спадщини і близько 120 об’єктів природно-заповідного фонду місцевого та загальнодержавного значення створили Одещині імідж одного з найпопулярніших і відомих, насамперед через свою самобутність, туристичних місць.

Одеська область – прикордонний та приморський регіон, який має вихід до узбережжя Чорного моря, що сприяє активному розвитку не тільки економіки і транспорту, а також і рекреаційного господарства.

Природа дуже щедро обдарувала Одеську область: сприятливий клімат, тепле і ласкаве море, численні пляжі, величезні запаси лікувальних грязей, цілющі джерела мінеральних вод, створюють всі необхідні умови для прекрасного відпочинку і оздоровлення.

На сьогоднішній день в регіоні налічується близько 704 курортно-оздоровчих установ, а також закладів, які приймають і обслуговують туристів і відпочиваючих, в тому числі: 595 пансіонатів, баз і будинків відпочинку, 38 дитячих оздоровниць, 34 санаторно-курортних установ і більше 37 готельних господарств .

Одними з найстаріших і найвідоміших одеських курортів є Сергіївка, Іллічівськ, Затока, Миколаївка, і, звичайно ж, Куяльник. За лікувальним впливам Куяльницький лиман прирівнюється до відомим курортам Мертвого моря.

Одеська область в першу чергу славиться своїми морськими курортами, які є одними з найбільш популярних в Україні. Місць, де можна чудово відпочити, на території області величезна кількість. Наприклад, невелике селище Затока, розташований в 40 км від міста Одеси щорічно стає місцем паломництва тисяч відпочиваючих і туристів. Чисті піщані пляжі розтягнулися в Затоці більш ніж 5 км. Шириною вони досягають 100 м, що дозволяє відпочиваючим знайти зручне для себе місце біля Чорного моря. Піщані пляжі курорту розташовуються уздовж всієї коси, яка розділяє Чорне море і Дністровський лиман.

 

Тури до: Одеська обл.

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Одеська обл.

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Одеська обл.

Черговий робот не виявив статті про це місце!