Перейти до вмісту

Скадовськ

Скадовськ - курортнt і портове місто на Чорному морі, на березі Джарилгацької затоки.

Заснований як морська пристань в 1894 р землевласником С. Скадовським на місці рибальського поселення Алі-Агок («тиха пристань»). Зараз вважається одним з кращих дитячих курортів. Вода і повітря насичені йодом і бромом, є широкий дрібнопіщаний пляж, діє безліч здравниць. Останнім часом з’явилося кілька сучасних готелів високого рівня. Популярні морські прогулянки на заповідний острів Джарилгач до старого маяка.

Туристичні об'єкти: Скадовськ
 • острів Джарилгач
  пам'ятник природи
  Close
  острів Джарилгач
  пам'ятник природи

  Заповідний острів Джарилгач, що омивається водами Чорного моря, розташований прямо навпроти міста Скадовська. Від суші відокремлений вузькою протокою, який періодично заносить піском, перетворюючи Джарилгач в півострів. Назва перекладається з тюркської як «обпалені дерева». У грецьких джерелах згадується як Берег Ахілла. Фауна і флора острова настільки цінна, що більшість видів занесені в Червону книгу. Тут можна зустріти оленів, муфлонів, єнотовидних собак, зайців і т.д. У 1902 р на крайньому східному краю острова на кошти С. Скадовського встановлений 24-метровий маяк, виготовлений в Парижі за проектом одного з учнів Г. Ейфеля. Південний берег є локальною курортною зоною, влітку є постійне поселення Очеретяний містечко. У високий сезон на острів з причалу регулярно ходить рейсовий катер. В інший час про трансфер необхідно домовлятися з приватними перевізниками або рибалками.

 • Краєзнавчий музей
  музей, 2006 р
  Close
  Краєзнавчий музей
  музей, 2006 р

  Скадовський районний історико-краєзнавчий музей розташований в старовинній будівлі, який називають «Будинком з колонами». Двоповерховий будиночок з античними колонами був побудований в кін. XIX – поч. ХХ ст., Належав одному із засновників міста, професору Одеського технічного університету Меттельштейну. Це єдиний збережений в місті дореволюційний особняк. Основна експозиція розповідає про історію міста і його засновника, проводирі дворянства Таврійської губернії С. Скадовському. Також є виставка, присвячений звільненню Скадовська від фашистської окупації, художня галерея і зал природи краю.

Тури до: Скадовськ

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Скадовськ

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Скадовськ

Черговий робот не виявив статті про це місце!