Перейти до вмісту

Славське

Селище Славське (Славсько) - карпатський гірськолижний курорт на гірському хребті Бескиди в долині річок Опір і Славка біля гори Тростян.

Загальна інформація.

Славське розташоване в 120 км від Львова на висоті 750 метрів над рівнем моря, в долині річок Опір і Славської. Поруч знаходиться історичне село Тухля, описане в книзі І.Франка «Захар Беркут”.

До Славсько веде 20-ти кілометрова асфальтована дорога вздовж річки Опір від міжнародної автотраси Київ – Львів – Ужгород. Назва пов’язана з ім’ям київського князя Святослава Володимировича. Могила Святослава знаходиться поруч із селищем, над річкою Опір. Ця річка отримала назву після героїчного опору дружинників Захара Беркута татаро-монгольській орді хана Батия в 1241 році. Могила Захара Беркута знаходиться на вершині гори в селі Тухля. Унікальне природне розташування хребтів Бескид і Горган біля Славського створює унікальний природний мікроклімат, який забезпечує безвітряну погоду з великою кількістю опадів узимку і стабільним сніговим покривом з грудня по квітень.

У Славському є декілька гір для катання – Тростян, Політехнік, Погар, Менчул. Також є бугельний підйомник в с. Волосянка – довжиною 600 м, перепад висот 180 м. Недалеко від селища є джерело з радонової мінеральної водою.

 

Як дістатися.

Найлегше дістатися залізничним транспортом, адже Славське знаходиться на відстані 120 км від міста Львова та 60 км від м Стрий. Всі поїзди, які їдуть зі сходу країни на захід, обов’язково зупиняються в Славському.

Туристичні об'єкти: Славське
 • Успенська церква
  культову споруду, 1901 р
  Close
  Успенська церква
  культову споруду, 1901 р

  Церква Успіння Пресвятої Богородиці в Славському побудована в 1901 р. (арх. В. Нагірний) на тому місці, куди, за легендою, двічі падав хрест, зірваний вітром зі старої дерев’яної церкви на сусідній гірці. Від дерев’яної Успенської церкви збереглася дзвіниця на кладовищі. Поруч з храмом встановлено пам’ятник письменнику Н. Устияновича.

Тури до: Славське

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Славське

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Славське

Черговий робот не виявив статті про це місце!