Перейти до вмісту

Татарів

Низькогірне курортне село Татарів розташоване між Яремчею і Ворохтою.

Загальна інформація.

Татарів, низькогірний бальнеологічний кліматичний курорт на Гуцульщині в Карпатах (в Надвірнянському районі Івано-Франківської області), розташований в долині р Прута на висоті 750 м. Літо помірно тепле (пор. Температура липня + 15 ° Ц), зима – м’яка (пор . температура січня – 7 ° Ц), кількість атмосферних опадів – 830 мм на рік. Тут же знаходяться санаторії для лікування хворих на туберкульоз легень.

За радянських часів село Татарів дістало назву «Кремінці» від імені лейтенанта, який загинув тут в 1944 р під час бойових дій II Світової. Тепер же йому повернуто історичну назву. Одне з найбільших сіл України, воно простяглося на 25 км. вздовж р Прут.

Хвойні та букові ліси покривають навколишні гори. Повітря Татарівської ущелини – унікальне та неймовірне за своїм лікувальним ефектом. Фіторечовини, підвищене ультрафіолетове випромінювання, постійна циркуляція повітряних мас і багато інших чинників становлять цілющі умови для лікування захворювань легенів і наслідків шкідливого впливу чорнобильської трагедії.

Неподалік від Татарова знаходяться такі гірськолижні курорти, як Яблуниця, Яремче. Дістатися легко можна як власним транспортом, так і автобусом, до того ж більшість садиб пропонують своїм постояльцям трансфер до будь-якого пункту. Прихильники піших мандрівок здійснюють походи на г. Хом’як, Синяк. Але екстремальні види спорту – не єдиний вид відпочинку в Татарові. Зелений туризм в унікальних, екологічно чистих місцях регіону, «тихе полювання» та збір ягід, риболовля роблять село не менше привабливим і влітку.

Як дістатися.

Дістатися до селища Татарів можна потягом сполученням Львів – Рахів, Івано-Франківськ – Рахів, а також маршрутним таксі Івано-Франківськ – Ворохта або Івано-Франківськ – Верховина.

Туристичні об'єкти: Татарів
 • Церква Св. Дмитра
  культова споруда, 1870 р
  Close
  Церква Св. Дмитра
  культова споруда, 1870 р

  Невеликий дерев’яний храм побудований на честь великомученика Дмитра Слуцького в 1870 р Храм виконаний за проектом арх. Ф. Менчинская, вважається оригінальним твором гуцульської школи народної архітектури. На стінах збереглася темпери живопис XIX ст. П’ятиярусний іконостас роботи місцевих майстрів розписаний А. Оржеховська. Храм розташований на кладовищі прямо біля траси.

Тури до: Татарів

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Татарів

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Татарів

Черговий робот не виявив статті про це місце!