Перейти до вмісту

Рівне

Обласний центр Рівне (Рівне) - транспортний вузол на магістральній трасі Київ-Чоп.

Перша письмова згадка в 1282 році у зв’язку з битвою між литовськими та польськими військами. У XV в. перейшов у власність князя С. Несвіцького. Його дружина Марія Несвицька (Рівненська) будує в 1479 р дерев’яний замок, Рівне отримує Магдебурзьке право і привілей на проведення ярмарки. Протягом XVI-XVII ст. місто належало князям Острозьким, потім Замойським, Конєцпольським, Валевська, а з 1723 – Любомирським, які відновили замок, перетворивши його в розкішний палац (зараз територія Гідропарку та міського стадіону). Під час Другої світової війни Рівне було столицею окупованої німцями України. Архітектурних пам’яток мало, туристів більше цікавить рівненський зоопарк. У частково реконструйованому центрі міста і на окружній дорозі багато хороших готелів і ресторанів, що робить Рівне привабливим перевалочним пунктом.

Туристичні об'єкти: Рівне
 • Рівненський зоопарк
  розважальний комплекс, 1982 р
  Close
  Рівненський зоопарк
  розважальний комплекс, 1982 р

  Чарівний своєї провінційність Рівненський зоопарк розміщений на рельєфній парковій території площею 4,7 га на в’їзді в Рівне з боку Києва. Майже 200 видів, 700 екземплярів тварин. Представлені леви та інші великі котячі, ведмеді, мавпи, парнокопитні, птиці. Великою популярністю серед відвідувачів користується далекосхідний леопард Багіра рідкісного чорного забарвлення. Діє екзотаріум. У вольєрі «Бабусин подвір’я» дозволено годувати і брати на руки домашніх тварин. Працює школа верхової їзди.

 • пам'ятник Самчуку
  пам'ятник / монумент, 2005 р
  Close
  пам'ятник Самчуку
  пам'ятник / монумент, 2005 р

  Пам’ятник У. Самчуку в Рівному встановлено в 2005 р в честь 100-річчя від дня народження видатного українського письменника і громадського діяча часів національно-визвольних змагань. Монумент розташований перед будівлею драмтеатру. Автори пам’ятника: В. Шолудько, Т. Мельничук, В. Ковальчук.

 • Покровський кафедральний собор
  культова споруда, 1990-2001 рр.
  Close
  Покровський кафедральний собор
  культова споруда, 1990-2001 рр.

  Свято-Покровський Кафедральний собор в м Рівне – головний храм Рівненської єпархії УПЦ КП. Перший камінь у фундамент споруди було закладено в 1990 р патріархом УАПЦ Мстиславом. Завершення будівництва та освітлення собору Патріархом Київським Філаретом відбулося в 2001 р Це один з найвищих храмів України – його висота становить 55 м. Собор побудований в українському стилі. Центральний купол, що символізує Ісуса Христа, оточують 12 менших куполів-апостолів.

Тури до: Рівне

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Рівне

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!