Перейти до вмісту

Сергіївка

На території Сергіївки розташований великий кліматичний курорт.

Сергіївка- селище міського типу в Білгород-Дністровському районі Одеської області України.

На території Сергіївки розташований великий кліматичний курорт. Площа території курорту – 640 га, з них 82 га зайняті під зеленими насадженнями.

Важливий лікувальний фактор – це вода Шаболатського лиману, яка з давніх-давен використовувалася в лікувальних цілях. Вода лиману є хлоридно-натріевомагнієвою водою і використовується для приготування різних мінеральних ванн.

У компексному лікуванні хвороб внутрішніх органів на курорті застосовуються мінеральні води. Вода свердловини №2 відноситься до хлоридно-гідрокарбонатнонатріевих водх і нагадує відомі мінеральні води «Куяльник» 4 і 5 або «Гарячий ключ» джерела №58, свердловини №2 курорту Саки. Вода свердловини 5М має малу мінералізацію і є аналогом відомих мінеральних вод Миргородського типу.

Велике значення для курорту Сергіївка мають великі запаси високоякісної (без домішки) лікувальної грязі мула. Грязь мула Шаболатського лиману – це чорна, місцями темно-сіра маса з запахом сірководню і аміаку, липка, пластична, володіє великою теплоємністю і малою теплопровідністю. Крім органічного «скелета» бруду, в її склад входить так званий колоїдний комплекс, що складається з найдрібніших частинок заліза, алюмінію, гумусу і т.д. Колоїдне стан цих речовин обумовлює високу пластичність бруду. Питома вага грязі Шаболатського лиману

Туристичні об'єкти: Сергіївка
 • Шаболатський лиман
  природний об'єкт
  Close
  Шаболатський лиман
  природний об'єкт

  Шаболатський лиман відділений від Чорного моря вузькою піщаною косою, яка до того ж є прекрасним пляжем з хорошим піском. Одним з основних лікувальних факторів курорту є клімат. Клімат тут обумовлений Чорним морем, лісопарковою зоною та степовими просторами, що підступають до курорту з півночі. Поєднання сухого теплого степового повітря з морським є унікальним лікувальним фактором. Літо тепле, вологість знаходиться в зоні комфорту.

Тури до: Сергіївка

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Сергіївка

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Сергіївка

Черговий робот не виявив статті про це місце!