Перейти до вмісту

Радонове озеро

Радонове озеро знаходиться на місці затопленого гранітного кар’єру, що лежить біля села Мигія, на території ландшафтного парку "Гранітно-степове Побужжя". Води озера дуже чисті й прозорі, збагачені газом радоном, який в невеликій кількості дуже корисний для організму.

Радонове озеро затишно розташувалося поблизу села Мигія, має рукотворне походження. Свого часу, на місці озера працював кар’єр, де добували граніт. Згодом всі роботи призупинили,у підсумку, природа внесла свої корективи, заповнивши  порожнечу підземною водою. Таким чином виникло радонове озеро, глибиною в 40 метрів з кришталево чистою та ніжно-блакитним відтінком води. За словами місцевих жителів, на дні можна знайти затоплену техніку.

У 2016 році быля озера облаштували чудовий оглядовий майданчик, де можна насолодитися чудовим краєвидом околиці. Для комфортного проведення часу туристів тут встановили затишні альтанки, лавочки, інформаційні стенди та паркінг. Кожен бажаючий може розкласти намет, поплавати в озері,  прогулятися околицями та насолодитися дивовижною природою або зайнятися скелелазінням. Нудьгувати вам не доведеться.

Тури до: Радонове озеро

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Радонове озеро

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Радонове озеро

Черговий робот не виявив статті про це місце!