Перейти до вмісту

Шешори

Гуцульське село Шешори, розкинулося вздовж бурхливої гірської річки Пістиньки, - це екологічно чиста природна зона в Карпатах, яка ідеально підходить для відпочинку і оздоровлення. Водоспади Великий Гук та Маленький Гук давно вже стали візитною карткою селища і його символами.

Загальна інформація.

Шешори оточені гірськими хребтами з усіх боків: Брусний (960 м. н. р. м.), Кормікотура (916 м. н. р. м.), Росохата (791 м. н. р. м.), Пасічний (695 м. н. р. м.), Радул (690 м. н. р. м ..), млаки (687 м. н. р. м.), Верхоблаз, Кінь. Гори ці всі покриті смерековими та буковими лісами.

Заповідне урочище Лебедин (з однойменним озером на висоті 650 м. н. р. м.); урочища Коровьек, Черлінек, Верхній і Нижній Бруснек, Петрич, Росохата, Пісковіта, Глігул … Але для справжніх цінителів, Шешори – це не тільки приголомшлива природа, а й відомий центр художнього ткацтва та лікування багатьох хвороб серцево-судинної системи, периферійної нервової системи, захворювання шлунково-кишкового тракту (шлунково-кишкового тракту) і суглобів.

Завдяки статусу курортного села тисячі людей відвідують його, оздоровлюються і насолоджуються красою гір, чистотою повітря і води.

Туристичні об'єкти: Шешори
 • Сріблясті водоспади
  природний об'єкт
  Close
  Сріблясті водоспади
  природний об'єкт

  Водоспади в Шешорах привабливі тим, що до них легко дістатися і не потрібно якихось тривалих пішохідних переходів. Обидва водоспаду (великий і малий) знаходяться практично в центрі села Шешори Косівського району Івано-Франківської області.

 • озеро Лебедин
  природний об'єкт
  Close
  озеро Лебедин
  природний об'єкт

  Гірське озеро Лебедин знаходиться на території Національного парку «Гуцульщина» в 5 км на північний захід від села Шешори. Розташоване в горах на висоті 650 м в оточенні букового лісу. Легенда розповідає про те, як в водах озера Лебедин з’єдналися навіки, як лебеді, закохані хлопець і дівчина, батьки яких були проти їхнього шлюбу. Площа заповідного урочища Лебедин – 45 га. Тут можна зустріти багато лікарських рослин.

Тури до: Шешори

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Шешори

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!